Modrá je dobrá! Je to opravdu tak?

 

#modrajedobra

Určitě jste se setkali alespoň jednou v životě, nebo možná jste to i použili, slovní spojení modrá je dobrá. Možná jste použili v době, kdy jste se postavili k zrcadlu ve vašem outfitu a zjistili jste, že s tou modrou vám to opravdu pasuje. Je to však opravdu tak, že k modré můžete zkombinovat všechno? My bychom řekli, že určitě to můžeme tvrdit. Modrá miluje téměř všechny barvy podobně jako černá. Pokud volíte tmavou modrou tak ji klidně můžete kombinovat jako vaši černou. Proto jste si možná i všimli, že náš sortiment kožených kabelek je nejvíce zaměřen (po černé barvě) také do tmavé modré barvy. Je to proto, že některé ženy nerady nosí černé doplňky a oblečení, ale potřebují ve svém šatníku vlastnit nějaké UNI kousky, které se dají snadno kombinovat, proto sáhnou po tmavé modré. Je to i naše druhá nejprodávanější barva po černé. Tmavá modrá vypadá luxusně podobně jako černá a pokud jste nenašli koženou kabelku již v černé barvě, tak klidně sáhněte i po tmavé modre, bude se vám dobře nosit a kombinovat podobně jako oblíbená černá.

V dnešním článku bychom si ukázali, jaké barvy se nejlépe k modré kombinují a tak vás přesvědčili o pravdě výroku, že modrá je opravdu dobrá!

1. Žlutá barva

Modrá miluje žlutou. Je to jedno, jestli je modrá světla, tmavá nebo je to modrá roku 2020. Všechny odstíny modré si velmi dobře rozumí se žlutou barvou. Při modré vynikne žlutá barva mnohem hezčí než u černé. Nevěříte? Zkuste to. Možná jen stačí nějaký žlutý šátek kolem krku. Nemusí té žluté být mnoho. Někdy stačí žlutý módní doplněk, například v podobě luxusní "kožené kabelky".

žluta kožená kabelka

2. Červená barva

Podobně jako žlutá vystupuje excelentně při modré barvě červená. Určitě to ví i prestižní známá značka, kterou určitě znáte a její logo se nese v podobě těchto barev. Jednoduše vědí, co vypadá dobře a luxusně. Těšíme se, že i u nás máte možná takové kombinace a to při výběru modré nebo červené kožené kabelky. Víme, že červená je další nejprodávanější barva v sekci kožených kabelek. Proto doufáme, že ji nosíte i v krásné kombinaci s modrou.

červená kožená kabelka

3. Bílá barva.

Určitě barva, při níž modrá vynikne je bílá. Máte představu bílých letních šatů s modrými kulkami. Tak tato představa je správná. Je to krásná námořnická modrá, která na bílé přímo vyniká. Podobně je to i s koženými kabelkami v bílé barvě. Pokud k nim vezmete modrý blejzr, tak vynikne nejen vaše kožená kabelka, ale stejně upoutá vaši pozornost i kousek, který jste zvolili.

bila kožená kabelka emotys

4. Modrá barva

Vyzkoušejte vytvořit outfit v odstínech. Tak jako je velmi populární vrstvení oblečení, tak se do popředí dostává i kombinování jedné barvy v různých odstínech. Pokud něco takového doma vlastníte, tak to zkuste. Nebudete mít vůbec pocit, že máte na sobě něco jedné barvy, naopak bude vás outfit působit velmi koordinovaně. Jak odstíny modré mohou klidně vystupovat i fialová nebo tmavě šedá.

modra kožená kabelka emotys

5. Růžová barva

Jako poslední bychom zmínili růžovou barvu. Nemusí to být přímo růžová, jde o to, abyste do outfitu volili něco výrazné. Klidně to může být výrazná oranžová, zelená ... Je už na vás, zda ji zvolíte v podobě doplňku nebo něčeho jiného. Poukážete na to, že cokoliv, co k modré zvolíte bude jednoduše dobré. Takže jsme opravdu potvrdili staré a známé: Modrá je dobrá. A není to jen nějaký starý rým.

ružová kožena kabelka emotys

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality