Kožená kabelka Sofia a outfity Karoliny.

#podzim #karolinahavlik

Podzim je ráj pro mnohé blogerky. Je to také hlavně proto, neboť právě blogerky se se vyznačují tím, že rady na sebe vrství oblečení, což je pro podzim přímo ideální.

#outfit

K nadčasovým a extravagantním stylem se přiklání i naše oblíbená influencerka @karolinahavlik, kterou si dnes představíme v různých podzimních outfitech s naší koženou kabelkou Sofia v camel / hnědé barvě.

#kozenakabelkasofia

 

1. OUTFIT

V prvním outfitu si Karolína zvolila velmi trendy a aktuální káro kabátek, který je nyní absolutně IN. Je i proto tak velmi oblíbený, protože se velmi snadno kombinuje a je v sřih oversize.

#oversize

K němu vysoké kozačky s nízkým podpatkem a máte velmi krásný a ležérní outfit. Kožená kabelka Sofia zapadla do tohoto outfitu dokonale, přesto, že je to krásný a elegantní kousek. Narušila tak jednoduchost celého outfitu a velmi krásné ho oživila přesto, že je její velikost malá.

 

kožená kabelka kožená kabelka sofia

#karo

 

2. OUTFIT

Pokud patříte k dámám, které se o módu zajímají, tak určitě znáte, respektive vlastníte ve svém šatníku nějaký kousek, na kterém je kohouti vzor. O tomto vzoru jsme psali i loni a jak vidíte, stále to je velmi akutální kousek.

#kohoutivzor

Kožené kalhoty musí být tento rok téměř v každém outfitu. Je to kousek, který je velmi trendy, pohodlný a každý outfit jemně zvýrazní. Podobně je to i u Karolíny, která si vybrala nadčasovou hnědou barvu, která přitáhne oči podobně, jako kožená kabelka Sofia v hnědé barvě.

 

kožená kabelka emotys

#kozenekalhoty

 

3. OUTFIT

Tento outfit je elegantní, ale velmi pohodlný. Právě Karolína je typ, která nosí nadčasové kousky, ale velmi pohodlné. Šaty v pletenině jsou letos velmi populární a u nás v sekci oblečení nějaké určitě najdete.

#pohodlnost

Kožená bunda, šátek ve vlasech, punčochy s leopardím vzorem jsou doplňky, které nejen Karolíně sluší, ale i naší kožené kabelce Sofia.

 

kožená kabelka sofia camel

#pleteniny

 

4. OUTFIT

Je velmi teplý, nadčasový, extravagantní a pohodlný. Svědčí o tom kousky jako široké džíny, které postupně přicházejí opět do módy, ale mnohé z nás se jejich bojí. Já osobně také.

#dziny

Teplý hlavně proto, že kabát v spojitosti s vestou musí opravdu ohřívat. Jak můžeme vidět, Karolína má v oblibě i leopardí vzor, který celý outfit rozbil. Kožená kabelka z našeho e-shopu je v tomto outfitu velmi nadčasová.

 

hnědá kožená kabelka emotys

#kozenakabelka #kozenekabelky

 

5. OUTFIT

Spojení sukně a svetříku je velmi populární a také jak to již zvykne u Karolíny bydlet, tak i velmi pohodlné. Skořicová sukně je pěkným výrazným prvkem v celém outfitu, podobně jako kožená kabelka. Navzájem se doplňují a ani jeden kousek nezaniká.

 

hnědá kožená kabelka Sofia emotys

#sukne

 

Milé dámy, jak se vám zamlouvají outfity Karolíny s koženou kabelkou Sofia? Je to vaše šálek kávy?

Naš určitě ano!

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality