Kontrasty kožených kabelek

 

Kontrast - oficiální význam slova: naprostá odlišnost, protiklad, opak, rozdílnost

 

V současné módě se také velmi často zmiňuje pojem kontrast. To, co bylo kdysi velmi moderní, jak souhra v celém outfitu, dnes už neplatí. Velmi často se klade důraz na odlišnost, nejednotnost a samotný protiklad v celém outfitu. Současné blogerky často staví právě na kontrast, protože díky němu řádí z davu, stávají se odlišné a uzemňují si svůj vlastní módní styl. Právě móda kontrastů je velmi oblíbená, někdy jsou ty kontrasty v módě více než by měly být. Ale to je základ současných trendů, být jiný, být originální, být jednoduše odlišný.

 

#kontrast #moda #bloger

 

Docílit kontrast v outfitu není vůbec těžké. Právě dnešní článek vám ukáže, že móda kontrastů zde byla už velmi dávno, jen jsme ji nějak nepopularizovali. Dnes vám přinesu ukázku outfitů, kde lze dosáhnout kontrast za pomoci kožené kabelky.

 

heart Ať svítí černá!heart

 • Černobílá kombinace je nesmrtelná. To ví každá z nás, protože i nadále je to oblíbená kombinace na nošení. Je to proto, že člověk se nějak nebojí tyto dvě barvy zkombinovat. Nemusí se bát, jestli to je nebo není trendy. Jsou to barvy, které jsou aktuální vždy a co je důležité sluší každé ženě. Je také oblíbená proto, protože kombinace jemné bílé s tvrdou černou vytváří jakousi zlatou střední cestu.

 

Kontrast v tomto outfitu bije jednoduše do očí. Je nepřehlédnutelný. Je to samozřejmě černá kožená kabelka, která dodává nejen díky svému tvaru eleganci celého outfitu, ale hlavně zvýrazňuje celý outfit, aby nepůsobil jednoduše a pouze jemně.

 

kožená kabelka z emotys

 

#cernakozenakabelka #blackbag

 

heart Ať svítí bílá!heart

 

 • Bílá kožená kabelka je velmi oblíbená, neboť pasuje ke všemu. Při této barvě se nemusíte bát nic kombinovat. Opravdu, když ji vezmete ke každé barvě, tak bude celý outfit vypadat dobře. Bílá kabelka je velmi oblíbená u žen přesto, že samotná údržba kabelky je náročnější. Je to proto, že často na ní zanechá oblečení, které se o ni tře, svou barvu. Proto je velmi důležité se o ni starat a často ji natírat ochranným krémem.

 

Nahlédneme na kontrast v tomto outfitu, tak jistě vidíte, že tam opravdu je. Bílá kožená kabelka jednoduše svítí, přesto, že modelka mě na sobě nejen černou barvu. Určitě tedy nezapomínejte na to, že pokud chcete dosáhnout kontrast s bílou kabelkou, tak to nemusí být čistě jen v černobílé kombinaci. Jak vidět, krásné vyzní i u zelených kalhotách.

#bilakozenakabelka #whitebag

 

luxusní kožená kabelka Emotys

 

heartNení to jen o kožené kabelceheart

 

 • Hnědá kožená kabelka se nekombinuje tak snadno jako bílá nebo černá. Je to hlavně proto, že přesto, že je tmavá, nelze ji dokombinovat ke každé barvě. Určitě by měla problém ke fialovým, růžovým nebo modrým prvkem v outfitu. Přesto nemůžeme říci, že se nedá nosit s žádnou barvou. Výborně ladí ke zemitým, šedým, oranžovým odstínem.


  I když se nám nejlépe a nejčastěji zvýrazňuje celkový kontrast na doplňcích, nemusí to být pravidlem. Vědí to i blogerky, podobně to ví @veronikatazlerova, která naši koženou kabelku Preda tedy ví nosit. Ví kombinovat, umí použivat kontrasty. Právě na následujícím outfitu můžeme krásně vidět, jak se kombinuje hnědá kožená kabelka a jak se dělá kontrast. Hnědá dokonale sedne ke skořicovému kabátu, který v celém outfitu vytváří jedinečný kontrast a přitom to vypadá naprosto dokonale.

 

kožena kabelka elegatní dnes

 

#hnedakozenakabelka #fashion

 

kožená kabelka na nakupy sportovní

 

 

heartSluníčko je jednoznačně kontrastheart

 

 • Žlutá kožená kabelka je také možná tvrdší oříšek. Právě žlutá je jedna z barev, která určitě přistane hnědým doplňkem nebo opačně. Žlutá barva se považuje podobně jako bílá barva za barvu jemnosti. Nejlépe si rozumí v kombinaci bílá a žlutá, kde obě podtrhují svou nosící jemnost.

 

Už při pohledu na následující outfit nám je jasné, že jde o kontrast. Dotváří ho jednoznačně žlutá kožená kabelka, která jako vidět, si nerozumí jen s bílou, ale dokonale přistane modrým džínám nebo se krásně dokáže vyhrát a zvýraznit při černé prošívané bundě. Nezapomínejme také na tuto kombinaci, protože po horkém létě nás čeká podzim a s tím i tmavší barvy našeho oblečení.

 

#zlutakozenakabelka #slunce

elegantná kožená kabelka Emotys

 

 

heartA jde se na korálovou prohlídkuheart

 

 • Korálová barva. Už všichni jistě víme, že to je barva a módní trend roku 2019. Samozřejmě módní návrháři kabelek na to nezapomněli a zaplavují nás mnoha odstíny této barvy a také střihy či tvary. Já jsem také přišla této barvě na chuť, proto ji i řada kombinuji k různým prvkům oblečení, i když musím říct, dávám si velký pozor k čemu. Podobně jako hnědá či žlutá, není to až tak snadno kombinovatelná barva.
   

  Proto je velmi dobře v celém outfitu zdůraznit tuto barvu a nejraději mám, pokud se zvýrazní v menším. Tedy nějakým doplňkem. Korálová kožená kabelka je jasným důkazem kontrastu v celém outfitu. Sama o sobě je kontrast, protože si ji určitě nedokombinujeme ke její takzvaným sestřenicem: růžové, fialové či zelené. Ovšem pokud jsme mistryně colorblockingu, tak máte volné ruce, pracujte i s těmito silnými a svěžími barvami.

 

elegantí kožená kabelka na svadbu

#koralovakozenakabelka #colorblocking

 

Hra s kontrasty je opravdu zábavná. Jak jste mohli, milé dámy, vidět, tak není to až tak komplikované, jak by se na první pohled zdálo. Je vidět, že koženými kabelkami se kontrasty vytvářejí hravě a není to až tak složité, protože jde o doplněk, na který se vždy v každém outfitu snadněji poukazuje a snadněji se s ním hraje. Je to i proto, že je to něco menší a tudíž se nemusíme bát, že něco pokazíme. Milé dámy, hrajte se, kombinujte a tvořte stále nové a nové kontrasty na ulicích. Určitě vám to usnadní kvalitní kožené kabelky z našeho e-shopu.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality