V čem vyniká značka Rinascimento?

 

V minulém článku jsem se vám snažila představit značku z Itálie, kterou jsme přinesli v těchto dnech na náš e-shop. Představila jsem vám v krátkosti její historii a základní údaje - RINASCIMENTO.

V dnešním článku se budu opět věnovat této značce, ale chtěla bych jsem vám ukázat, respektive popsat výjimečnost, kterou můžete koupí této značky pocítit.

1. Kvalita

O kvalitě této značky jsem vám psala už minule. Ale jelikož se v dnešním článku opět zabývám výhody koupě této značky a její krásného oblečení, nedá mi opět nevzpomenout kvalitu těchto produktů. Jelikož jde o kousky ve vašem šatníku, které jsou cenově výše, tak se nemusíte bát, že jste si koupili něco, co vám vydrží a hlavně, co můžete bez obav nosit i častěji bez pocitu, že si to zničíte. To na této značce zbožňuji.

Její cena je přímo úměrná, dokonce bych mohla říct, že je nižší oproti kvalitě, kterou budete nosit. Musím se přiznat, že mě unavuje někdy reklama mnoha značek, která tak zbytečně prodražuje hodnotu zboží.

 

rinascimento emotys

2. Rozmanitost

Móda v Rinascimento vás nikdy neunaví. Je to i proto, že nabízejí opravdu neskutečné množství zboží, a tak dámy mají opravdu z čeho vybírat. Oblečení, tedy kolekce oblečení se obměňují každé dva týdny, takže za takovou krátkou dobu se můžete těšit na nové a nové kousky. Je tedy opravdu z čeho vybírat.

A v podstatě i musejí. Jsou zastoupeni v desítkách zemí, takže hlad po jejich oblečení je opravdový. Mají všechny typy oblečení, které si každá žena zažádá.

oblečení emotys
 
3. Made in Italy

Často se setkáváme s italskými butiky, které se prezentují "italským" oblečením. Mají nějakou Italy Fashion značku. Bohužel většina z tohoto oblečení je šitá a produkovaná v Číně, ne přímo v italských dílnách.

Značka Rinascimento se tímto nepyšní. Disponuje hologramem, který je součástí visačky oblečení, který zajišťuje to, že produkt je výběrový, exkluzivní a skutečně šitý v Itálii. Za mě je toto velmi velké plus.

 

nové oblečení

 

4. Doplňky

Další výhodou jsou i doplňky, které můžete v jejich buticích nacházet. Jsou to různé šátky, opasky a dokonce i boty. Většina bot je dokonce z pravé kůže, což se dokonale hodí k našim koženým kabelkám, které jsou stále vrchol našeho prodeje.

 

novinky emotys exkluziv

 

Jedinou nevýhodu, kterou já osobně vidím je možná to, že nedisponují pánskou kolekcí oblečení. Často, když si dámy oblíbí nějakou značku kvalitního oblečení, tak jsou tak z ní unesené, že to zláká nejednoho partnera tam jit nakoupit a tak si vyzkoušet na vlastní kůži krásu a kvalitu oblečení. Ale možná časem?

 

Krásný víkend z Emotys přejeme.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality