Metalické novinky kožených kabelek na Emotys.

#metalickabarva #novinky

 

Metalická barva se řadí mezi výrazné druhy barev. I když jde o výraznou barvu, je velmi snadno kombinovatelná a mnoho žen ji má v oblibě. Někdy stačí opravdu jen jeden metalický prvek v celém outfitu a takový outfit vzbudí obdiv. Metalické doplňky se volí hlavně na společenské akci, mnohem méně se nosí při běžných činnostech. Málokdy nosí ženy metalické doplňky například do práce. O to více je volí na společenské příležitosti jako oslavy, svatby a diskotéky.

#akce

Netřeba zapomínat, že metalických prvku je třeba mít opravdu ve svém outfitu střídmější. V tomto určitě platí staré a známé: méně je někdy více. Metalické barvy velmi dobře ukáží hlavně na módních doplňcích a právě k ním patří i kožená kabelka. V dnešním článku vám tedy představím novinky kožených kabelek na podzim 2019, které jsme si pro vás připravili v metalické barvě.

#kozenekabelky

 

1. Kožená kabelka MARILIN

Koženou kabelku Marilin jsem vám již v minulém blogu představila, když jsem ji zařadila mezi mé TOP výběry z naší nové kolekce. V metalické barvě jsou dostupné na naší stránce obě velikosti, tak je už jen na vás, na jaké akci tuto kabelku potřebujete.

Pokud jste zastánkyní, že metalickou barvu nosíte i klidně do práce, da určitě sáhněte po větší Marilin, která pohltí vaše dokumenty, tedy disponuje velikostí A4.

Pokud však potřebujete vaši metalickou kabelku na nějakou společenskou příležitost, tak sáhněte po jejím menší verzi.

Hodí se ke každé barvě černé, ale dáme vám i módní tip. Vezměte si koženou kabelku Marilin ve stříbrné barvě ke červeným obtažené šatům s černými punčošky. Do toho sáhněte po černých mokasínech a na vrch zvolte kožešinový kabátek. Uvidíte, budete za trendy blogerku ulice.

 

 

kozena kabelka Marilin velkakožená kabelka Marilin emotys

#kozenakabelaMarilin

 

2. Kožená kabelka PAMELA

Kožená kabelka Pamela je ideální pro starší dámy, které nosí kabelku v rukách. Dá se do ní umístit formát A4, tedy si ji můžete vzít na nějaké setkání a tak mít s sebou všechny potřebné podklady.

Velkou výhodou této kabelky je její netradiční vzhled, který tak umí ozvláštnit každý jeden outfit. Pamela se hodí k trendy černému či hnědému kabátu. Pokud k ní zvolíte sukni, tak určitě sáhněte po vysokých podpatcích, které vám zvýrazní postavu a uberou nějaké ty kila navíc. K této kabelce již nejsou zapotřebí žádné další výrazné doplňky, protože nejvýraznější a zcela dostačující doplněk je vaše kožená kabelka v metalické barvě.

kožená kabelka Pamela hnedakožená kabelka Pamela seda

#kozenakabelkaPamela

 

3. Kožená kabelka SOFIA

Tato kožená kabelka je pro vás oblíbený kousek, proto jsme nezapomněli ani na aktuálnost metalické barvy a zobstarali jsme ji pro vás ve stříbrné barvě. Jelikož jde o malou kabelku, tak je vhodná jen na společenské události, ale jsou dámy, které ji budou nosit s sebou všude, protože působí v každém jejich outfitu jako klenot a nepotřebují nosit s sebou kvantum věcí.

Hodí se i k džínové bundě, ale také je velmi výrazní i k kožené černé bundě. Rada se ukazuje při džinách nebo i při tvídové sukni. Boty snese všechny. Je jedno jestli sáhnete po bílých teniskách nebo černých lodičkách. Stejně je to i s topem. Přiléhavý bílý top je skvělá volba, ale také halenka s volány není špatný nápad. Je to opravdu uni kousek, který stojí za vaše povšimnutí.

kožená kabelka sofia stribrna

#kozenakabelkaSofia

 

4. Kožená kabelka MARIETA

Rady nosíte koženou kabelku i na nákupy? Jste oblíbenkyní shopper kabelek? Máte rady kožené kabelky z měkké kůže? Inklinujete k metalické barvě? Pokud jste na všechny čtyři otázky odpověděli kladně, tak je pro vás kožená kabelka typu "Shopperbag" Marieta přímo ideální volbou, nad jejíž koupí už nemusíte uvažovat, ale si ji musíte povinně pořídit.

Je to kožená kabelka, která díky tvaru krásně prilne ke každé postavě a tak je ideální volbou pro každou dámu. Klidně ji můžete vzít i na nákupy. Pokud chcete být stylová, tak volte k ní červené, žluté nebo zelené oblečení, při kterém bude tato kabelka ještě více viditelnější a s ní i vy. Ale pozor na kvantitu výrazných prvků. Ale to už určitě víte.

 

kožená kabelka Marieta zlatakožená kabelka Marieta stribrna

#kozenakabelkaMarieta

 

5. Kožená kabelka MADRID

Kožená kabelka Madrid je horkou novinkou naší kolekce podzim 2019. Její netradiční tvar takzvané staré peněženky si chytil vaše srdce a musím říct, že už nyní je velmi oblíbená a to jsem vám ji ani nestihla prezentovat. Je to díky její netradičnímu vzhledu, který ozvláštnikaždý jeden outfit.

Nosíte ji hlavně na společenské události k elegantnímu outfitu a šatům. A to je správné. Právě k takovému outfitu padne dokonale a tak se stane šperkem ve vašich rukou nebo rameni.

 

kožená kabelka Madrid emotys

#kozenakabelkaMadrid

 

6. Kožená kabelka LUCIA 

Kožená kabelka Lucie je vám jistě známa. Máme ji na naší stránce již od minulé sezóny a je velmi žádaná. Proto na vás v tomto myslíme a tak jsme pro vás sehnali a dali ušít v Itálii dvě nové barvy, které jistě budou ve vašem outfitu dokonalé. Toto male psaníčko se snadno kombinují a tak nemusíte mít před nějakou společenskou událostí hlavu v smutku.

Stačí zcela jednoduché šaty, ale díky metalické perleťové barvě kožené kabelky Lucia určitě ožijí. Máme na ně velmi pozitivně odezvy a to nás velmi těší, že je tak zbožňujete a rady nosíte.

kožená kabelka lucia modrakožená kabelka Lucia stribrna

#kozenakabelkaLucia

 

Milé dámy, doufáme, že se vám naše metalické novinky líbí a pokud inklinujete k této barvě, tak si určitě nějakou pořídíte.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality