Tipy na kožené kabelky ke dni matek.

Květen je pro nás určitě známý svým svátkem, který se nazývá "den Matek". Slaví se každoročně na druhou květnovou neděli a právě během něj se vzdává pocta všem maminkám. Je to hezký svátek, protože právě tehdy jsou naše maminky obdarovány a pokud jsme my samy maminky, tak jsme zase obdarovány my.

I když se říká, že je zbytečně dávat dárky, že důležitá je láska, tak já bych tomu trochu né že odporovala, ale  zdůvodnila to takto. Lásku ke matce projevujme během celého roku, ale právě tento den bychom ji měli něčím potěšit, což by jí mohlo způsobit radost.

Náměty na dárky jsou nám nabízeny z každé strany. Pokud jste však přesvědčeny, že by vaši maminku potěšila kromě květin i nějaká ta kožená kabelka, tak jsem si dnes pro vás připravila pár tipů, kterou byste ji mohli obdarovat.

1. Kožená kabelka Lunika

Tato kožená kabelka je novinka, kterou vám nabízíme na naší stránce. Myslím si, že touto "koženou kabelkou" okouzlíte každou dámu, která si potrpí na kvalitní kabelce. Proto pokud chcete darovat něco malé, ale za to velmi kvalitní a něco, co se bude hodit ke každému outfitu a to je jedno, zda vaše maminka preferuje jednoduchý nebo výrazný outfit. Pokud je to typ, který chodí často na nějaké procházky, zda sama nebo se svým pejskem, setkává se na kávě s kamarádkami, tak bude tato kožená kabelka pro ni ideální. Je dustupná ve více barvách jako černá, růžová, žlutá a výrazná hnědá.

kožená kabelka emotyskožená kaelka lunika

 

2. Kožená kabelka Berina

Pokud vaše maminka preferuje kožené kabelky z té měkké a velmi poddajné kůže, tak určitě je tato kožená kabelka pro ni ideální. Díky této měkké kůži se přizpůsobí každému typu postavy, takže ji úplně jedno, jestli je vaše maminka plnější nebo hubené postavy. Tyto typy kožených kabelek jsou velmi oblíbené i díky tomu, že si je mohou maminky rychle přehodit přes rameno, což je pro ně velmi rychlé a pohodlné.

 

kožená kabelka emotys bilaružová kožená kabelka

 

 

3. Kožená kabelka Birkinas

Pokud vaše maminka patří mezi typy, které potřebují být velmi stylové a také milují měkký a podajný typ pravé kůže, tak tato kožená kabelka bude pro ni dárek, na který jen tak nezapomene. Aktuální a velmi moderní vzhled této kožené kabelky zaručí, že v rukou vaší maminky nezůstane jistě nepovšimnuta a najde si řadu obdivovatelek. No není to příjemný pocit, když vás někdo pochválí? Je dostupná v sedmi barevných variacích, takže máte opravdu z čeho vybírat.

 

kožená kabelka Birkinasruzova kozena kabelka

 

4. Kožená kabelka Marita 

Pokud vaše maminka upřednostňuje naopak tvrdý a pevný typ pravé kůže na své kabelce, tak by se vám ráda doporučila koženou kabelku Marita, která je na naší stránce dostupná i v metalických odstínech, které jsou stále velmi trendy. Metalické odstíny jsou velmi oblíbené hlavně proto, že se hodí ke všemu, snadno se kombinují a vypadají velmi luxusně. Stejným dojmem tedy působí i tato kožená kabelka, kterou mohou dámy nosit na více spusobu, protože disponuje odnímatelným popruhem, který se dá i regulovat. Tato barva nepůsobí těžce, stejně jako ani váha kabelky. Nemusí se tedy bát, že by byla ve vašich rukách jako nějaká skála.

 

 

kožená kabelka maritaemotys marita kabelka kožená

 

 

5. Kožená kabelka Selina

Chcete-li darovat vaší mamince něco mimořádně hodnotné a také zajímavé, tak určitě sáhněte po této kožené kabelce. Struktura je kůže je velmi zajímavá, netradiční a opravdu velmi oblíbená. Tento malý model kabelky bude v rukou vaší maminky působit naopak velmi velké dílo, ale ne velikostí, ale její nadčasovým designem. Chcete-li vaší mamince darovat opravdu nějaký klenot, který tak bude působit i v jejích rukou, tak sáhněte určitě po této kožené kabelce.

kožená kabelka selinakožená kabelka emotys selina

 

Milé dcery, pokud jste se rozhodli vaši milovanou maminku obdarovat koženým výrobkům z našeho sortimentu a naše tipy vám nějak nejdou ke chuti, tak určitě si prohlédněte kolekci kožených kabelek na www.emotys.cz. Myslíme si, že si určitě vyberete.

Krásný čas nákupů a čas strávený s vašimi maminkami vám přeje Emotys.czheart

 

 

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality