Kožená kabelka JESICA

#koženakabelkajesica #jesicakabelka

 

Jak jsem vám již v minulém blogu slíbila, tak postupně vám chci představit kožené kabelky, novinky, které postupně uvidíte na naší stránce a můžete si je zakoupit. V dnešním blogu bych vám představila koženou kabelku Jesica, která je vhodná hlavně pro dámy, které mají rády nadčasovost, luxus a eleganci.

#nadcasovost 

#luxus 

#elegance

 

kožené kabelky emotys

 

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

Kožená kabelka Jesica je lehká kamarádka do ruky, kterou si každá dáma zamiluje. Její výhodou je nadčasový vzhled, tedy se nemusíte bát, že budete s touto kráskou akutální jen jednu sezónu. Naopak. Určitě s ní můžete počítat i na několik let.

#sezona

Disponuje zlatým kováním, což poukazuje a tím zvýrazňuje její luxus. Je to společnice, kterou budete hrdě nosit někde na nějaké setkání s kamarádkou nebo jen tak na kávičku.

#zlatekovani

Pokud nerady nosíte kabelky v ruce, ale raději upřednostňujete nošení přes rameno, tak i v tomto vám bude kožená kabelka Jesica vyhovovat. Disponuje totiž dlouhým ramínkem, které si můžete v případě použití i regulovat podle vaší potřeby.

#dlouheraminko

 

Jaké barvy Vám nabízíme. Ať se líbí. Nahlédněte.

 

1. Černá kožená kabelka Jesica

Samozřejmě vám nabízíme i černou verzi této kabelky, protože víme, že černá je velmi oblíbená, proto se snažíme z každé naší kožené kabelky pořídit i tuto barevnou verzi. Černou můžete nosit k čemukoli, to už víte. Tato kožená kabelka vám však vynikne nádherné při červené nebo bílé barvě, které musí být ve vašem outfitu dostatek.

černá kožená kabelka jesica

#cernakozenakabelka

 

2. Červená kožená kabelka Jessica


Jako druhou tradiční barevnou verzi vám nabízíme červenou Jesica. Víme, že červená je barvou vášně a tak i s touto malou verzí kožené kabelky můžete vaši vášen prokázat. Červená podobně jako černá se kombinuje velmi snadno. To si myslíme, že máte už v malíčku. Avšak tato hvězda dokonale přistane čisté bílé. Sáhněte po nějakém bílém kompletu a dolaďte ho naší vášnivou koženou kabelkou Jesica v červené barvě.

 

červená kožená kabelka Jesica

#cervenakozenakabelka

 

3. Jemně fialová kožená kabelka Jesica

Máme tu pro vás i netradiční barevnou variaci. Jde o jemnou, levandulovou barvu, která by se mohla zdát, že není až tak snadno kombinovatelná, protože jde o netradiční barvu. Omyl! Tato barva je jednoduchá a proto vyžaduje k sobě něco výraznější.

Sáhněte po barvách jako tmavá fialová a společně s jemně fialovou vytvoříte outfit, který je dokanalé zaměřen na detaily.

jemne fialove kozene kabelky jesica

#fialovakozenakabelka

 

4. Bílá kožená kabelka Jessica

Blíží se léto a určitě v tomto období saháme mnohem více po světlých barvách, tedy i po bílé. Proto jsme pro vás v letní kolekci nezapomněli ani na tuto barvu a pořídili jsme ji v edici kožené kabelky Jesica. Bílé kabelky jsou u žen velmi oblíbené.

V létě ji laďte klidně k výrazným barvám jako růžová, žlutá a modrá, která je vyhlášena jako barva roku 2020. Nebojte se experimentovat i víc, než je povoleno.

 

bila kožená kabelka Jesica

#bilakozenakabelka

 

5. Jemně růžová kožená kabelka Jesica

Podobně jako bílá, tak i jemně růžová je oblíbená spíše v letních měsících. Nosí ji hlavně dámy, které bílou na kožených kabelkách nemusí, ale touží po elegantní a světlé kabelce.

Právě tato barva je velmi vděčná, protože se velmi snadno kombinuje jako bílá, ale co je na ní lépe, tak při každém outfitu působí velmi jemným a klidným dojmem. Tato barva dokonale sluší džínovine.

jemne ruzova kozena kabelka

#jemneruzovakozenakabelka


6. Kožená kabelka Jesica taupe

Jako poslední bych vám představila kabelku Jesica v taupe barvě, která se také nese v duchu světlých tónů. Barvy jako jemně růžová a taupe od sebe mnoho rozdílů nemají. Avšak růžová je více ženštější, taupe je více sportovnější (pokud to tak mohu nazvat).

Taupe Jesica se klidně může uchytit i u džínových věcech, ale umí velmi pěkně vyznít u černých a tmavých outfitech. Je to už jen na vás, co preferujete. S taupe koženou kabelkou se nemusíte trápit. Hodí se opravdu ke všemu. Tyto nude barvy jsou stále velmi moderní a populární, no a v neposlední řadě velmi často nošeny.

 

taupe kožená kabelka Jesica

#taupekozenakabelka

 

Milé dámy, co říkáte na koženou kabelku Jesica?
Líbí se vám výběr barev, které jsme vám nabídli?
Jakou barvu byste si při této kabelce uměli představit?
Vzali byste si ji i ke sportovnímu outfitu?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality