Letní outfit na deštivý den.

#leto #dest

Léto je stále mezi námi. Ačkoliv pomaličku končí a my si ani neuvědomujeme, respektive někteří si to až moc uvědomují, že jako nám rychle toto léto uběhlo, je už skoro za námi. Tak minimálně polka léta je určitě za námi. To znamená, že počasí bude možná i hezké, ale určitě se tu ukáže nějaký ten mráček, ze kterého spadne několik více kapek na zem.

#zem

Také už i noci budou chladnější a možná i deštivější.

#blog

V dnešním blogu bychom si ukázali jednotlivé vršky oblečení, které byste mohli během deštivého dne nosit spokojeně a s plným nasezení. Pojďme tedy na to.

#kozenakabelka #kozenekabelky

1. Boty

Jako boty volte v tomto případě klidně holínky. Holínky se již dávno nepovažují za outfit, který nosí hospodyňky někde ke kravám a seníku, naopak stále častěji se setkáváme s touto obuví na ulicích. Jsou pohodlné a hlavně funkční, hlavně tedy do toho deště.

#holinky

Častokrát dámy sahají i po značkových holínkách, aby ukázali, že si mohou dovolit i v této kategorii něco lépe. Většinou sáhněte po černých holínky, květované a jiné vzory, výrazné barvy si nechte raději na vašich doplňcích, například i na kožené kabelce.

holinky do deste

#boty

 

2. Kalhoty

V chladném uprašanom počasí máme tendenci volit tmavé barvy. Podobně je to i při kalhotách. Protože máte na sobě už holínky, tak v tomto případě volte elastické a obtažené kalhoty nebo legíny.

#elasticke

V žádném případě nevolte ke holínkám nic volné. Sáhněte po tmavých barvách, i přesto, že jste si zvolili tmavé holínky. Kombinovat vzory a barvy budeme výše.

 

#kalhoty

 

3. Vršek

Jelikož je počasí chladnější, tak musíte podle toho zvolit i vaše oblečení. Určitě sáhnete po nějaké bundě. Jelikož máte na sobě obtažené kalhoty, tak je na místě volit k nim něco klidně volnější. Ideální je v tomto případě volit nějakou prodlouženou halenku, na kterou si dáte výše střiženou koženou bundu, případně ze semiše.

#bunda #halenka #svetr

Bude vám i teplo a také bude tento outfit velmi pohodlný. Nic však nepokazíte nějakým volným hrubším svetrem, kde v tomto případě už nemusíte volit žádnou bundu.

kozena kabelka emotys

#vrsek

 

4. Doplňky

Jako doplňky bychom volili výraznější barvy, případně nějaké vzory na vaší kožené kabelce. Do zimního a uprašaného utfitu se určitě hodí i nějaký ten klobouk.

#klobouk

Nebojte se toho a ukažte pomocí klobouku dámu, které umí nosit styl. Můžete to ukázat i pomocí vaší kožené kabelky. Sáhněte po barvách - můžete i klidně po podzimní žluté, zelené či hnědé. Váš outfit je zaměřen spíše na tmavé a zemité barvy, oživte jej pomocí výrazné kožené kabelky.

kožená kabelka

#doplnky

 

Milé dámy, přejeme vám velmi málo pochmurných a deštivého dní. Jelikož víme, že i to k přírodě patří, tak vám přejeme, abyste během nich vypadaly vždy dobře a stylově is naší koženou kabelkou.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality