K čemu nosí naše kožené kabelky blogerky?

V dnešním článku bych vám chtěla ukázat pár outfitů s našimi koženými kabelkami, se kterými se předvedli krásné a stylové blogerky a takto nám blíže ukázali, ke čemuž můžeme naše trendy "kožené kabelky" stále kombinovat.

 

1. Svetříky

Ano, i když už léto se nám ukazuje z poza hor a my jsme chvle pocítili příjemné počasí, tak stále musíme počítat s tím, že bude venku chladnější a my musíme volit outfit, při kterém je nutné mít nějaký ten vršek. Například nějaký ten svetr.

Blogerka @karolinahavlik naši velmi oblíbenou koženou kabelku zvolila k aktuální pastelové fialové barvě, která je i letos velmi populární. Proto se nebojte i takový elegantní kožený kousek kombinovat se svetříkem v oversize střihu. Rozthrané džíny dodávají celému ouftitu ležérnost a tedy vůbec nevadí, že tato kožená kabelka je velmi elegantní. Naopak je velmi stylové narušit tuto strohou eleganci pohodlnými a ležérního kousky. Směle do toho!

 

bila kožená kabelka emotys

 

2. Sako

Pokud máte rady "sportovněji" tedy ne zcela čistě elegantní kožené kabelky, ty které nejsou jen z tvrdé kůže, ale jsou vám i srdci blízké ty z měkké kůže, tak se ji nemuste bát kombinovat ke krásným "silně" elegantním věcem. Jednou z takových je i sako, které se kdysi nosilo jen k lodičkám, nohaviacim nebo k sukním. Nyní je to o něco jednodušší, neboť sako můžeme kombinovat téměř ke všemu, od džínů, přes tepláky až po sportovní tenisky.

Máte rady tenhle volný a ležérní styl Já ano, cítím se v něm pohodlně a přitom velmi stylově. Podobně se tak cítí i dvě krásné blogerky, máma s dcerou, které vědí jak nosit naši koženou kabelku Bergama na několik způsobů. Pokud se vám líbí barevný outfit, tak hledejte vnašich blozích outfity s @lucyadamkova a přijdete si na své.

 

kožená kabelka bergama modrá kžená kabelka emotys

 

3. Kardigán

Myslím, že v současnosti vlastní kardigán každá dáma ve svém šatníku. Tenhle kousek se už dávno dostal do popředí a mnohé dámy si ho velmi oblíbili. Je to hlavně díky jeho pohodlnosti, který každá majitelka pociťuje, když ho má na sobě.

Jak vidíme na naší blogerka, že tento pohodlný a uni kousky se dá kombinovat i k našim koženým kabelkám a konkrétně ke této velmi elegantní kabelce, kterou @karolinahavlik sama řekla, že ji zbožňuje. Není divu. Přestože je velmi elegantní, dá se kombinovat opravdu k čemukoli.

 

emotys kožená kabelka

 

4. Kožená bunda

Koženou bundu mám velmi ráda. Je to hlavně díky tomu, kao dobře na každém vypadá a také díky tomu, že se dá opravdu kombinovat ke všemu. Podobně je na tom i džínová bunda. V současné době jsou stále velmi populární kožené kalhoty, které se k této bundě dokonale hodí. Hodí se k ní i naše kožená kabelka, ale musím se přiznat, že mám takový pocit, že asi každá. Možná výběr barvy je komplikovanější, že pokud volíme například černou koženou bundu, tak k ní kombinuje koženou kabelku jiné barvy.

Ví o tom i samotná blogerka a proto i ke své kožené bundě volí výraznou koženou kabelku. A musíme uznat, že takýtmto způsobem se stala výrazná i kožená bunda a také kožená kabelka.

 

hneda kožená kabelka

 

Milé dámy, přinesli jsme vám pár outfitů, kterými si můžete inspirovat, jak nosit naše kožené kabelky. Pokud byste však chtěli více, tak klikněte na náš profil na Instagram nebo facebooku @emotyscz a najdete tam mnohem více módních tipů, které vám přinášejí naše blogerka, které rady reprezentují kvalitu a krásu kožených kabelek na www.emotys.cz.

Krásný den přejeme! Emotys.

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality