Nová sekce - oblečení.

 

#obleceni

Milé dámy, zvažovali jsme nové možnosti od našich dodavatelů a rozhodli jsme se vytvořit novou kategorii nabízené zboží, a to oblečení.

Oblečení je italské, je vysoké kvality, je sezónní a myslíme si, že se Vám bude líbit. Kousky, které nabízíme jsou aktuálně tuto sezónu, ale vybírali jsme hlavně barvy, které můžete využít i v další sezónu.

Momentálně jde o podzimní a zimní věci, jsou to různé svetříky, kabáty, sukně a šaty. Náš sortiment jsme rozšířili hlavně proto, abyste si vy dámy přišli na své.

Nás baví móda, proto kromě kožených kabelek vám chceme nabídnout kousky do šatníku, které můžete koupit za přijatelné ceny.

Pojďme se podívat alespoň na malý náhled toho, co postupně bude na naší stránce přidávány.

1. Kabáty

Kabáty vám nabízíme v různé velikosti. Víme, že uplatňování některých dámy nosí přednostně jen dlouhé kabáty jiné dámy naopak nosí kabáty krátké. Já osobně volím kabáty kratší, protože jsem nízké postavy.

 

kabaty emotyskabát emotys

#kabaty

 

2. Šaty

Šaty vám nabízíme z příjemných materiálů, které se hodí pro různé příležitosti. Je to Uni kousek, který využijete i během běžných dní, ale je to i kousek, ve kterém zazáříte i na nějakých společenských událostech.

 

saty emotys

#saty

 

3. Komplety

Komplety sestávající ze svetru a sukně jsou letos velmi populární. My jsme pro vás připravili nadčasové kousky. Nadčasové, protože víme, že se budou nosit i další sezónu. Tento kousek je mimořádně pohodlný a víte ho nosit spolu i odděleně. Čili je to velm dobrá investice.

 

komplet emotyskomplet emotys

#komplety

 

4. Svetry

Také u nás najdete zajimavé a kvalitní svetry, které jsou v chladném počasí velmi žádané. Nabídneme vám krásné živé ale i podzimní barvy. Zajímavým doplňkem do vašeho šatníku mohou být například i košilové šaty, které působí velmi decentně a jsou v UNI velikosti, takže velmi dobře vypadají i na štíhlé a i na plnější postavě.

 

svetr emotys

#svetry

 

5. Topy

Postupně pro vás fotíme i topy, které budou z krásných materiálů, budou kratších a delších střihů. Myslíme si, že se vyplatí sledovat naši stránku, postupně bude toho přibývat.

 

Milé dámy, těšíte se, že jsme náš sortiment rozšířili i o oblečení? My ano, tak doufáme, že potěšíme i vás.

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality