Kožené batohy - kolekce podzim 2019 Emotys

#kozenybatoh #kozenebatohy

 

V dnešním blogu budu opět představovat naši novou podzimní kolekci kožených kabelek a kožených batohů. Dnes vám přinesu, jaké trendové kožené batohy jsme přinesli z italských dílniček.

Jelikož jsme si všimli, že dámy mají rády kolekci batohů, které jsou řešeny 2v1, to znamená že z koženého batohu lze udělat kožená kabelka a naopak, tak jsme na tuto potřebu nezapomněli a v naší nové podzimní kolekci najdete samozřejmě i tyto kousky.

#2v1

Dále víme, že i když móda je o hravosti barev a každá sezóna je typická nějakou výraznou barvou, tak víme, že vy. naše milé zákaznice máte rady střídmější barvy, tak jsme naše batohy ladily i v tomto tónu. Nezapomněli jsme však i na dámy, které naopak mají rády výrazné barvy a přinesli jsme kožené batohy v těchto tónech, nejen v klasické černé a tmavomodré.

#novakolekce

Ať se líbí, nakoukněte jaké novinky jsme pro vás připravili.

#podzim

 

1. Kožený batoh ROBERTA

I tento batoh patří do kategorie 2v1, to znamená, že ho můžete nosit na více způsobů. Záleží to už od vaší potřeby, chuti a nároku.

Jeho pytlový tvar je jiný, než bývají klasické kožené batohy a právě díky němu umí krásně vyznít na každé dáme. Máte chuť dnes na sportovní outfit? Podtrhněte ho koženým batohem Roberta na vašich ramenou. Nebo naopak. Chcete být za elegantní dámu? Tak si vezměte na rameno koženou kabelku Roberta. Záleží už na vás, k čemu a kdy danou variantu zvolíte.

Tento módní a velmi oblíbený hit jsme si pro vás připravili v tradiční černé a tmavé modré barvě. Také jsme nezapomněli na podzimní trochu výraznější barvu od modré a černé a to burgundskou vínovou, která se velmi snadno kombinuje, protože nese podobné vlastnosti jako červená barva, ale i uni černá barva.

Tak, který kožený batoh z kolekce Roberta si vyberete vy?

 

 

kožený batoh fiodora černá emotyskožený batoh fiodora burgundy Emotyskožený batoh fiodora modry emotys

#kozenybatohroberta

 

2. Kožený batoh NAVARO

Pokud sledujete naše blogy nebo i naši stránku pravidelně, tak tento kožený batoh je vám jistě známý. Tak proč ho tedy vzpomínám v nové kolekci? Protože jsme pro vás pořídili dvě nové exkluzivní barvy, které jste od nás žádali. Vzali jsme však i více kousků v těchto barvách, protože se najdou mezi vámi i ty, které sice nás neoslovily, ale právě teď vás mohou zaujmout.

Jde o barvu jemně růžová, která se možná nenese až v takovém podzimním duchu, ale pastelová barva je hitem každého ročního období, protože její jemnost je taková výrazná (i když se tato slova vzájemně vylučují, při outfitech se to může použít), tedy každý outfit umí velmi pěkně ozvláštnit. Dále jsme pro vás pořídili hnědou barvu, konkrétně je to barva kamel, která je typická podzimní barva. Je trochu jiná než hnědá, je výraznější, jemnější a stylovější. Velmi dobře ukáže při modrých džínách a bílém nátělníku. Vyzkoušejte tuto módní kombinaci a uvidíte, jak se budete v tom cítit luxusně. Například i s naším koženým batohem Navaro v kamel barvě.

 

kožený batoh navaro ruzovykožený batoh navaro kamel

#kozenynavaro

 

3. Kožený batoh FIODORA

Jako poslední kožený batoh v naší nové kolekci vám představuji kožený batoh Fiodora, který má takový klasický vzhled, kterým nikdy nic nezkazíte. Avšak jeho tradičnost je rozbita doplňky jako zip, který se lemuje středem batohu. Tento kožený batoh je ideální volba na procházky, nebo jej můžete klidně nosit do školy, pokud ještě nějakou navštěvujete.

Pořídit si ho můžete v tradiční černé barvě. Chcete-li trošku něco jiného, tak si ho pořiďte v tmavé modré barvě. Nabízíme vám ho i v tmavé zelené barvě, která se snadno kombinuje ale ne to klasická černá barva. Dále jsme nezapomněli ani na podzimní barvu, která je žlutá. Právě tato žlutá je výrazná barva podzimu, která umí v tomto období vyniknout na každé dáme. Zvolte k ní jemné modré slim džíny, bílé vysoké tenisky a hrubý oversize červený svetr a budete opravdu za módní divu.

 

kožený batoh Robertakožený batoh zlutykožený batoh černy

#kozenybatohfiodora

 

 

Milé dámy, co říkáte na novou kolekci kožených batohů?
Líbí se Vám?
Jaké kožené batohy byste chtěli na naší stránce najít?
Jaké barvy vám tam chybí?
Rady nosíte kožené batohy?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality