K čemu ladit tenisky?

#tipy #letnitipy

Jelikož se pěkně počasí ukázalo i v těchto dnech, tak mnohé z nás vytáhli se svých šatníků oblíbené a pohodlné tenisky. Proto jsem se rozhodla tento blog věnovat právě jim a jak je co nejdivočejší a nejlépe kombinovat. Samozřejmě i s našimi koženými kabelkami.

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

1. Safari róba.

Pokud máte ve svém šatníku nějaké nevýrazné nude tenisky, tak volte ke ním safari styl. Zkuste pohlídat ve vašem šatníku nějakou halenku s leopardím vzorem. Zkuste ji kombinovat k nějaké výrazné barvě sakového kompletu.

#nudetenisky

Náš tip je: Nechte ze saka vyčuhovat kousky halenky. A to tak, že si ho například na rukávech pokrčit. K takovému kompletu volte koženou ledvinku, kterou si stáhněte v pase nebo ji přehoďte přes rameno.

 

kožená ledvinka emotysleopardi vzor

 

#tenisky

 

2. Barevnost

Toto léto musíte být barevná. Ano. Musíte. Nejen proto, abyste do ulic v těchto časech přinesly mnoho optimismu, ale i proto, že si to móda roku 2020 vyžaduje. Barvy milují tenisky a naopak tenisky milují barvy.

#barvy

Právě dámy, které sahají nejčastěji po černej barve, tak by měli i tenisky v černé barvě kombinovat právě s barevnými akcenty. Tyto uni tenisky nebudete mít opravdu problém někde zakomponovat, neboť oni prostě všechny barvy milují. Zkuste ji zvolit ke nějaké žluté výrazné košili a k ​​nim nezapomínejte volit nějakou krásnou a výrazně barevnou koženou kabelku.

 

černe teniskyruzova kozena kabelka

#barevnost

 

3. Hravost

Hravost, která je založena na kontrastech. Kontrasty v módě nejsou jen populární, ale také oblíbené u mnoho žen a především blogerek. V tomto tipu však nemyslíme čistě kontrasty založené na barvách, ale myslíme kontrasty, které jsou založeny na materiálech, tedy druzích, které k sobě vysloveně nepatří. Například lesklá bunda a kožená kabelka.

#kontrast

V tomto případě tedy plátěné tenisky v kombinaci s koženou kabelkou budou určitě v souladu. Moderní jsou takzvané tenisky ponožkového typu a materiálu. Zvolte ke bílým teniskám takového typu nějakou černou koženou a kvalitní kabelku.

 

kožené kabelky  emotysbile tenisky

#hravost

 

4. Denimová krása

Co v tomto létě určitě ve vašem šatníku nemůže chybět, tak to je denim. Džínové materiály jsou velmi oblíbené a klidně můžeme napsat, že i nejčastěji nošeny. Každá žena vlastní nějaké ty džíny ve svém šatníku, tedy v tomto případě to nebude pro nikoho problém.

#denimovakrasa

I džínovina je typ, který ladí dokonale ke všem teniskám. Co můžete v tomto případě experimentovat je to, když budete míchat několik odstínů denimu. Klidně i v celém outfitu. Tenisky volte barevnější a na platformě a k tomuto looku sáhněte po koženém batohu, který na vašich ramenou určitě vynikne.

 

denimkozena kabelka emotys

#denim

 

Milé dámy, co říkáte na naše tipy, jak se sladit v tomto počasí?
Vlastníte nějaké prvky, které jsme dnes zmínili?
Jaké kožené kabelky nebo kožené batohy byste k jednotlivým doporučením volili vy?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality