První rande.

#prvnirande #denD

Přišel den, na který se velmi těšíte, ale se ho i zároveň velmi obáváte. Určitě vás propadá nervozita, vynořují se vám otázky typu, jak to dopadne, budu v pohodě, co si mám obléknout?

#rande

Na první dvě otázky vám neumíme odpovědět, ale s tou poslední bychom vám v dnešním článku chtěli pomoci.

 

prvni rande

 

#blog #clanek

Určitě vám poradíme, abyste si vzali určitě něco, v čem se budete cítit dobře a nebude vás to obtěžovat. Pokud sáhnete po něčem ne až tak pohodlném, respektive něčem, co jste na sobě neměli, tak to není moc dobrý nápad protože se můžete v dané věci cítit špatně. Proto sáhněte určitě po něčem, co už máte odzkoušené. Nebojte se, ten dotyčný určitě nebude řešit zda to je nová nebo stará věc.

 

#pohodlnost

 

Určitě si vezměte něco pohodlné, ale nezapomeňte na to, aby to vypadalo luxusně. Tedy si vezměte něco kvalitní a určitě ne něco ošoupané a staré, obnošené, přesto, že právě to je pro vás nejpohodlnější věc světa.

#luxus

Při líčení dbejte na decentnost. Líčením zkuste ukázat to, že jste se na toto rande připravovali, že to je pro vás něco nevšední, ale s líčením to nepřehánějte, jako kdybyste šli na diskotéku a přinejhorším na maškarní ples.

#liceni

Také je to s voňavkou. Vše jemně a decentně. Nevíte, zda váš možná nadcházející netrpí nějakou alergií a určitě byste nechtěli se dívat na někoho, kdo celý večer slzí a utírá hleny.

 

liceni

#jemnost

 

Pokud sáhnete po botách, tak v tomto případě sáhněte po podpatku. Je to z toho důvodu, že potřebujete, abyste zvýraznily vaši postavu. Pokud patříte k odvážnějším, tak volte k takovým botám i krátkou sukni. Pokud jste milovnicí vysokých bot, tak v tomto případě si odpusťte vysoké boty typu platforma a 15 centimetrový podpatek.

#podpatek

Doplňky volte jemné a nic velké a vyzývavé. Pokud se však cítíte dobře s něčím výrazným, tak určitě sáhněte jen po jednom výrazném kousku. Váš budoucí partner jistě ocení, že bude vidět vás a nebude mu křičet do očí nějaká silně bliskajúca bižuterie.

#bizuterie

Koženou kabelku volte opravdu velmi kvalitní. Ať je vaše kožená kabelka opravdu neobnosená a ať je na ní vidět a cítit kvalitu. Ale pokud si kupujete kvalitní kožené kabelky z našeho e-shopu, tak se vám určitě nestane, že i vaše oblíbená a dlouho nošena kabelka bude vypadat špatně.

 

kozená kabelka Emotys

#kozenakabelka #kozenekabelky

 

Rovněž to platí o kožené peněžence. Určitě dojde ke placení, v případě pokud máte schůzku v nějaké restauraci. Nezapomeňte ji ze zdvořilosti alespoň vytáhnout na znak, že chcete platit i vy. Pokud byste náhodou platili, tak vám radíme, aby se toto stalo vaše poslední rande. :)

kozene penezenky

#kozenapenezenka

 

Milé dámy, očekáváte v nejbližší době nějaké rande nebo tuto kapitolu máte dávno za sebou?
Jako probíhalo první rande u vás?
Připravovali jste se nějak speciálně, nebo jste to nechali jen tak plavat?

 

#emotys #emotyscz

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality