Zasloužím si novou kabelku!

Zasloužím si novou kabelku!

 

Přivítejte nový týden s novou kabelkou! Co nic jiného než nové voňavé kožené kabelky nám dokáží vykouzlit úsměv na tváři a zlepšit náladu? Viz naši širokou nabídku kožených kabelek různých stylů, vzorů a barev. A nebojte se naše kožené kabelky se hodí každé věkové kategorie, stačí si jen vybrat tu svou favoritku. Také je důležité vybírat kožené kabelky podle typu postavy! Kožené kabelky se hodí každé postavě a věkové kategorie, stačí si jen vybrat tu správnou.

Velmi ráda Vám poradím jak si vybrat vhodnou kabelku pro Vás.

Pokud máme plnější postavu boubelky a chcete si vybrat dokonalou kabelku, která upoutá pozornost, tak určitě při této postavě třeba volit kabelky většího stylu. Určitě bych neradila malinké crossbody kabelky, protože s tímto typem postavy to nebude vypadat dobře, ale pokud milujete crosbody kabelky a jak víme pro nás ženy jsou velmi pohodlné jistě třeba zvolit crossbody většího rozměru aby krásně na vašem těle vynikla.

Hnědá kožená kabelka Emotys.czKrémová kožená kabelka Emotys.cz

Pokud jsme mladé a máme střední postavu zde se také není třeba obávat toho, že se Vám nějaká kabelka nehodí. Práveže hodí či kožená kabelka většího stylu, kožený batoh, crossbody malá kabelka, ledvinka prostě všechny druhy kabelek.

Červená kožená kabelka Emotys.czŽlutý kožený batoh na Emotys.cz

Jak víme štíhlé postavě se hodí téměř vše a o kabelkách nemluvím. Také je třeba hlavně dívat na věk, určitě čtyřicet roční paní bych nedoporučovala kožený batoh, který jak víme, že se hodí mladším slečnám. Starším dámám se hodí spíše větší rozměr kabelky do ruky, nebo na rameno. Věřte mi tyto kabelky samy oceníte a díky nim budete vypadat luxusně a sebevědomě.

Samozřejmě také se třeba vědět ke kabelce správně obléci mladým slečnám se hodí klidně i elegantní overal s koženým batohem nebo extravagantní outfit s elegantní kabelkou. Pokud jsme již starší dámy měli bychom se umět hlavně vhodně obléknout a nebojte se i moderní věci se hodí starším kategoriím. Stačí se umět správně obléci. Pokud máte rádi sportovně elegantní outfit a chcete být ve společnosti zazářit a cítit se sebevědomě zkuste zvolit modré džíny, které si zahnete od dolů aby měli trochu odkryté nohy dále bílé tričko k tomu kárované hnědé pončo, jako doplněk zvolíme hodinky s hnědým náramkem, bílé tenisky a na závěr krásnou hnědou koženou kabelku většího stylu. Díky tomuto outfitu jistě budete vypadat trendy a půvabně.

Kárované hnědé pončo.Damska kožená hnědá kabelka na Emotys.czDámské hnědé hodinky.Bílé elegantní tenisky.

Chcete potěšit svou babku? Jen nevíte zda právě bude dobrý nápad ji obdarovat kabelkou? Věřte mi určitě se tomu potěší. Vůbec to neznamená, že když je osoba starší nemůže nosit moderní kabelky! V takovém případě bych volila střední nebo velké kožené kabelky z vroubkované kůže.

Černá kožená kabelka na Emoty.czHnědá kožená kabelka na Emoty.cz

Všechny ženy si zaslouží novou luxusní kabelku bez ohledu na věk, nebo typu postavy. Ženy jsou krásné a něžné bytosti, které se umí těšit z maličkostí a proto si dopřejte určitě alespoň jednu koženou kabelku ze které se budete těšit.

 

Vaše blogerka Marikakiss

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality