Ovlivňují emoce výběr naší kabelky?

 

Emoce podle ABZ.cz je vědomá duševní reakce subjektivně prožívaná jako určitý cit či pocit, obvykle zaměřená vůči určitému objektu, doprovázená fyziologickými změnami a výrazovými projevy a podněcující k určitému způsobu chování. Jednodušeji řečeno: pohnutí, dojetí, vzrušení, cit, nálada, afekt, vášeň. 

#emoce #emotion

Takto vám můžeme ozřejmit, proč se naše stránka vlastně volá Emotys. Při výběru naší značky jsme vycházeli právě ze slova emoce. Jakou spojitost má vlastně emoce s koženými kabelkami? Možná se to nezdá, ale souvislost tam je velká. Dennodenně nosíme své kabelky v rukou, aniž jsme si uvědomili, proč jsme si vzali právě tuto. Neuvědomíme si, že právě emoce vybrat si tuto koženou kabelku k dnešnímu outfitu rozhodla za nás. Je to opravdu tak, není to jen o nějakém doladění k danému outfitu, je to i o pocitu vzít si danou kabelku právě dnes a doladit ji k našemu looku. Dnes vám přinesem malý přehled, jak vlastně emoce ovlivní náš výběr kabelky.

 

heart

 

Černá, dnes nepotřebuji vyčuhovat z davu, stačí mi volit klasiku.

Všimli jste si někdy, že černou kabelku volíte hlavně proto, že nechcete nic zkazit? Je to tak, černá je klasika, která je a vždy byla moderní. S černou nebudete nikdy nějak extra vynikat. Naopak s černou koženou kabelkou se budete cítit velmi dobře a pohodlně. Neptrebujete vynikat z davu, potřebujete se jen příjemné citit, poukázat na kvalitu vaší kožené kabelky a ukázat, že módě rozumíte, přesto, že volíte klasiku. Váš pocit jednoduchosti a žádné nadměrné zaujatosti. Chcete být trendy, ale nepotřebujete křičet na ulici.

 

Proto volíte černou, ve své podstatě jednoduchou barvu. Toto všechno způsobuje emoce ve vaší hlavě, konkrétně emoce nejistoty.

 

černá kožená kabelka Emotys

#blackbag #cernakozenakabelka

 

 

Šedá, být šedou myškou mi dnes jde nejlépe.

Podobně funguje i výběr šedé kožené kabelky. Avšak v tomto případě mohu říci, že už jde o menší experiment, nevolíte jen čistou klasiku, ale snažíte se do svého outfitu zakomponovat nový kousek, ne zcela tradiční, něco mimo klasiky. Takto vystupuje šedá barva. Ale ještě se bojíte, bojíte se stále vystoupit z klasického radu, stále nepotřebujete být výstřední a vyzývavá, stále nepotřebujete na ulici křičet: Haló, všimněte si mě díky mé barevné kabelce! Stačí vám být moderní a spokojená šedá myška, která je spokojena se svým zevnějškem v tmavých barvách. Rady komponujete tuto kabelku hlavně k jemné bílé nebo naopak tmavé černé, když chcete jemným způsobem poukázat na váš kvalitní doplněk. Nepotřebujete něj ukazovat za pomoci barvy, ale jste v tomto střídmější.

 

Šedá je dobrá, šedá je jemná a nekřičí. V tomto případě za vás říká emoce nejistoty, podobně jako u černé.

 

šeda kožená kabelka pro dámy

#greybag #sedakozenakabelka

 

Červená, korálová, potřebuji zaujmout, ať si mě všimnou!

Úplně, ale úplně jinak fungují následující barvy a to červená a korálová. Chcete, aby vás bylo vidět, chcete aby si to na vás všimli. Rady ukazujte, že: ano, mám na sobě kvalitu, mám kvalitní koženou kabelku! Takto fungují barvy červená, oranžová, růžová, malinová, korálová ... Jsou to barvy, které je vidět, poznat, které rády na sebe upoutávájí pozornost. To chcete i vy. A to je dobré. Je vynikající, že se nebojíte, že jste v oblasti módy odvážné a rady experimentujete. Jste spokojené a šťastné, saháte po živé barvě. Radujete se. Těší nás, že existují dámy, které se nebojí kombinovat, které tvoří kontrasty, které nechtějí působit nudně. Umíte se hrát s barvami, víte je používat a proto tyto barvy mají ve vašem šatníku jisté místo.

 

Takto vystupují tyto barvy, korálová a červená. S nimi zvýrazněte každý outfit a vás v tomto případě ovlivňuje emoce radosti.

 

červwená kožená kabelka emotys.cz

#redbag

trendy farba leta korálova

#leatherbag

 

Modrá, jemnost mi přistane.

Dnes máte dobrý den, cítíte se snadno jako ptáček, máte dobrý pocit na duši, nic vás nezatěžuje. A tak jdete do šatníku a volíte si pastelové barvy. Jste dnes za dámu, za velmi decentní a jemnou dámu. Nepotřebujete být vyzývavá, potřebujete poukázat na vaši jemnost a spokojenost. Jste spokojené, plné pohody a lásky. Důvěřujete sobě, okolí. Vykračujete si po ulici a užíváte si krásy světa. I takto nějak funguje modrá, konkrétně modrá kožená kabelka. Kombinujete ji hlavně k jemný věcem, nejčastěji k bílé nebo ik samotné pastelové modré. Poukazujete na vaši jemnost a hru s ní.

Modrá je dobrá, je to tak a rady ji nosíte. I v tomto případě vám při je výběru pomohla emoce, konkrétně emoce důvěry.

 

modrá kožená kabelka smutek

#bluebag #modrakozenakabelka

 

Žlutá, potřebuji slunce do svého života.

Chcete ve svém životě slunce. Saháte po životě, saháte po živé barvě. Hýbete se, máte v sobě energii, potřebujete ji někde ukázat. Tak si berete žlutou koženou kabelku. Chcete vyniknout a ukázat, že dnes mám teplo na duši, dnes se cítím dobře, dnes chci experimentovat. Máte rady barvy a chcete je nosit, dokonce vy je i víte nosit. Kombinujete tuto barvu k tmavým odstínem, abyste rozbili strach a abyste narušili klasickou vlnu. Nosíte je k výrazným barvám, protože se módě rozumíte a víte kombinovat a chcete vykřičet do celého světa, jak se dnes cítite skvěle. Nebojíte se, máte plno energie a potřebujete se hýbat.


Takto nosíte žlutou koženou kabelku a vy ani nezpozorujete, že vás ovlivňuje emoce energie.

 

zluta kozena kabelka pro damy

 

Tak co milé dámy, našli jste se? Přesvědčili jsme vás, že výběr kabelky není čistě jen o módě, ale že nás naše emoce ovlivňují, že námi lomcují. I když si to neuvědomujeme, je to tak. Jednoduše to patří k životu, každá jedná emoce je dobrá, nehledě nato, zda je to emoce negativní nebo pozitivní. Jsou zde, my je akceptujeme, my s nimi žijeme a oni nám pomáhají žít náš život naplno.

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality