Proč je camel barva tak oblíbená?

Někteří, když slyší slovo camel barva, tak se ztratí. Prostě nevědí, co je to za barva. Přitom je to krásná hnědá barva, která je v ženské popolácii velmi oblíbená a často nošena.

Camel nebo i kamel se nazývá proto, protože je to takzvaná velbloudí hnědá barva. My se s tímto názvem setkáváme velmi často, protože kominikácia s výrobci kožených kabelek v Itálii probíhá v anglickém jazyce. Proto jsme si tento název celkem oblíbili a čím dál vidíme, že se s ním setkáváme i na internetu. V dnešním blogu bych se velmi ráda věnovala hlavně této barvě a proč je na kožených kabelkách tak velmi oblíbená, přesto, že nevíme, že jde o camel / kamel barvu.

kožene kabelky

 

1. Vypadá a stojí jako prototyp pravé kůže

Je to prostě tak. Právě tato hnědá barva kožené kabelky bude v oku každého člověka typická pro barvu pravé kůže. Kdysi nebyly barevné variace jak je to dnes a kůže se vyráběla jen v této, případně v černé barvě. Proto, pokud si má člověk představit barvu pravé kůže, tak je to tato hnědá. Je to Podběl nejen při kožené kabelce, ale i botách či opasku z pravé kůže. Proto pokud nosíte takovou kabelku v camel barvě, tak všichni kolem budou vědět že je z pravé kůže, a to nejen díky její preciznímu šití, ale díky její barvě.

kožená kabelka camel

2. Snadno se kombinuje k botám

Pokud vlastníte kožené kozačky v této barvě, tak ladit tuto koženou kabelku v kamel barvě je opravdu pro vás snadné. Pokud však takové holínky nevlastníte, tak vůbec nemusíte mít obavy, protože tato barva se hodí ke všemu podobně jako černá. Je jedno jestli jste zvolili černé, červené nebo hnědé holínky. Koženou kabelku v kamel barvě si zamilujete, protože vám bude pasovat ke všem botám. I ke modrým či žlutým.

 

camel kožená kaelka milana

 

3. Není problém ji zakomponovat do jakéhokoli outfitu

Výhodou této barvy je i to, že ji velmi jednoduše zakomponujete do svého outfitu, který jste si rozhodli dnes vzít. Tak jak jsem již zmiňovala, tak funguje jako černá barva, jenže její lepší vlastností je to, že je výraznější. Tak poukážete na kvalitu vašeho outfitu i tím, že v něm budete nosit kvalitní koženou kabelku, která vyzní. A vůbec se jí nemusíte bát. Její výraznost až tak nekřičí, takže klidně ji kombinujte ik výraznějším barvám.

kožená kabelka hneda

4. Je a bude populární velmi dlouho.

Tato barva jen tak z módy neviděl. Je tu od svého počátku pravých kůží a myslíme si, že bude ještě velmi dlouho podobně jako černá barva. Proto pokud si dnes pořídíte nějakou koženou kabelku v kamel barvě, nebo i holínky či opasek, tak vám garantujeme, že je budete nosit několik sezón, dokud jejich nerozpadnou. :) To je super že? Proto se vyplatí do této barvy v pravé kůži určitě investovat. Vrátí se vám to mnohem víc.

kožená kabelkakamel

Co z toho všeho vyplývá? Jak vidíme důvodů na to, abychom si oblíbili kamel barvu je mnohem víc než jsem jmenovala. Je to proto, že je to tradiční barva kožených kabelek, ženy ji nosí velmi rády a často. Pokud jste si našli pod stromečkem koženou kabelku (možná i z emotys.cz) je to pro vás určitě výhra, protože se bude velmi snadno kombinovat a tak se stane nejoblíbenějším kouskem ve vašem šatníku.

Pěkný den vám přejeme z Emotys.cz. Užívejte krásné chvíle s kamel barvou.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality