Kožená kabelka ELA

 

#kozenakabelkaELA #kozenekabelky

V dnešním článku bych vám ráda představila koženou kabelku Ela, která se musím přiznat, stala mou velkou srdeční záležitostí. Je to proto, že její vzhled je velmi nadčasový, tedy ji můžete nosit několik let, aniž jste měli pocit, že nosíte něco zastaralé a dávno vycházející z módy.

#kozenakabelky

Také v sobě nese prvek luxusu, to znamená, že její tvar a doplňky působí velmi draze a luxusně. Je to kožená kabelka, kterou můžete nosit v rukou a tak si můžete hrdě nosit klenot, ale díky svému ramínku, které lze odepnout ji můžete nosit i crossbody nebo přes rameno.

#luxus #klenot

 

Do našeho e-shopu jsme přinesli tři barvy, o kterých si myslíme, že by se vám mohly zalíbit a které se zároveň nesou v tradičním duchu. Jsou to barvy jako hnědá - camel, klasická černá a jemně růžová.

#luxusnibarvy

 

1. Jemně růžová ELA

 

Tato kožená kabelka je vhodná pro dámy, které rády vynikají svým jemným půvabem, sahají po "kožených kabelkách", které až tak nekřičí a v jejich převládá atribut jemnost. Tato barva a s ní i kožená kabelka Ela si velmi dobře rozumí s džínami.

#dziny

Také vynikne při tmavých barvách, tak pokud patříte k dámám, které volí černé tóny, tak určitě sáhněte po světlých tónech na vašich doplňcích. Právě k nim se řadí také kožená kabelka v růžových odstínech.

 

kožena kabelka ela emotys

#jemneruzova

 

2. Hnědá camel Ela

 

Tato barva kožené kabelky je vhodná pro dámy, které potřebují nést ve svých rukou něco, co jim připomíná pravou kůži. Právě camel barva je ta, kterou si mnohé ženy oblíbily díky tomu, že kromě vůně pravé kůže potřebují i ​​její tradiční barvu.

#pravakuze

Krása kožené kabelky Ela v této barvě připomíná pravou kůži na 100%. Pokud ji budete kombinovat s bílými a světlými barvami, tak máte určitě vyhráno. Ideální jsou na tuto sezónu bílé rifle s vysokým pasem, které budete ladit s výraznými tóny. Ideální je smaragdově zelená košile, při níž tato hnědá barva vynikne dokonale. Sáhněte i po klasickou džínovinu, tato barva modrou prostě miluje.

 

kozena kabelka ela camel

#camelbarva

 

3. Černá klasická Ela

 

Máme tu samozřejmě i něco pro dámy, které milují tradiční černou a jednoduše potřebují také doplňky v tomto duchu. Víme, že černou nikdy nic nezkazíte, ale při kožené kabelce Ela je to tak, že nejen nic nezkazíme, ale jednoduše ukážeme, že umíme nosit opravdu nádherné a luxusní kousky. Je to díky zlaté sponě, která se při této černé barvě opravdu velmi pěkně vyjímá.

#tradicevsluxus

Černou můžeme nosit k čemukoliv. My vám však chceme tuto sezónu doporučit kombinaci k tyrkysovému nebo bílému oversize saku nebo blejzru, který podobně jako spona na této kožené kabelce má zlaté doplňky, tedy knoflíky. Pokud takový blejzr ještě nevlastníte, tak si ho určitě pořiďte, protože tuto sezónu si ho určitě zamilujete. Tak jako koženou kabelku Ela.

 

kožená kabelka ela emotys cerna barva

#cernabarva

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality