Roláky a kožené kabelky.

 

V poslední době si všímám, že jdou do popředí trendy, které nejen vypadají dobře, jsou pohodlné a umí i zahřát. To je dobré hlavně v podzimním a zimním období, kdy je toto přednější jako nějaký stylový kousek. K takovému kousku patří určitě roláky, které můžete najít i na naší stránce. Rada bych vám v dnešním blogu představila jaké a jakou koženou kabelku ke ním kombinovat.

roláky

 

Na Rolák je super to, že vůbec nemusíte přemýšlet nad tím, co si k nim vezmete. Znamená to, že k nim pasuje všechno. Je jedno jestli k nim sladíte džíny, kalhoty, sukni. Rolák je opravdu uni kousek, který se během těchto let dostává do popředí. Kromě toho, že je i praktický, vypadá na každé dáme dobře a proto je častokrát nošen během zimního období nejčastěji.

 

rolák červený

 

Při rolák se nemusíte vůbec bát barev. Je to kousek, který když máte, tak jeden je málo. Doporučujeme si pořídit minimálně dva kusy. Jednom v tradiční nude barvě a druhý nějaký výraznější barevnější.

rolak bezova emotys

Co se týče kožené kabelky, kterou byste mohli ke roláku volit, tak máme pro vás výbornou zprávu. Vůbec si nemusíte lámat hlavu nad tím, jakou si vzít, koupit nebo pořídit. Roláku sluší všechno. Je to jedno zda jde o koženou ledvinku, kožený batoh, koženou kabelku z měkké nebo tvrdé kůže, malou nebo velkou. Je to opravdu super, protože vůbec nemusíte uvažovat nad tím, zda kožená kabelka, kterou jste si dnes vzali bude pasovat.

rolák cerny emotys

Při barvě kožené kabelky bychom vám doporučili se zaměřit na kontrasty. To znamená, že sáhněte po barvě roláku ve výrazné barvě a barvu kožené kabelky volte jemnější. Platí to i naopak. Pokud je váš rolák nude, tak zkuste ho zvýraznit pomocí kožené kabelky ve výrazné barvě.

roláky emotys

 

Milé dámy, myslíme si, že jste roláku přišli na chuť i vy. Nosíte ho rady a často. Krásné a kvalitní roláky najdete i na naší stránce v sekci oblečení. Pospěšte se mohou se velmi rychle vyprodat.

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality