K čemu se hodí tato kožená kabelka?

K čemu se hodí tato kožená kabelka Salvare?

Kabelka je běžná součást dámského šatníku a dokonce bychom si dovolili tvrdit, že život bez ní je velmi těžký.  Už jako malé holčičky jsme je kradli našim maminkám ze skříně a kombinovali je k lodičkám, i když o několik čísel větších a považovali jsme se za velké dámy. Dalo by se říci, že s touhou mít pěknou kabelku jsme se narodili.

Jedná věc je vlastnit pěknou kabelku a druhá věc je mít i praktickou kabelku, kterou využijete během těch nejrušnějších dnů. Tento typ hezké a zároveň praktické kožené kabelky je dámská kožená kabelka Salvare. V tomto příspěvku bychom si představili, jak ak čemu bychom mohli kombinovat tuto koženou kabelku.
 
 
kožená kabelka salvare pro atraktívni dámy
 
 
Můžete ji nosit přes rameno
Ano, je to typ kožené kabelky, která se výborně nosí přes rameno a to díky výšce ruček, která je dostatečně vysoká. Výška ruček je 19 cm. Výška kabelky je 32 cm a výška kabelky s držadly je 52 cm. Tedy, jak můžete vidět, nosit kabelku přes rameno mohou i plnější typy postav a to i přes hrubý zimní kabát.


Můžete ji nosit i crossbody
Za velkou výhodu považujeme její dlouhý popruh, díky kterému ji můžete nosit i crossbody, ale i přes rameno. Popruh je dlouhý 108 cm, tedy opět vhodný k nošení crossbody i pro plnější typy postav. Tento typ nošení kabelky mají rády i mladé dívky, které si kabelkou zakrývají nadbytečné kilka na zadečku. Starší dámy spíše preferují nošení kabelky přes rameno.
 
 

Můžete ji nosit i v ruce.
Některé dámy milují nosit kabelku v rukou, čímž nezatěžují svá ramena. Tato kožená kabelka se dá pohodlně nosit v rukou. Ramínka, jak můžete vidět na obrázku jsou pevné, dokonce, část, která je nejvíce uchopování je nejpevnější..
 


K čemu byste ji kombinovali?
Pokud máte ráda spíše elegantní typ outfitu, tak tato kabelka se k tomu hodí. Sluší, ať už ke kalhotám nebo k business saku, k elegantním šatům nebo halenke. Pokud máte ráda klasickou elegantní módu, kabelkou víte pěkně dotvořit elegantní outfit. Víme si ji představit k pěknému business kalhotovému kostýmu, pohodlným lodičkám. Stejně zajímavě ladí k šatům, ale určitě ne plesovým nebo společenským. Spíše máme na myslí hezké šaty do práce nebo večer po práci na kávičku s kámoškou.
Pokud jste zastánkyní sportovní pohodlné módy, máte ráda džíny, pohodlné bílé tričko, tenisky, tak kabelku určitě můžete použít. Spolu s těmito kousky oblečení vypadá skvěle.

 
 
 
Hodí se mladým dámám do školy?
Je to typ kabelky, který se hodí dívkám, které navštěvují střední a vysoké školy. Do kabelky se vejde formát A4, což považujeme za velkou výhodu, a proto dívky si mohou bezproblémově do teto kožené kabelky umístit základní školní potřeby. Před Vánocemi jsme dostávali otázky od maminek, zda tento typ kožené kabelky je vhodný pro jejich dcery. Je to individuální. Někomu se tento typ kabelky líbí, někomu ne. Proto se snažím maminkám radit, aby vždy nenápadně ukázaly podobný typ kabelky a sledovali reakci svých dívek. Mladé dívky na tento typ kabelky reagovali zatím vždy pozitivní.
 
 
Made with love Emotys.cz
 
                                         Jaká kožená kabelka přes rameno ?
 
 
                                                                                       Jaká velká kožená kabelka crossbody je hezká? |Emotys.cz|           
Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality