Móda se neustále vrací

To že se móda neustále vrací, to je fakt. Je dokonce vtipné vidět na slavných módních molech nejnovější kousky, které bychom určitě zahlédli někde na spodku skříně u svých mám dokonce u svých babiček. Módní návrháři se rádi inspirují tím co bylo kdysi s malými obměnami. Právě 80 a 90 let během nichž vzniklo mnoho trendů se staly největší inspirací pro současných návrhářů.

V dnešním blogu si představíme pár novinek, které se v módním světě neustále vracejí no s malými změnami.
 
 
PLETENÁ VĚSTA
Prvním horkým trendem je pletená vesta, která zaznamenala obrovský návrat. Podařilo se jí ovládnout všechny sociální sítě a street style. Stala se velkým módním doplňkem pro množství blogery, kteří nám ji představují v elegantním, ale i sportovním provedení.V elegantní verzi si ji umíme představit s dlouhou bílou košeľou- také nestárnoucí klasikou, která v šatníku nesmí chybět. Pokud jste sportovní typ, určitě ji hravě zkombinujete i ke sportovnímu outfitu. A ještě jedno platí. Čím víc retro, tím lépe.
 
KLASICKÉ KOŽENÉ KABELKY
Do módy se vracejí klasické kožené kabelky z hovězí kůže, která vydrží roky. Styl kabelek je podobný jako v minulosti, ale můžeme na nich vidět malé změny. Práva tento typ kožené kabelky je klasika, která nikdy nevyjde z módy. Aktuálně se stávají stále větším hitem iu mladých dívek, které začaly ignorovat eko kabelky a začali je nahrazovat právě hovězi kůží, která se stala důležitým doplňkem.Hovězí kůže patří mezi 1 z nakvalitnejších kůží při výrobě kožených kabelek, bot a doplňků. Je to velmi odolný materiál, který si dokáže udržet svou krásu a kvalitu velmi dlouho. Hovězí kůže je velmi příjemná na dotek, má svou specifická vůni, kterou umí ocenit každý.Koža nepodléhá poškození, velmi dobře se čistí a vydrží velmi dlouho..
klasické kožené kabelky na emotys.cz
 
OVERSIZE SAKA
Právě oversize velikosti nacházejí přední místo na módních přehlídkách poslední roky. Nepovšimnutým kouskem zaručeně je oversize sako. Určitě jde o další módní doplněk, který tuto sezónu ve vašem šatníku nesmí chybět. Stačí vylovit z maminčiny skříně o trošku volnější sako a úspěch určitě zaručí pohodlí a správný trendy look. Zda sáhnete po mikině, teniskám, holým nohám nebo kozačkám na podpadku, spolu s oversize oversize sako už bude jen sázkou na jistotu máte zaručen. luxusné oversize sako na emotys.cz 
Dámy věřím, že po přečtení tohoto příspěvku začnete hledat ve vašich šatnících módní kousky, které správně zkombinujete s novým trendovým oblečením a tak si vykouzlíte outfit, se kterým ve vašem okolí zabodujete.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality