K čemu sladit černé kabelky? (Tmavé barvy)

K čemu sladit černé kabelky?

 

Černá barva je na jedné straně barvou, která nám připomíná smutek a tmu a na druhé straně je barvou vzkříšení, kde něco končí a druhé začíná. Co se týče dámského šatníku, je považována za barvu, která má v něm přední místo. Není se čemu divit, právě naopak, je to barva, která se nejlépe kombinuje k čemukoliv. Nedivíme se, když se dámy nejčastěji pokukují po černých kabelkách nebo černých outfitech.

 

V dnešním blogu vám prozradíme, k jakým outfitům sluší černé kabelky. Pokud jste si řekli ke všemu, tak vám to dáme samozřejmě za pravdu. To je fakt, ale zde se dnes dočtete, při kterých barvách kabelky vypadají trendy a hlavně luxusně. Nyní malý kvíz pro vás. :) Zkuste si představit černou kabelku a který outfit by se k ní hodil? Představili jste si šedý, bílý, stříbrný? Pokud ano, věřte, že máte tendenci vypadat dokonale a luxusně. Pojďme nejdříve na šedou.

 

1. ŠEDÁ

Šedá je neutrální barva, kterou velmi snadno zkombinujete k čemukoliv stejně jako černou barvu. Přistane ke žluté, červené, růžové, bílé, fialové, ale dokonale ladí i černé. Zkombinovat černou s šedou není žádná věda a co je důležité, tato kombinace, jak již bylo řečeno působí přímo královsky. Připravili jsme pro vás ukázku otfitu, při níž blogerka použila kombinaci šedé s černou. Krátká sukně, do toho šedý svetřík a vysoké černé kozačky a černá kožená kabelka tvoří základ tohoto outfitu. Co řeknete, už se vám zamlouvá tato kombinace.

 

černá kožená kabelka k šedému outfitu od emotysu

#seda #sedakozenakabelka

 

2. BÍLA

Bílá je také velmi neutrální barva a dovolíme si tvrdit, že ji řadíme k nejoblíbenější barvě. Výborně se kombinuje k čemukoli, je barvou čistoty a její velkou výhodou je to, že umí příjemně rozzářit a omladit tvář. Bílá v kombinaci s černou patří mezi nejčastější kombinace v módním světě. Návrháři tuto kombinaci milují, což dokazují každoročně módní výstavy. Jako další ukázku pro tuto kombinaci jsme použili fotku od blogerky @barusstranska z Liberca. Modelka zvolila bílé šaty, které zvýraznila černým páskem Gucci. Bunda v odstínu šatů působí neuvěřitelně. Celý outfit oživila malou černou koženou kabelkou Angelina se zlatým kováním. Věděli byste něco vytknout tomuto outfitu? My rozhodně ne, přímo nás ohromil.

 

černá kožená kabelka angelina k bílemu outfitu

#bila #bilakozenakabelka

 

3. STŘÍBRNÁ

Stříbrná barva v módním světě má v posledních letech nenahraditelné místo, o čemž dosvědčují i ​​outfity od prestižní světové značky Zara. To, že stříbrná barva ladí k černé, určitě víte, ale na ukázku a lepší představivost jsme si pro vás připravili outfit, který nás dostal. Stříbrný overal se stříbrnými botami.  stačí doladit černou kabelkou Lucia, která se stala velmi oblíbeným kouskem v této sezóně a ženy si ji přímo oblíbili.Stačí ho doladit černým koženým psaníčkom. O tomto looku bychom mohli říci, že v jednoduchosti je krása. Ano, tento oufit je jednoduchý, ale zároveń luxusní. Stříbrná si výborně rozumí s černou, kombinace působí luxusně, nadčasově a dokonale.

 

luxusní kožené kabelky k outfitu od zary

#stribrna #stribrnakozenakabelka

 

Milé dámy, ladění černé kožené kabelky není vůbec těžké. My jsme vám přinesli pár tipů, jak můžete ladit černou koženou kabelku k nevýrazným, resp. základním barvám. Tomuto tématu se však bude určitě ještě věnovat, kdy vám přineseme, jak kombinovat černé kožené kabelky s výraznými barvami. Tak nás nadále sledujte.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality