Kabelky pro mladé dívky

                                                           Jakou kabelku vybrat pro dívku

 

Častým problémem (hlavně pro maminky) je to, že nevědí, jaké kabelky mají vybrat pro své mladé dívky. Chtějí jim udělat radost, ale nejsou si jisté, zda je kabelka, kterou pro ně vyberou, opravdu potěší. V tomto blogu vám prozradíme, který typ kabelek mají dívky rády a jak bychom postupovali s výběrem.
 

                                         

 

                                                                 Hezko kožené kabelky pro mladé holky Korzika - blog                                        

 

 Značkové kabelky

Málokterá dívka pohrdne značkovou kabelkou. V této době jsou značkové kabelky pro mladé dívky TOP, protože se rády pyšní značkou, která je ve světě žádaná. Mezi světové TOP značky řadíme v současnosti Michael Kors, Guess, Armani, Tommy Hillfinger. Těmito značkami vždy a všude každá dáma zaujme a jejich výhodou je, že produkty od těchto značek se pyšní kvalitou, pěkným a nadčasovým designem či zajímavým stylem. Rády se s ní pochlubí na blozích nebo sociálních sítích. Pokud je chcete opravdu potěšit a investovat do kvality, ve které budou vypadat skvěle a trendy, vsaďte na kožené kabelky Michael Kors a věřte, že málokdy sáhnou po jiné kabelce. Jsou nadčasové, kvalitní, mají výborně řešené vnitřky, takže se v nich rychle zorientují a jsou designově jedinečné.

                           hezké kabelky Guess pro mladé holky černá - blog

                                                                                  jakou kabelku vybrat pre holku - blog

 

 Kožené kabelky

Pokud mladé slečny nepreferují značku a je jim úplně jedno, která značka je trendy a touží hlavně po kabelce z pravé kůže za rozumnou cenu, tak bychom určitě nahlédli do nabídky kožených kabelek z Itálie. Pro nás maminky jsou cenově dostupnější, než kterákoliv jiná značková kabelka a jsou skutečně kvalitní. Vydrží dlouho a dámy se tak po chvilce jejich nošení nemusí stydět za zničené konce, které jsou u kabelek nižší kvality tak časté.
 

                                                         moderní kožené kabelky vera pelle aj pro mladé holky - blog

 

Milují shopperky

Ze statistik nám vychází, že mladé dívky milují kabelky typu shopperky, do kterých se vejde i půl domu :). Obvykle mají rády kabelky s jednou hlavní komorou, která jim umožní mít v kabelce i nemožné a rády si ji berou tedy i do školy. V tomto případě bychom určitě pokukovali po velkých typech kabelek s jednou komorou.

                                                  atraktívni shopperky pro mladé holky - blog

 

Malé kabelky

Toužíte jí koupit koženou kabelku, ale zdá se vám investice do velké kabelky či už značkové nebo kožené příliš vysoká? Pokud ano, nezoufejte. V tomto případě se pojďme podívat po malých kabelkách nebo kabelkách středních rozměrů, protože ty jsou v dámském šatníku nenahraditelné. Obvykle je využijí na párty, do společnosti, večer na disko, ale v současnosti i do škol - i když se divíme, kde se nacházejí sešity? Myslíme si, že tento problém mají naše děvčata už dávno vyřešen a my se jen můžeme divit.

 

                          atraktívni kabelky guess pro holky  a dámy - blog

Preferují crossbody

Jsou dívky, které nemají rády kabelky shopperky, ale preferují spíše kabelky crossbody. Milují volné ruce, resp. mohou psát během chůze na mobilu jakoukoliv zprávu. Pokud je vaše dcera jednou z nich, určitě sáhněte raději po výběru crossbody kabelky, která jim zaručí maximální volnost. Velkou výhodou crossbody kožené kabelky je to, že dokáže zakrýt nadbytečná kila na zadečku.

                                                      moderní kožené kabelky crossbody pro mladé holky - blog

 

Kožené batohy

V posledních letech jsou velmi oblíbené a vyhledávané. Jsou trendy a velmi praktické a mohou je nosit nejen na párty, ale i do školy. Umí výborně dotvořit jakýkoliv nudný outfit. Velmi oblíbeným typem batohů jsou nyní batohy 2v1, který můžete využít i jako kabelku, i jako batoh na ramena. Záleží už jen na Vaší dceři, který typ je dnes pro ni to pravé.

 

 

 

                                                                                                          Made with love Emotys.cz

                                                                                                                           :)

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality