Tepláková souprava. Dokonalé pohodlí.

#novinka #new

Trendy této podzimu jsou velmi pohodlné, o čemž svědčí nejen produkty a kožené kabelky, které vám nabízíme, ale i blogerky, které je prezentují. Je to proto, že už povětšinou z nás nebaví se hrát na dámy, které se v něčem necítí dobře.

#outfitoftheday

Samozřejmě pohodlnost je u každého jiná. Někdo se cítí pohodlně v dress code, někdo zbožňuje tepláky, někdo zase miluje sukně. To záleží od každého z nás. My se dnes podíváme na pohodlnou pletenou soupravu, kterou si určitě zamilujete.

#souprava

 

teplakova soupravačerna teplakova souprava

 

Jelikož jde o soupravu, tak sestává ze dvou kousků. To je velmi dobrá investice, protože víte jeden outfit za jednu cenu využít dvakrát. Svetřík víte nosit k džínům, ke kalhotám, ke kožené kabelce a tak se příjemně zahřát během chladného dne.

#kozenakabelka

Kalhoty víte naopak také využít jako pohodlné tepláky na doma, nebo je zakomponovat do vašeho must have outfitu venku.

#podzim

souprava teplakova emotys

#teplakovasouprava

 

K čemu je můžete nosit? Tak v první řadě jako pohodlné a stylové oblečení na doma. Pokud však jdete ven, tak určitě sáhněte po nějakém trendy oversize kabátě a velkými tlustém šále, kvalitní kožené kabelce. Nazapomeňte na pořádné a mohutné boty. Právě při nich vám tato souprava vyzní dokonale.

#fashion

 

 

My jsme si pro vás připravili dvě klasické barvy, které víte zkombinovat téměř ke všemu. Nude hnědá vyzní na každé dáme, podobně je to i z černou barvou.

#fashioninsta

 

trendy teplakova souprava

#sirokenohavice

Připravili jsme si pro vás i teplákové soupravy, která je dostupná s širokými nohavicemi.

#moda

Myslíme si, že tento trend širokých nohavích postupně přichází do módy a proč jejich nazačať nosit právě jako pohodlnou teplákovou soupravu?

 

Najdete na stránce www.emotys.cz v sekci oblečení.

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality