Ženské pokušení

Ženské pokušení

Ženy velmi často a rádi nakupují. Řekněme si pravdu či nám ví nejvíce rozzářit oči a způsobit úsměv. No přece nakupování. Každá žena si zaslouží sem tam z téhož stereotypu vypadnout a udělat si čas pro sebe. Já osobně nakupování miluju, tam dokážu změnit náladu, začít se usmívat a těšit se ze svých nových koupených kousků. Někdy jsem samozřejmě ráda, že sedím doma a nehýbám se proto velmi ráda nakupuji přes internet. Ani si neumíte představit jaká jsem vždy nedočkavá a plná očekávání. V podstatě to mohu přirovnat k vánočním dárkem i když vím co dostanu, ale vždy se těším na to jak to bude reálné vypadat. Každá z nás by si měla koupit něco, co se jí líbí a nemusí se vždy uskromnit. Život je příliš krátký a my máme tak mnoho práce, že někdy neznáme ani co je odpočinek. Tak proč se troška někdy nerozhodl a utratit své těžce vydělané peníze na něco co vám udělá radost. Já jsem určitě za třeba sem tam vypnout a naladit svou psychiku na pozitivní. Já osobně miluju nakupování dámských kabelek a bot to je pro mě neodolatelným pokušením a nejraději bych vše hezké co je v obchodě měla doma. Dnes si řekneme čemuž my ženy neumíme odolat při nakupování a dám Vám rady jak kupovat kvalitní kousky.

 

Boty

Určitě ne jen já mám potřebu nakupování bot. Myslím, že většina žen oblibě boty a to ať už vysoké, sandály, baleríny, tenisky, mokasíny a podobně. Obuv je velmi důležitý doplněk k outfitu a také třeba se umět i správně obléknout. Nedáme si přece ke koktejlovým šatům tenisky. Za prvé se k nim vůbec nehodí a za druhé to opravdu působí hrozně a kýčovitě. Já oblibě nejvíce kožené boty, protože jsou kvalitní, nepromokavé a v teplém počasí nám nezapáchají jako levné boty. Rovněž kožené boty se umí přizpůsobit hlavně noze, což je opravdu výborná vlastnost. Já osobně nejvíce miluji nakupování letních bot a to ať už sandály, vysoké boty nebo mokasíny. Samozřejmě každá z nás oblibě jiný tvar a každá z nás má jiný vkus.

Dámské černé vysoké sandály

 

Kabáty

Kabáty jsou rovněž nejčastějším prodávajícím kouskem a to ať už zimním nebo jarním. Jsou elegantním prvkem, ale dokonce se začaly kombinovat i se sportovními kousky. Jako ukázku zvolím dlouhý plášť v tmavěmodré barvě. K němu zvolíme dámské modré potrhané džíny, k tomu zvolíme bílé tričko a na závěr můžeme zvolit bílé tenisky, které nyní frčí v této sezóně. Jak můžete vidět i elegantní kabát lze zkombinovat se sportovními kousky a vypadá to opravdu stylově. Já osobně miluji tento styl oblékání, protože se v něm cítím skutečně pohodlně.

Dámský modrý dlouhý kabátModerní dámské džínyBílé moderní tenisky

 

 

Kabelky

Kabelky jsou velmi důležitým doplňkem pro nás outfit. Někdy i z nudného outfitu vědí udělat výjimečný a jedinečný. Stačí si vybrat jen tu správnou. Jak víme nosíme jejich často ať už do práce, školy, k lékaři, na nákupy, do města a různé. Tím chci poukázat na to, že je dobré si pořídit koženou kabelku. Jak jsem psala kůže je opravdu výborným materiálem, který se jen tak nepopraská, neroztrhá a nemůže se Vám stát, že barva se Vám sklouzl. Proto pokud Vám mohu poradit dbejte hlavně na kvalitu, díky kvalitě vám kabelka vydrží delší dobu, ne jako ty levné umělé kabelky, které se po čase opotřebují a vy jste nucena si zakoupit opět další kabelku. V dnešní době pokud porovnáme cenu za umělou a koženou kabelku zjistíme, že v podstatě tam není velký cenový rozdíl. Dokonce jsou některé levnější kožené jako umělé.

Černá kožená kabelka dámská

Rifle

Jak se říká, riflí nikdy není dost. Každá z nás má určitě ve svém šatníku alespoň troje párů riflí. Kdo miluje rifle a to si myslím, že většina žen, tak musíte mi dát za pravdu, že v obchodě je velmi těžké rozhodnout se, které budou správně a ty nejlepší. Já mívám někdy při vyjímání i hodinovou dilema. A proto se musím přiznat, že v mém šatníku najdu hodně riflí od potrhaných, světlých, tmavých, vzorovaných a různé. V džin se cítím zcela sebevědomě na rozdíl od legín, které jsou obtažené a některé z nich i prosvítá. Proto mou sto procentní volbou jsou džíny.

Klasické dámské džíny

 

Doplňky

Co by to bylo kdyby náš outfit byl bez doplňků. Doplňky dokáží iz nudného outfitu udělat také dokonalý. Nejdůležitější kousky, které byste měli mít ve svém šatníku jsou hlavně hodinky, náušnice, náramky, řetízek. Tyto věci jsou na běžné nošení správnou volbou. Ale co tak oživit nějak více svůj outfit a to výraznou broží? Já jsem určitě za brože teď frčí, tak proč si neozdobí svůj outfit jednou z nich. brože můžeme připínat na kabáty, svetry, saka a i kabelky. Podle toho jak vy uznáte za vhodné.

brož moderní

Milé dámy, doufám, že se Vám můj blog líbil a doufám, že začnete nakupovat a těšit se z toho stejně jako já. Nákupy jsou fantastickým odreagováním pro vaši mysl.

Vaše blogerka Marikakiss

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality