Tipy na vánoční dárky pro ženy

 

#vanocnitip #darek

Možná jste unavení z toho, že vás v nejbližší dobu budou pronásledovat články typu, co můžete koupit svým blízkým k Vánocům. Netřeba být v tomto až takoví skeptičtí, protože je to jistá pomoc, kterou v konečném důsledku i oceníte. Hlavně co se týká při výběru kožené kabelky. Díky našim tipům nemusíte hledat mezi všemi produkty dostupnými na naší stránce, ale vám vyčleníme kategorie, které by se mohly hodit na základě určitých vlastností, které daná osoba preferuje. Takto ušetříte čas hledáním toho správného dárku a ušetřený čas můžete využít k další příjemné činnosti.

Zajistěte si milý a kvalitní dárek pro svou milovanou osobu v podobě kožené kabelky nebo pánské kožené tašky.

Milé dámy, pokud hledáte dárek pro muže, tak klikněte na tento odkaz - dárky pro pány a najdete tam inspirace, jakou správnou pánskou koženou tašku vybrat.

#vanoce

Milí páni, chcete obdarovat vaši milovanou polovičku, maminku, přítelkyni, kamarádku, babku ... nějakým hodnotným dárkem v podobě kožené kabelky? Nevíte si poradit? Máme pro vás připravených pár tipů, na základě kterých si budete jisti, že koženou kabelku, kterou jste vybrali bude opravdu hodnotní dárek, který se bude obdarované osobě velmi líbit.

#darek

Zalíbila se vám nějaká kožená kabelka, tak jednoduše klikněte na název kabelky uvedené velkým písmem přímo v textu a to vás přesměruje na danou kabelku.

 

kožené kabelky

 

1. Ženy, milující POHODLNOST a SPORTOVNÍ TRENDY

Ženy, které mají rády pohodlnost nosí obvykle sportovní oblečení. Nemusí to být samozřejmě oblečení, které tvoří botasky, tepláky či mikina. Myslíme oblečení jako džíny, top, mokasíny. Obvykle je to oblečení, které je velmi pohodlné, elastické a padne téměř každé postavě. Mezi ženami je takový styl velmi oblíbený a když budeme tvrdit, že i nošený nejčastěji, nebudeme určitě lhát.

Pro tento typ žen jsme pro vás připravili 3 typy kožených kabelek, které by se mohly líbit.


1. kožená kabelka Morena

Tato kožená kabelka je velmi oblíbená díky své měkké a poddajné kůží, která v sobě nese vroubkovaný vzor. Dá se nosit na rameni, crossbody a samozřejmě i v ruce díky svému nastavitelnému ramínku. Tvar této kabelky je velmi oblíbený pro všechny věkové kategorie. Tato kožená kabelka se vyznačuje vysokou pohodlností. Najdete ji pod jménem MORENA. Nejoblíbenější barvy jsou modrá, černá a burgundská, ale najdete ji na naší stránce v mnoha barvách.

 

kožená kabelka Morena

 

2. kožená kabelka Salvare

Tato kožená kabelka je vhodný zejména pro dámy v zralejším věku, u kterých je tento typ kabelek velm oblíbený díky tomu, že si ji prostě prohodí přes rameno a mohou vykračovat po ulici. Také je možné do ní umístit formát A4, což je velmi potřebné. Někdy i nějaký ten nákup. Tato kabelka má k dispozici také extra ramínko pokud potřebuje dáma osvobodit své ruce. Najdete ji na naší stránce pod názvem SALVARE v mnoha barvách.

 

kožená kabelka Salvare

 

3. kožená kabelka Edita

Kožená kabelka Edita je vhodná pro dámy této kategorie, které ale nemají rády měkkou poddajnou kůži. Potřebují, aby tvar kabelky držel a hlavně potřebují, aby byla prostorná a mohli v ní rychle najít co potřebují a o to rychleji to tam ještě vložit. Dá se nosit na rameni a také díky její extra dlouhému ramínku i na rameni, či crossbody. Najdete ji ve více barvách pod názvem EDITA.

 

kožená kabelka Editakožená kabelka Edita Emotys

 

 

2. Ženy, milující ELEGANCI a LUXUS

Dámy této kategorie se rády líbí. Jsou to dámy, které nosí především klasické kvalitní oblečení. V jejich šatníku převládají elegantní věci jako sukně, kalhoty, kostýmy, halenky a saka. Mají rady, pokud je outfit je promyšlený do nejhlubších detailů. Jsou rady, když jim věc pochlubíte a když oblečení vypadá luxusně. Elegance a luxus je na prvním místě. Milují i ​​sportovní outfity, ale upřednostňují ty elegantní. Pro tyto dámy máme připraveny také 3 typy kožených kabelek jako:

 

1. kožená kabelka Carina
Je to nejoblíbenější model na naší stránce díky svému nadčasovému a jedinečnému tvaru. Tato kožená kabelka vypadá výjimečně na rameni, v ruce, jednoduše vždy a všude. Ženy tuto kabelku milují díky svému pevnému tvaru, který drží v každém směru a díky její kvalitní kůži, která je ušitá a promyšlená do posledních detailů. Mezi nejoblíbenější barvy patří černá a modrá a najdete ji na naší stránce pod názvem CARINA. Je dostupná také v menší verzi, která nepomestí A4.

 

kožená kabelka Carina

 

2. kožená kabelka Aurora

V podobném stylu je šitá i kožená kabelka Aurora, která je však určena pro dámy, milující business styl. Je to díky obdélníkového tvaru. Ukáže velmi pěkně v rukou a je určena pro všechny věkové kategorie. Díky tomu, že do ní umístíte formát A4, tak je vhodná i do práce a do školy. Najdete ji na naší stránce pod názvem AURORA.

 

kožené kabelky Aurora

 

3. kožená kabelka Marilin

Novinka na naší stránce, která je dostupná ve dvou velikostech a je to opravdu exluzivní a luxusní kousek, který podtrhne do detailů každý jeden outfit založen na luxusu a eleganci. Tato kožená kabelka je dostupná na naší stránce pod názvem MARILIN ve více barvách iv exkluzivní žluté a metalické stříbrné barvě. Je to kousek, který ozvláštni šatník každé jedné dámy.

 

                 kožené kabelky Marilin

 

3. Ženy, milující ELEGANCIE a NETRADIČNOST

Pro ženy, které také milují eleganci, ale jsou pro ně prvořadé trendy, tak máme pro vás připraveny kožené kabelky, které se nesou v duchu aktuálnosti a trendovosti. Jde hlavně o kabelky, které při každém outfitu vyzní, nosí se hlavně ke šatům a protože jsou menší velikosti, tak jsou určeny především na společenské události. Dámy, pro které jsou dominantní vlastnosti jako kvalita, stylovost, trend a extravagance, budou s dárkem v podobě těchto dvou kabelek velmi spokojeny.

 

1. kožená kabelka Sofia
Tato kabelka je díky svému prošívanýmu vzoru výrazná a vyzní při každém outfitu velmi dobře. Je určena hlavně k společenským šatům, kostýmům a halenkám či sukním, ale klidně ji dámy nosí i k běžnému outfitu, kdy nepotřebují toho s sebou vzít hodně. Je dostupná na naší stránce pod názvem SOFIA.

 

kožená kabelka sofia

 

2. kožená kabelka Luana
V podobném duchu se nese i kožená kabelka Luana, která se až tak od kožené kabelky Sofia neliší. Je tedy jedno, jestli dámu, která patří do této kategorie obdarujete touto nebo předchozí kabelkou, Už je jen na vás, která lahodí vašemu oku více. Dámy budou v obou případech nadšené. Kožená kabelka LUANA je dostupná ve více barvách. Je z čeho vybírat.

 

KOžENá KABELKA lUANA

 

 

4. Ženy, milující nestárnoucí KLASIKU

Do této skupiny patří ženy, které milují klasiku. Pro tyto ženy je důležitá kvalita a to, že kabelka je opravdu z kvalitní pravé kůže. Na kožené kabelce musí být již na první pohled poznat, že je z hrubé a kvalitní kůže, je šitá do nejmenších detailů a zároveň vypadá a je velmi pohodlná. Takové dámy potrebují klasiku a kvalitu. Do této kategorie jsme zařadili dva oblíbené modely, které vypadají při každém outfitu dokonale.

 

1. kožená kabelka Aurelia
Tato kožená kabelka splňuje žádané předpoklady jako klasika a kvalita. Už při prvním pohledu a dotyku je poznat, že je to kvalitní kousek, který musí mít každá žena toužící po kvalitě kabelky. Její klasický tvar je velmi oblíbený, protože je ho možné nosit k elegantním, ale i sportovním outfitem. AURELIA je dostupná ve více barvách, ale nejoblíbenější je klasická hnědá barva.

 

KOžENá KABELKA aURELIA

 

2. Kožená kabelka Franca
A dáma touží po klasicky vyhlížející kožené kabelce, tak Franca splní její touhu do detailů. Podobně je to oblíbený klasický kousek, který je určen pro dámy v pokročilém věku, jakož i pro slečny, které si dávají záležet na tom, co nosí. FRANCA.

 

kožená kabelka Franca

 

 

5. Ženy, milující POHODLNOST a zároveň AKTUÁLNÍ TRENDY

Pokud chcete obdarovat dámu, která má ráda pohodlnost, ale zároveň potřebuje mít ve svém šatníku aktuální trendy, tak je pro ni kožená kabelka a batoh v jednom ideální dárek. Jde konkretní o koženou kabelku a kožený batoh ROBERTA, která je výjimečná tím, že ji můžete nosit i jako batoh, ale prostě víte z ní udělat i koženú kabelku. Záleží už od potřeby každé dámy, co v danou chvíli potřebuje. Podobné kousky kožených kabelek a batohů v jednom najdete také pod odkazem kožené batohy. Je opravdu z čeho vybírat.

 

KOžENá KABELKA ROBERTA

 


6. Ženy, milující NÁKUPY s koženou KABELKOU

Pro dámy, které rády navštěvují obchody a často odcházejí s plnou taškou oblečení nebo potravin, potřebují velkou a k tomu přizpůsobenou kabelku. Právě pro tyto ženy, je určena kožená kabelka Marieta, která díky své funkci "shopper" je určena právě pro tyto účely. Je z kvalitní měkké kůže a dá se do ní umístnít opravdu mnoho věcí, jako nákup a osobní doklady. Je dostupná na naší stránce pod názvem MARIETA ve více barvách.

 

kožená kabelka Marieta

 

Nákup vánočních dárků nemusí být vůbec stresující. Sáhněte vždy po kvalitním dárku a tehdy si můžete být jistý, že obdarovaná osoba bude nadšená a spokojená. Pokud si však stále lámete hlavu, co pro svou drahou osobu koupit, rádi vám na naší stránce poradíme. Máme pro vás dostupní i dárkové poukazy, kdy si můžete být jistý, že kožená kabelka nebo kožená peněženka, kterou vyberete bude 100% ta, po které daná osoba touží.

 

#emotys #emotyscz

 

Váš Emotys.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality