Kabelka a batoh v jednom

V tomto blogu vám představíme praktičnost a výhodu kožených kabelek 2v1 - kabelka a batoh v jednom, které se staly v posledních letech velmi oblíbeným módním doplňkem. Nabízejí několik výhod, díky kterým získaly velkou oblibu u několika starších, ale i mladších dám.

 

kabelka a batoh v jednom emotys cz rosalinda

 

 CENA
Jejich velkým plusem je cena. Za cenu jednoho produktu vlastně získáte dva produkty, i kožený batoh i koženú kabelku, tedy můžeme říci, že jde o správnou investici.

Kožený batúžek a kabelka v jednom |emotys.cz|

AJ KABELKA AJ BATOH
Ano, pokud se rozhodnete pro koupi buď kabelky nebo batohu 2v1, získáte tak i kabelku i batoh a do vašeho šatníku přibude i batoh i kabelka. Pokud bude váš outfit potřebovat kabelku, sáhnete po kabelce, pokud batoh, sáhnete po batohu.

 

kožený batoh a kabelka v jednom

 

 SNADNÁ MANIPULACE
Součástí tohoto produktu jsou dvě ramínka, které jsou regulovatelné a dají se odepnout. Pokud potřebujete batoh, upevníte si dvě ramínka. Pokud potřebujete kabelku, bude vám stačit jedno ramínko. V tomto videu uvidíte návod, jak si vytvořit buď batoh nebo kabelku.

 

 

 KABELKA DO RUKY, CROSSBODY A KABELKA PŘES RAMENO
Pokud se rozhodnete pro kabelku do ruky, stačí si odepnout oba ramínka. Tyto kabelky mají Pokud potřebujete kabelku crossbody, použijete jedno ramínko, které si zregulovat na vaši výšku postavy a upevníte na kabelku. Dlouhé ramínko vám umožní nosit kabelku i přes rameno.

 

 

Made with love Emotys.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality