Květinové vzory. Jak je kombinovat?

 

Přišlo nám léto a to se samozřejmě přenáší i do našeho oblečení a šatníku. Ženy často po jaru vejdou do svých šatníků, udělají si tam pořádek a vytáhnou věci, které jsou pro dané počasí vhodné. Jde hlavně o vzdušné a lehké materiály, splývavé sukně, krátká trička, prostě všechno kromě těžkých svetrů a kabátů. Co k letu neodmyslitelně patří jsou vzory a květiny. Proto v současné době letí v outfitech květované vzory. V tomto případě nám však nastane otázka, jako takové vzory, milé dámy, kombinovat s koženou kabelkou? Opět mám pro vás připravených pár příkladů, kde uvidíte, že móda je hravá a nemusíte se ani v tomto případě bát sáhnout po květovaných vzorech. Tak pojďme na to.

#leto #summer

heart

kvetiny a vzory kozena kabelka

#kvetovanevzory #flowerpower

 

1. OUTFIT

 

Pokud se podíváte na první outfit, tak určitě ve vás vzbuzuje léto. Je to proto, protože lehké a vzdušné materiály jsou typické pro léto. Květinový vzor na tunice je podtržen ještě volány, které jsou i letos velmi moderní a oblíbené. Dodávají ženskost a smyslnost každému outfitu. My jsme tyto květované šaty nebo tuniku doplnili o korálovou trendy koženou kabelku, která jednoznačně při takové šedé jemné barvě dostatečně vynikne a tak poukáže nejen na sebe samu, ale zvýrazní tak celý look, který pak působí velmi žensky.

 

kvetinova kosela a koralova kabelka Emotys

#KVETY

Korálová je barva je velmi IN, rady ji kombinujte ke květinovým vzorem a k šedé barvě. Tak vynikne sama o sobě a vy tak můžete poukázat na její kvalitu a tvar, který je při této kožené kabelce opravdu unikátní. Zajímavé je také prošívání na kabelce, které zvýrazňuje její živou a letní barvu. Milé dámy, volte ke květinovým vzorem barvy, především letní barvy, oživí to každý jeden outfit.

 

koralova kožená kabelka

#koralovakozenakabelka

2. OUTFIT

 

Pro druhý outfit jsme vybrali dlouhé vzdušné letní šaty, které jsou pro letní teple počasí ideální. A někdy je to správná volba, když si například zapomeneme oholit nohy a tak můžeme pomocí dlouhých šatů nějak na to zapomenout. Ale samozřejmě nestává se to často :). Nicméně tyto šaty jsou velmi v létě oblíbené, protože ani necítíme, že jsou dlouhé, protože materiál je velmi vzdušný a lehký. My však chceme poukázat na koženou kabelku, kterou jsme k daným květinovým šatům zvolili. Jde hlavně o malou koženou kabelku žluté barvy, která by mohla být spíše podzimní typ, ale jak můžeme vidět, v této kombinaci se ideálně hodí na letní období.

 

Kombinace zeleného květinovaného vzoru na šatech výborně ladí k této žluté crossbody kožené kabelce. Vybrali jsme tuto velikost, aby nepůsobila v celém outfitu mohutně, ale naopak aby jemně vynikla a tak nenarušila žádný detail. Její dlouhé ramínko je přímo ideální na nošení přes rameno, protože v teple se nám často potí ruce a takto ji nemusíme nosit v rukou, což je pro horké počasí ideální.

 

zelene kvetinove saty a kozena kabelka

#zlutakozenakabelka

3. OUTFIT

 

Ve třetím outfitu jsme sáhli po růžových květinových šatech krátkého řasného střihu. Jemná růžová je pro ženský look přímo ideální, protože zvýrazní jemné rysy každé dámy. My jsme však tuto jemnost rozbili velkou koženou kabelkou zelené barvy, která se může zdát na první pohled velmi mohutně, ale není tomu tak. Naopak zvýrazní tak jemnost růžových šatů, ve kterých můžeme vidět malé detaily zelené barvy v podobě zelených lístků.

 

ružove kvetinove saty a kozena kabelka

#ruzovesaty 

 

Milé dámy, kombinujte kožené kabelky za pomoci těchto malých detailů, které najdete na svém oblečení, proto se nebojte sahat i po barvách, o kterých byste si zpočátku řekli, že jistě k této barvě nepůjdou. Jak vidíte zelenou barvu jsme tam přece našli a takto detailně zkombinovali zelenou koženou kabelku.

 

kožena kabelka od emotys zelena

#zelenakozenakabelka

 

4. OUTFIT

 

V čtvrtém outfitu jsme zvolili sukni s tmavým květinovým vzorem, kterou jsme sladili s hnědou koženou kabelkou. Hnědou koženou kabelku mají dámy velmi často ve svém šatníku a někdy nevědí, jak ji kombinovat. Naopak, je to velmi jednoduché. Hnědá kožená kabelka se velmi snadno kombinuje k světlým, ale i tmavým barvám. Pokud však volíme květiny, tak je ideální k zeleným tmavším květinovým vzorem. Velmi dobře vypadá i společně s tmavou žlutou - podzimní barvou.

 

hneda kožená kabelka angela

#klasika #hnedakozenakabelka

5. OUTFIT

 

Pokud patříte k dámám, které milují černou a nevědí si ji odpustit ani v letním počasí, tak jsme pro vás poslední pátý outfit zkombinovali za pomoci květínového vzoru a bordó kožené kabelky. Jak můžete vidět, nesáhli jsme čistě po červené barvě, která se nachází na květech na košili, protože jsme tak chtěli poukázat na to, že nemusí být nutné, aby barvy květů byly zcela v souladu s barvou kabelky. Určitě tím nic nezkazíte, ale my se vám snažíme ukázat, že i odstín jiné barvy je v tomto případě velmi moderní. Takto celý outfit vynikne ještě více a vy můžete snadno poukázat na váš vzácný doplněk, kterým je v tomto případě vaše oblíbená kožená kabelka.

V tomto outfitu poukazujeme i na sportovního ducha, který jsme vnesli za pomoci crossbody ramínka, tedy tento outfit můžete klidně kombinovat ke teniskám, v tomto období hlavně k bílým vysokým.

 

borodova kožená kabelka černá  halenka

#kozenakabelka

 

Milé dámy, jak můžete vidět tak s květinami se dá opravdu vyhrát. Je to už jen o vaší kreativitě a fantazii, ale nemusíte se bát, stačí hledat detaily na květinových vzorech.Nezapomeňte, že hra s květy je opravdu o fantazii. Tak jako vytváříte kytici květin, rovněž vytváříte i květinový outfit. Ke květinám se dá zkombinovat téměř vše, květy jsou barevné a hravé, proto se hrajte i vy.

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality