Stříbrná a zlatá? Proč jsou tak oblíbené?

 

 

Kdysi byly tyto barvy určeny pouze pro příležitosti, jako oslavy, svatby, oslavy Vánoc a Silvestra nebo jen v podobě doplňků jako náušnice, náramky a prsteny. V posledních letech je tomu ovšem jinak. Dostávají se do popředí i během běžných dnů do práce, na návštěvy a posezení. Zažili jsme období metalické módy, kde byly tyto barvy všude. Nacházejí se na oblečení a botách.

 

zlate saty emotys

 

Proč se staly tak oblíbenými barvami? Splňují tyto vlastnosti, které výrazně přispěly k tomu, abychom je začali nosit i během běžných dnů.

 

1. Jednoduše se kombinují

I když se vám může zdát na první pohled, že jde o dost výrazné barvy, tak nejsou až tak obtížně kombinovatelné. Nemyslím si, že přeháním pokud řeknu, že se velmi snadno kombinují podobně jako černá a bílá. Je však třeba myslet na to, aby toho nebylo mnoho. Nemůžeme jít od hlavy až k patě ve zlatém či ve stříbrném, podobně jako si to můžeme dovolit v bílé nebo černé barvě. Nechme si v paměti při těchto barvách střídmost. To znamená maximálně tři věci, ideální jsou dvě. Záleží na velikosti. Určitě nám postačí ve zlaté nebo stříbrné jen bunda nebo kalhoty. Nicméně, volíme-li koženou kabelku, tak klidně k ní můžeme přidat nějaký šátek nebo pár zlatých či stříbrných doplňků.

 

zlatá kožená kabelka

 

2. Působí luxusně

Za mě je toto argument, pro který si často volím doplňky i věci v této barvě. Ráda mám na sobě luxusní věci kromě doplňků bižuterie. Ráda mám na sobě zlaté flitrované věci, ale samozřejmě střídmost je v tomto případě u mě prvořadá. Stříbrnou a zlatou nosím na sobě v podobě kožené kabelky, kožené ledvinky. Také si dávám záležet, abych měla nějaká tato zvýraznění na botách, klobouku, či tričku. Nemusí být opravdu toho moc, respektive při těchto barvách toho nesmí být moc, třeba si hrát s detaily, neboť jinak to nebude vypadat luxusně, ale naopak velmi kýčově.

 

stribrný šatek

 

3. Zvýrazní outfitu

Tak jak jsem zmiňovala, tak se stříbrnou a zlatou lze velmi dobře hrát. Pokud nesáhneme po velkých kouscích, tak i přesto si umíme náš outfit pomocí těchto barev zvýraznit. Je to naprosto jednoduché. Představme si sebe, jak jsme oblečené od hlavy až k patě v černé barvě a zvolíme zlatou nebo stříbrnou koženou kabelku a zlatý šátek, či zlatou hedvábnou gumičku do vlasů. Hm. Hezké že? A to je jen představa, realita je mnohem krásnější.

 

kožená kabelka emotys

 

4. Nesou v sobě prvky elegance

Tyto dvě barvy nejsou jen prototypem luxusu. Nesou v sobě mnoho prvků elegance, tedy klidně je můžeme považovat za elegantní barvy. Co na této době milujeme je mix stylů, což znamená, že zlatou a stříbrnou najdeme všude. Na teniskách, teplácích nebo kšiltovce. A přitom jde o čistě sportovní oděvy. Proto nosme tyto dvě barvy při každém našem outfitu. Tak zvýrazníme naši ženskost vždy, bez ohledu na to, zda jsme v elegantním nebo sportovním outfitu.

 

kožená kabelka

 

Milé dámy, doufáme, že ve vašem šatníku se již nacházejí krásné kousky a doplňky ve stříbrné či zlaté barvě. Pokud tomu tak není, tak nahlédněte do naší nabídky zlatých kožených kabelek a oblečení. Opravdu je z čeho vybírat.

Váš Emotys.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality