Léto 2021. Jaké doplňky si pořídit?

I když léto si dává letos pořádně načas, tak přesto si myslím, že určitě je na místě napsat článek o tom, jaké doplňky byste letos měli ve svém šatníku vlastnit.

 

1. Barevný klobouk

Tento rok se stává horkým trendem právě barevný klobouk, který zvýrazní krásně natočené nebo uhlazené vlasy, které se budou pod ním krásně vyjímat. Má to i praktický účel, protože Vás uchrání před agresivními slunečními paprsky během teplých a horkých dní. Tento barevný klobouk noste na své hlavě k jednoduchým světlým letním outfitem, nebo jej můžete barevně kombinovat dle škály barev, které jsou na něm zobrazeny. V tomto případě půjdete s horkým trendem, který je nejen must have tuto sezónu, ale hlavně je to praktická věcička, kterou ocení vaše uši, které bývají častou nepozorností spálené a také vlasy, které si málokdo z nás snaží chránit nějakým tím slunečním faktorem.

 

Za velmi hot kousek se považuje i kšilt. Mnohé značky ho prezentují ve svých nejnovějších kolekcích.

must have klobouk

2. Náušnice ve tvaru květu.

Letos módní návrháři staví na romantičnost a ženskost. Proto do své kolekce náušnic vložili tyto prvky a tak budeme toto léto nosit krásné květinové náušnice, na které se velmi těším, protože vždy se mi velmi líbily. Květiny na našich uších opravdu velmi pěkně vyniknou a přinesou nádech ženskosti. Je to opravdu velmi pěkný doplněk, který oživí každý nudný outfit.

 

kvetovane nausnice

 

3. Barevné brýle

Určitě jste si zvykli na barevné sklíčka brýlí. Tento rok však do popředí přicházejí brýle, které mají barevné rámy. Takto budete nosit na svých očích opravdu mistrovské dílo, které přitáhne pozornost. Je opravdu jedno jestli zvolíte velké nebo malé sklíčka, důležitá je tento rok barevnost. Čím výraznější, tím více COOL.

 

barevne brile

 

4. Tenký opasek

Opět se do módy vrací tenký opasek. Je jedno jestli je kožený, zda je z perel nebo má / nemá přezku. Důležité je to, že musí být velmi tenký a musí ho být vidět. Díky takovým tenkým páskem se dá i velmi pěkně zvýraznit ženskost, protože se jím dá stáhnout a tak velmi pěkně zvýraznit dřík. Můžete je také vrstvit, pro odvážné je dostupné také vrstvení v rozdílných materiálech.

Klidně můžete svůj kožený pásek ladit ve stejné barvě jako máte koženou kabelku.

cerny damsky kozeny

5. Kožená kabelka

Určitě nesmím zapomenout na velmi podstatný doplněk a to koženou kabelku. Tento rok jdou do popředí menší rozměry kožených kabelek do ruky. Důležitá je barevná škála, která je letos situována hlavně do barev. Jelikož barva roku 2021 je žlutá, tak určitě nezapomínejte volit nějakou koženou kabelku v tomto tónu, ne-li kabelku, tak alespoň nějaký jiný doplněk, který si letos určitě musíte pořídit.

kozena kabelka emotys

Tak co milé dámy? Už máte nějaký trendy doplněk pro toto léto pořízený?

Přejeme krásný den! Emotys.

Zdroj obrázků: www.google.com

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality