O nás

Už delší čas jsme zkoumali, co člověk potřebuje ke zvýraznění své jedinečnosti. Historie nás naučila, že je to kvalitní produkt, který je i cenově dostupný a je v souladu s nejnovějšími trendy. Práve proto neustále sledujeme novinky a aktuality ze světa módy, a toto úsilí zhmotňujeme do výběru a prodeje  produktů ze značkových a italských dílen.

V oblasti prodeje kožených výrobků se snažíme co nejvíce uspokojit zákazníka, a to hlavně díky tomu, že nabízíme kožené kabelky a značkové kabelky. V naší nabídce naleznete kabelky šité přímo v Itálii se značkou Vera Pelle, Borse in Pelle a značkové kabelky Guess  a kabelky Michael Kors.

Náš eshop Emotys. cz se specializuje hlavně na on-line prodej dámských kožených kabelek, batohů, peněženek a cestovních kufrů a taktéž na prodej i pánských kožených tašek přes rameno a peněženek, od výrobcu, které své řemeslo provádějí již několik let.

Několikrát do roka doplňujeme kolekci kabelek a produktů, abychom uspokojili klienty, kteří touží po krásných a aktuálních produktech ze světa módy. Chceme tak naplnit jejich vysoké očekávání.

                     Naši práci se snažíme dělat tak, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni o čemž svědčí i recenze na Heureka.cz. 

                                                                   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality