Představujeme vám značku RINASCIMENTO

Milé dámy, již brzy vám na našich stránkách představíme novou módní značku přímo z Itálie, kterou si zamilujete stejně jako my díky její kvalitě, nadčasovosti a exkluzivitě.

Rozhodli jsme se tuto módní značku dát na naše stránky hlavně proto, že máme vynikající zkušenost s koženými kabelkami z Itálie, které nás už roky ohromují svou kvalitou, designem a nadčasovostí. Sáhli jsme sice po dražší značce, ale za to velmi kvalitní, což oceníte vy dámy, majitelky našich italských kožených kabelek. Postupně budete nacházet na naší stránce krásně dostupné modely, ušité přímo v Itálii. V dnešním článku bych vám chtěla v krátkosti představit tuto značku, abyste věděli co vás čeká.

saty emotys

1. Made in Italy

Značka Rinascimento není značka, která by vznikla pouze nedávnem. Její kořeny sahají až do roku 1964, kdy zakladatel Vittorio Taddei vytvořil luxusní a nadčasovou značku, která je v současné době velmi oblíbená díky její kvalitě. Takto můžeme vidět, že tato značka pokračuje, protože se stává oblíbenou pro mnohé ženy, které stále hledají něco luxusní a opravdu pravé "italské". Proto pokud patříte k ženám, které si velmi rády oblékají oblečení se štítkem Made in Italy, tedy oblečení, které se nejen navrhuje ale také vyrábí přímo v Itálii, tak jste na správném místě.

saty luxus emotys

2. Znovuzrození

Rinascita je italské slovo doslovného období renesance, které známe jako známé znovuzrození, které naoazj tuto značku reprezentuje. Zrodila se hvězda, která se předvádí na molech a zažívá neustále pozitivní ohlasy.

 

Co je na této značce obdivuhodné, tak to není jen to, že je dostupná viack jako na 90ti místech na světě, ale že týdně představí kolem 200 nových módních kousků, tak je opravdu z čeho vybírat.

 

rinascimento emotys

3. Detail i kvalita

Nejde však o nějaký rychlý byznys. Každý jeden kousek je do detailů promyšlený a nadčasový. Kromě toho, že bude na vás vypadat opravdu luxusně, tak tento kvalitní kousek budete chtít nosit stále, až do jeho prodření. A to musíte opravdu nosit dlouho, protože kvalita, kterou se tato značka reprezentuje je opravdu vynikající a proto každý, kdo si zakoupí od nich nějaký kousek, si ho jednoduše zamiluje.

zluta barva emotys

4. Problém

Problém s módní značkou Rinascimento můžete mít opravdu jen jeden. A to ten, že si prostě nebudete umět vybrat. Proto se budeme snažit vybírat takové kousky, které by se vám hodily k vašim krásným italským koženým kabelkám a pokud se nebudete s něčím vědět rozhodnout, tak vám rady pomůžeme s výběrem.

 

sukne emotys

 

Milé dámy, věříme, že jsme vás dnešním článkem potěšili a že i vy se už těšíte na novou módní značku na naší stránce a její exkluzivní modely.

Zdroj textu: www.modniznacky.cz

Krásny den! Emotys

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality