Kožená kabelka SOFIA a blogerka Karolina

#blog #karolinahavlik

 

Písková barva se častokrát označuje jako barva camel. Je to nejoblíbenější barva kožených kabelek, protože právě při této barvě vyzní pravá kůže dokonale.

Je to i barva podzimu. Mnohé dámy vytáhnou kožené kabelky v camel (čti kamel) barvě právě v podzimním období. Je to proto, že tato barva ladí se všemi podzimními barvami, je jistým způsobem tmavá a zároveň výrazná. Můžete ji ladit k tmavým, ale i světlým tónem. Ladí nejen k vaší pleti, ale i k barvám podzimního počasí. Vyzní stejně dobře v krásném slunečném podzimním počasí, ale zároveň je výrazná i během pochmurných deštivých podzimních dní.

#podzim

 

To, že tato barva velmi pěkně vyzní v každém outfitu můžeme vidět i u blogerky @karolinahavlik, která si tuto koženou kabelku v camel barvě vybrala z naší stránky. Konkrétně jde o koženou kabelku SOFIA, která by se mohla na první pohled zdát, že je čistě elegantní kousek, ale blogerka Karolína ukáže v dnešním blogu to, že je možné nosit tuto kabelku na několik způsobů. Klidně i crossbody.

 

#SOFIA

 

Pojďme se na to podívat.

 

1. DETAIL

 

kožená kabelka Sofia

 

Na začátek bychom nahlédli na detaily této kožené kabelky. Kožená kabelka Sofia je z propracované pravé kůže, jejíž vzor kostky je prošívaný hrubou kvalitní nití, která zdůrazňuje eleganci celé kabelky. Její zapínání je na patent, který je pevný a není na magnet, tak se nemusíme bát, že by se nám během nošení otevřela. Disponuje dlouhým popruhem, který je vyroben v kombinaci kůže a kovu. Právě kov poukazuje na elegantnost celé kabelky. Kabelka je menších rozměrů, ale směstna toho opravdu hodně.

 

#detail

 

Pokud můžete vidět na foto, tak šití na kabelce je propracované, promyšlené do posledních detailů, což ukazuje a zdůrazňuje kvalitu celé kožené kabelky.

 

2. OUTFIT se sukní

V prvním outfitu zvolila Karolína ke kožené kabelce Sofia sukni. Ta se přece hodí. Jen Karolína je typická svou extravagancí a tak celý outfit pojala trochu netradičně. K sukni zvolila bílé tenisky, které jsou letos velmi populární a ukázala, že je možné je nosit opravdu ke všemu a zvláště k vzdušné sukni a elegantní kožené kabelce. Modrá džínová bunda tam padne dokonale a barva camel při ní vyzní nadstandardně.

 

kožená kabelka písková Emotys

#kozenakabelka

 

Co vás může na tomto outfitu překvapit je elegantní kožená kabelka nošeny crossbody přes její krátkému ramínku. Karolína tak rozbila všechny předsudky, aby se takový typ kabelky nemohl nosit přes prsa. Ukázala, že je možné nosit všechno tak jak chcete, i když pravidla říkají jinak. Za nás je to úžasný nápad s touto kabelkou a popravdě, nikdy jsme si ji neuměli představit ve stylu crossbody. Jsme rády, že nás tato česká blogerka přesvědčila o opaku.

Outfit je vhodný hlavně do teplého podzimního, ale i letního počasí, které nás čeká až o ten nějaký čas opět.

 

kožená kabelka Emotys

#crossbody

 

2. OUTFIT S TEDDY COAT

Druhý outfit se už nese ve stylu: "Je mi zima !"... K tomu potřebuji mohutný "teddy coat", který je letos velmi populární a nošen každou věkovou kategorií. Nemáte ho? Tak je nejvyšší čas nějaký si pořídit. Tento kabát vypadá nejen stylově, ale co je nejhlavnější, je v něm teplo a to je velké plus při každé věci v našem šatníku během chladných podzimních dní.

Blogerka Karolína zdůraznila tento zpočátku jemný outfit naší koženou kabelkou Sofia v camel barvě spolu s čepicí v podobném odstínu. Nezapomněla na rolák, který je letos velmi populární a opět se těšíme tomuto kousku, protože je velmi praktický a teplý.

 

kožená kabelka barva camel Emotys

#teddycoat

 

Nezapomněla na zvířecí vzor v podobě sukně a tak ukázala při kabátu oversize pánského střihu svou ženskost.

To, že nosí sluneční brýle i během deštivého počasí považujeme za velké plus, protože často v našich blozích zmiňujeme, že sluneční brýle už dávno nejsou výsadou slunečných dnů, ale ženského a vlastního stylu. A Karolína mě na to i svůj praktický důvod a to je ten, že se nemusí vůbec malovat. Celý outfit hodnotíme jako velmi ucelený, aktuální a chic ženský kousek, který je vhodný zejména do chladného podzimního počasí.

 

kožené kabelky Emotys

#zvirecivzor

 

Děkujeme opět blogerke @karolinahavlik za krásné fotky a chic outfity s naší koženou kabelkou SOFIA, kde ukázala, že styl je výsadou sebe samé a nosíme to, co je pro nás pohodlné a příjemné. Tak ukážeme, že každý jeden outfit je krásný, protože naše spokojenost a pohodlnost bude na něm vidět. Nenosme tedy to, na co se necítíme jen proto, že to je momentálně trendy.

 

#pohodlnost #spokojenost

 

Milé dámy, co říkáte na outfity blogerky Karolíny?

Jsou to pro vás odvážné kousky nebo ani ne?

Je pro vás kožená kabelka SOFIA čistě elegantní kousek?

Zvolili byste k ní podobné prvky oblečení jako Karolína?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality