Podzimní barvy?

#podzim

Je to tak. Přišel podzim. Pro někoho to je velmi oblíbené období, pro někoho ne. Každý patříme do jiné kategorie. Mně osobně podzim nevadí. Rada oblečení na sebe vrstvim. Pokud mám však upřednostnit podzimní počasí, tak je to určitě to se sluncem, kdy je chladno, ale sluneční paprsky nás příjemné zahřívají.

Mám ráda podzimní barvy listí nejen v přírodě, ale i na oblečení. Dnes bych se tedy věnovala barvám, které se mi na podzim velmi líbí a představila bych vám je v podobě našich kožených kabelek. Možná se nějaká zalíbí i vám. Pojďme tedy na to.

 

kožené kabelky emotys

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

1. Žlutá barva

Žlutá barva v podobě kožené kabelky může být velmi decentní, elegantní kousek do vašeho šatníku. Není to taková ta klasická žlutá v podobě výrazné sluneční barvy, která se nosí převážně na jaro a léto a má velmi blízko k barvě pampelišky. Tato žlutá v sobě nese jemné odstíny hnědé a dost se k ní také přiklání.

Proto se často nosí k hnědému kabátu nebo koženým holínkam. Nicméně můžeme říci, že umí velmi dobře vyniknout při černé a bílé barvě. Rozumí si s modrou barvou například v podobě saka. Pro odvážnější je určitě samozřejmost kombinace s červenou barvou. Já tuto barvu nejraději nosiem k džínovinu a k bieleme kabátu a pod ním k bílé košili.

 

žlutá kožená kabelka emotys

#zlutakozenakabelka

2. Zelená barva

Kožená kabelka v podobě zelené barvy je odvážnější kousek, jakým může být žlutá barva. Zelená je ale velmi elegantní barva a hodí se pro dámy, které touží ve svém outftům poukázat na luxus, kvalitu a eleganci zároveň.

Kromě bílé a černé vyzní zelená kožená kabelka v podzimním tónu při hnědé barvě. Tedy pokud vlastníte basic hnědý kabát, tak máte tento podzim vyhráno. Kombinuje se téměř ke všemu. Zelená kožená kabelka bude výbornou volbou při černých kožených kalhotách. Také pokud ji budete kombinovat při šedé barvě, tak se nemusíte bát, že jste při vašem outftům zapomněli na eleganci, protože šedá a zelená spolu velmi dobře hrají.

zelena kozena kabelka

#zelenakozenakabelka

3. Oranžová barva

Oranžová barva stojí někde na rozcestí mezi zelenou a žlutou barvou. Proto, pokud ji budete kombinovat k barvám, které jsem již zmínila při žluté a zelené barvě kožené kabelky, tak máte určitě vyhráno.

Klidně ji tedy volte k šedé, bílé či černé. Pokud chcete být za odvážnou, tak modrá a červená je ta správná volba. Nezapomínejte na to, že jde o výraznou barvu, tak proto dávejte pozor, aby toho nebylo ve vašem outfitu s oranžovou barvou hodně.

 

oranzova kozena kabelka

#oranzovakozenakabelka

4. Červená barva

Nejoblíbenější a téměř nejnositelnější barvou z podzimních barev je určitě červená barva kožené kabelky. Dámy tuto barvu milují, je to barva vášně a krve. Avšak pokud sáhneme po typické podzimní červené barvě, tak to není ta červená krvavá, ale tato červená až tak výrazná není, nese v sobě jakoby šedé tóny.

Červenou vědí dámy kombinovat na 100%. Nosí ji k bílé, černé, hnědé ... některé sáhnou i na vyšší level a kombinují je s výraznými barvami. Podzimní červené přistane šedá a hnědá barva. Tyto dvě barvy se vzájemně zvýrazňují a poukazují na svou krásnou barvu. Určitě pokud vlastníte šedý nebo hnědý kabát, pořiďte si k němu koženou kabelku v červené podzimní barvě.

 

cervena kozena kabelka

#cervenakozenakabelka

 

5. Hnědá barva

Barva podzimu je i hnědá. Je to barva kůže, výrazná a krásná. Hnědou koženou kabelku kombinujte k červené a modré džínovinu. S těmito barvami si rozumí nejlépe.

Klidně ji i zvolte k bílé a černé, pokud toužíte po klasicky vypadajícím outfitu. Šedá je také dobrá volba. Hnědá kožená kabelka její přidá výraz a vy nepotřebujete už žádnou barvu, abyste působili dokonale.

kožená kabelka emotys hneda

#hnedakozenakabelka

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality