Kožené kabelky s dvěma komorami

V minulém blogu jsme vám představili kožené kabelky s třemi komorami, které patří mezi velmi oblíbený model. Pokud se vám nepodařilo přečíst blog, připojuji link, kde si můžete článek přečíst. V dnešním blogu budeme opět psát o kožených kabelkách se dvěma komorami. Kabelky z pravé kůže se dvěma komorami patří také mezi vyhledávaný a oblíbený model u dám. Nabízejí více prostoru, lepší organizaci, větší přehled. Představíme vám nejoblíbenější modely, které nabízíme na našem eshopu EMOTYS.CZ.
 
 
SIMONA
Dámská kožená kabelka Simona patří mezi kabelky s dvěma komorami se samostatným zapínáním na zip. Jedna komora má zapínání na zip, stejně jako i druhá. Stříbrné kování, pravá kůže, detailní šití jsou atributy doprovázející tuto koženou kabelku Simona. Je vhodná pro mladé slečny, ale i starší dámy. Kožené kabelky mají tu výhodu, že skvělé vypadají na všech typech postavy. Hned na první pohled vidět kvalitu pravé kůže. Popruh na této kožené kabelce je dostatečně dlouhý, díky čemuž kabelku můžete pohodlně nosit na rameni. Disponuje také odepínacím, ale i regulovatelným popruhem, díky čemuž ji pohodlně můžete nosit crossbody.
kožené kabelky na emotys.cz se dvemi komorami
 
ASTRID
 
Už dlouhá léta další oblíbený model dámské kožené kabelky s dvěma komorami. Kožená kabelka astrid patří mezi kabelky šité z pravé kůže hladké, které si dámy nevědí vynachválit. Střední velikost, stříbrné kování, zip na přední straně, možnost nošení kabelku i crossbody dělají tuto kabelku výjimečnost. Zajímavým prvkem na kabelce je to, že z jednoho popruhu krátkého si dokáže vykouzlit dlouhý popruh, který vám bude sloužit když kabelku budete chtít nosit crossbody.V naší nabídce máte možnost vybrat si z různých barev.
kožené kabelky se dvemi komorami
 
SIENA
 
Kožená kabelka v klasickém tvaru se dvěma komorami velká v tomto stylu také umí potěšit. Dámy, které mají rády organizaci ve svých věcech a vše na pořádku, tento typ je pro ně stvořen. Je šitá z hladké měkké kůže, díky čemuž se kabelka umí přizpůsobit nošení. Je vhodná do školy, do práce, vejde do ní formát A4. Kvalita na této kožené kabelce se postará o váš další módní doplněk na několik let. V naší nabídce naleznete kožené kabelky v tomto stylu ve třech barvách a to v modré, v camel barvě a také oblíbenou černou
 
kožené kabelky se dvema komorami
 
V tomto blogu jsem vám představila pár typů dámských kožených kabelek italských se dvěma komorami. Jak jsem již zmínila, řadíme je mezi oblíbený a žádaný model. Kabelky jsou vhodné pro slečny do školy, ale i pro dámy, které shánějí kabelky díky kterým si zajistí dobrou organizaci v kabelce.
 
S láskou Emotys.czheart

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality