Nová kolekce kožených kabelek na Emotys.

 

#novakolekce #podzim2019

Dlouho jsem se těšila na tuto chvíli, kdy vám budu moci představit žhavé novinky podzimní kolekce. Kolegynka Lenka jejich už postupně nafotila, připravila a nahrála do našeho online systému. 

 

#novinky

 

Pokud nás sledujete pravidelně, tak jste si určitě všimli naše nové kousky, které představujeme postupně i na našem instagramovom a facebookovém účtu. 

Kolekce nových kožených kabelek je rozmanitá. Najdete mezi nimi krásně elegantní kousky, také ty sportovního charakteru a nazabudli jsme ani na kožené batohy. Novinky na podzim 2019 vám budu postupně představovat a ukážeme si jak je kombinovat, ke čemu a komu se hodí nejvíce.

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

KOŽENÁ KABELKA MARILIN

 

Jako první vám představím koženou kabelku Marilin, která je pro mě nejvíce top. Zalíbila se mi svým elegantním a nadčasovým vzhledem, jemnými a precizními detaily. Je to kousek, který se dá kombinovat a nosit ke všemu. Co je na kolekci Marilin nejlepší, tak je to, že je dostupná ve dvou velikostech, což je velké plus, protože každá z nás potřebuje něco jiného. Co se týče barev, tak jsme nezapomněli na tradiční barvy jako černá, modrá a hnědá.

#kozenakabelkamarilin

 

1.Černá, modrá 

 

Když si vezmeme černou nebo tmavomodrou Marilin, nemusíme v podstatě řešit nic, prostě nic jimi nezkazíme. Je jedno co si vezmeme, po jaké barvě sáhneme, k těmto dvěma kráskám sluší všechno. Takže pokud jste dáma, která má ráda tradiční věci a nerada experimentuje, tak tyto dvě barvy jsou pro ni dokonalé. 

 

 

cerna kozena kabelka Marilinmodra ožená kabelka Marilin Emotys

#cernakozenakabelka #modrakozenakabelka

 

2. Žlutá, stříbrná

V kolekci Marilin jsme si pro vás připravili i krásné podzimní barvy a to žlutou a metalickou stříbrnou. Žlutá je typická podzimní barva a pokud milujete podzim, tak tuto barvu musíte mít. Ideální je ke černému kostýmu, ale velmi pěkně vnese sluníčko i do džínového outfitu, který ladíte s bílou košilí. 

Metalická stříbrná bude podobně jako žlutá pěkně vynikat při černém kostýmu, ale určitě stojí za zmínku podotknout, že si velmi dobře rozumí s výraznými barvami jako je červená nebo růžová. Tam zapadne dokonale. Netřeba žádné drahé róby. Postačí i oversize svetry z podzimní kolekce.

 

stribrna kožená kabelka Marilinzluta kozena kabelka marilin

#stribrnakozenakabelka #zlutakozenakabelka

 

3. Bordó, hnědá

V podobném duchu stojí i hnědá barva těchto kožených kabelek, avšak je o něco výraznější. Pokud milujete džíny a světlé modré barvy, tak hnědá Marilin je pro vás ideální. Oživí každý jeden i nudný outfit a rozjasní ho. 

Za zmínku určitě stojí červená kabelka z této podzimní kolekce. O červené se říká, že je druhá černá, takže pokud volíte rada typickou černou barvu, tak dnes trochu experimentujte a zvolte červenou. Tak jako černá, tak se hodí ke všem možným kouskům, které budete na sobě mít. Pouze v tomto případě na vás mnohem více vyzní a vy tak budete se krásnou módní divu. 

 

bordo kožená kabelka Marilinhneda kožena kabelka Marilin

#bordokozenakabelka #hnedakozenakabelka

 

KOŽENÁ KABELKA LUANA

 

Tato kožená kabelka není až taková nová, pokud díváte naši stránku pravidelně. Jelikož je tato kabelka velmi oblíbená, tak jsme ji zařadili i do naší nové kolekce a to ve třech nejžádanějších barvách. Béžová, bordó a růžová

Pokud sledujete naše blogy pravidelně, tak béžovou koženou kabelku Luana jsem vám představila za pomoci blogerky Karoliny Havlíková. Právě v tom blogu jsem vám ukázala, že béžová nese stejné vlastnosti jako bílá, tedy pokud inklinujete k těmto světlým barvám, tak vám naši Luanu v béžové určitě doporučujeme. Je to UNI barva, tedy můžete ji nosit ke všem barvám. Ideálně se hodí ke šatům a momentálně i ke trendy tvídovým áčkovým sukním. 

Bordó a růžovou Luanu je možné nosit ke stejným outfitem. Jde o elegantní typ kabelky, tedy nejlépe si rozumí s šaty, halenkami, sukněmi a kalhotami. Z barev je ideální ke světlým tónem, ale určitě můžete experimentovat a vzít ji k metalickým odleskem na vašem oblečení nebo botách.  

 

bezova kozena kabelka Emotysborodo kožena kabelkaruzova kožena kabelka Emotys

#bezovakozenakabelka #ruzovakozenakabelka

 

 

Červenou Luanu v podobě @luciasumova můžeme doporučit dámám, které chtějí do svého outfitu něco jedinečné, výrazné a odvážné. Podobně jako to zvolila samotná blogerka. Podle nás je to vyšlo. Co říkáte?

 

červena kozena kabelka Emotys

#cervenakozenakabelka #luciesumova

 

Milé dámy, líbí se vám naše nová kolekce? 

Co vám v nové kolekci chybí? 

Máte rady podzim? 

Co říkáte na barvy, jsou mezi nimi i vaše oblíbené?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality