Žlutá kožená kabelka. K čemu kombinovat?

 

Jak jsme již několikrát v našich blozích / článcích zmiňovali barvu roku 2021, žlutou barvu. Je to barva slunce, pozitivního nasazení a klidu. Toto je to, co právě v této náročné době potřebujeme. Možná jste si právě proto nějakou tu žlutou koženou kabelku pořídili, respektive již nějakou vlastníte, protože žlutá barva je jarní barva a chtěli jste si jí udělat radost a přinést slunce do života i po minulé roky.

V dnešním blogu bych vám tedy dala pár "tipů", k čemuž můžete takovou žlutou koženou kabelku nosit, respektive, ke jakým barvám se hodí nejlépe.

1. Bílá barva

Jednoznačně tato kombinace stojí na prvním nejste a má na to právo. Je to proto, že jakmile si tuto kombinaci představíme, tak se nám v hlavě vynoří slunce, jeho teplé paprsky, pampeliška, kráasne bílé šaty, sukně nebo sako.

Pokud jste nositelkami bílých kompletů, tak určitě k nim noste žlutou koženou kabelku. Tyto dvě barvy se velmi dobře doplňují, jedna nepohlcuje druhou, ale upozorňuje na obě zároveň. Takový outfit bude působit vždy luxusně a uhlazeně, vy se budete v něm cítit lehce a vzdušně po zimě a vejdete tím správným krokem - outfitem do teplého počasí, které na nás čeká.

žlutá kožená kabelkabilí outfit

 

2. Modrá barva.

Chcete-li pokračovat luxusním dojmem, tak sáhněte určitě po modré barvě. Ačkoliv modrá už nebude působit tak vzdušně a lehce, přece je to "těžší barva", tak tento outfit bude nést kromě známky luxusu i prvky klasiky.

Klasické outfity jsou nestárnoucí outfity, kterými nikdy nic nezkazíte, vždy budou vypadat dobře a nakonec se v nich dámy cítí nejlépe, neboť již nesou nějakou tu minulost a tak jste podvědomě něj zvyklé. V modré barvě můžete zazářit kompletně v nějakém kostýmu, nebo i zvláštními prvky a to tak, že sáhnete po nějakém modrém saku, bílé halence, modrých džínách a zvýrazníte tento outfit nějakou žlutou koženou kabelkou.

Vaše kabelka tak bude krásný a výrazný doplněk, který nebude křičet, ale naopak zvýrazní nejen kvalitu, kterou v sobě kožené kabelky nesou, ale i váš modrý outfit, který nebude působit nudně a všedně.

modrý outfit kožená kabelka emotys

 

3. Šedá barva.

Pokud jste zastánkyní, nositelkou šedých tónů oblečení, tak v tomto roce si přijdete na své. Je to proto, že tento rok jsou farbamni roku 2021 dvě barvy a to výrazná žlutá a k ní šedá, která se již na první pohled k ní hodí na 100%. Co by také ne. Však odborníci by si nedovolí dát něco takového do popředí, což by k sobě nešlo a protiřečilo si.

Pokud jste tedy "typ šedé myšky", tak určitě nakoukněte sekci kožených kabelek, ve filtru najděte žlutou barvu, odklikněte a kochejte se krásou těchto kožených kabelek. Nezapomeňte si jednu vybrat a koupit, abyste do vašeho šedého outfitu vnesly trochu slunce. Je jedno po jaké šedé barvě sáhnete, žlutá k ní bude pasovat vždy. Můžete být i od hlavy k patě v šedé barvě, pokud jen zakomponujete žlutou koženou kabelku, tak váš outfit bude ihned působit v jiném a luxusním světle. Já sama se už na takový outfit těším, protože sama jsem milovnicí šedé barvy.

 

Emotys žlutá kožená kabelkašedy outfit

 

4. Černá barva

Tahle kombinace se mi velmi líbí. Je to pro dámy, které jsou milovnice černé barvy a rady by něčím veselým svůj outfit obzvláštnili. Myslím si, že každá dáma vlastní doma nějaké ty prvky černého outfitu. Proto si myslíme, že tato kombinace je zcela jednoduchá a čistá.

Žlutá kožená kabelka k tomu bude ladit dokonale. Takto ukážete, že víte i černou nosit s čímkoliv. Klidně volte i velkou koženou kabelku, bude se na vašem rameni vyjímat. Tmavému outfitu dodáte trochu sluníčka, kterého nikdy není na škodu. Zkuste to.

 

černý outfit žlutá kožená kabelka

 

5. Zelená barva

Pokud jste milovnicí barevných outfitů, tak určitě nemáte problém nosit žlutou koženou kabelku. Pokud naopak nejste a chtěli byste něco takového vyzkoušet, jenže nejste s tím 100% ztotožněna, tak bychom ve vašem případě zvolili prvky zeleného outfitu, klidně i nějaký overal nebo kostým a k němu nějakou menší žlutou koženou kabelku.

Pokud by byl celý komplet na vás moc, tak určitě bude stačit jen nějaké sako, svetřík nebo tričko, či halenka v kombinaci s jemnými džin. Zkuste tento tip, podle nás se budete cítit opravdu svěže, výrazně, ale velmi příjemně.

 

žlutá barva kožená kabelkazelený outfit

 

Já osobně nevlastním žádnou žlutou koženou kabelku, ale musím se přiznat, že po napsání tohoto blogu mám tolik krásných outfitů se žlutou barvou v hlavě, že si musím hned nějakou pořídit.

 

Mějte krásný den. Váš Emotys.

 

Zdroj obrázků: www.emotys.cz, www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality