Soutěž o koženou kabelku Lucia s blogerkou Karolínou

 

#soutez #karolinahavlik #semotyscz 

 

Víme, že našim sledovatelem se velmi líbí a mají rádi soutěže o naše kožené kabelky.

Koho by takový hodnotný dárek nepotěšil? Díky těmto soutěžím se zvětšuje náš okruh sledujících a tím pádem může více a více lidí pokoušet štěstí a tak vyhrát hodnotný kožený doplněk do svého šatníku, který milují všechny ženy. Ano, je to kožená kabelka, kterou ženy zbožňují a velmi rádi ji kombinují do svých outfitů. To, že je kvalitní je velký bonus, neboť každá žena se ráda ukazuje s tím, co je kvalitní a pěkné zároveň.

 

kožená kabelka Aurora emotys

#kozenekabelky #kvalita #kozenakabelka


Ve dnech 14.10. 2019 do 20.10.2019 probíhala soutěž o krásnou koženou kabelku Lucia z naší stránky, kterou prezentovala česká blogerka @karolinahavlik na svém instagramovom profilu.

 

kozena kabelka Luciačerne kožené psanicko

#instagram #damesoutez

 

Do soutěže se zapojil téměř 200 lidí, kteří zkoušeli štěstí. Vítěz byl samozřejmě jen jeden. Karolína vylosovala výherkyni @eldyinsta, která splnila všechny podmínky a tak si naši výhru zasloužila. Samozřejmě se kožené kabelke Lucia potěšila.

 

kožená kabelka Lucie EMotys

#vyherkine

 

Velmi jsme se s ní přes zprávy pobavili a i nás nepřekvapilo že to je "kabelková paní", která nám napsala, že toto je již její 32 kabelka v pořadí a že už normálně uvažuje nad tím založit si vlastní instagramový učet se svými kabelkami. Poslala nám nádherné fotky s naší koženou kabelkou, což nás velmi potěšilo. Paní Eliška, když kabelku dostala, tak napsala, že je úžasná a že ji musí ihned vyzkoušet k nějakému outfitu na léto i na podzim.

 

černá kožená metalická kabelkakožená černá kabelka

#leto #outfit #podzim

 

Musíme uznat, že tato kožená kabelka jí opravdu sluší a dokonale pasuje do jejího šatníku.

Poslala nám i bonusovou fotku s jejím pejskem - mazlíčkem s naší koženou kabelkou. Opravdu se těšíme dámám, které se těší dárkem od nás v podobě kožených kabelek.

 

kožená kabelka a pejsek

 

#pejsekakozenakabelkaLUCIA

 

Momentálně probíhá opět soutěž na našem facebookovém profilu Emotyscz o krásnou koženou kabelku Aurelia v hnědé barvě, kterou nafotila česká blogerka @veronikatazlerova.

 

#kozenakabelkaaurelia

kožená kabelka aurelia

Podmínky soutěže jsou velmi jednoduché. Komentujte příspěvek na stránce odpovědí na otázku: kde se nachází více produktů na naší stránce? V sekci kožené kabelky nebo kožené peněženky? Podmínka je rovněž sledovat náš profil na facebooku, což není na škodu, protože tam přidáváme nové produkty a často se konají různé soutěže.

 

#facebook

 

Hodně štěstí!

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality