Jakou velikost kožené kabelky na ples?

#ples #ceskoslovenskyples

 

Jak jste si jistě všimli, tak plesová sezóna zde je stále. Zaplavují nás články, které nás informují a představují nám celebrity, které se předvádějí v svých nejlepších plesových outfitech, které jsou promyšlené do detailů.

#celebrity #outfity

Tyto outfity připravují celebrity už několik týdnů před samotným plesem, navrhují si je, dávají si radit od špičkových stylistů. Také reprezentují práce některých špičkových, ale i začínající módních návrhářů, kteří se díky popularitě celebrit dostávají do popředí.

#plesovasezona

 

ceskoslovensky ples

#kozenekabelky #kozenakabelka


V dnešním článku bych se opět zabývala plesem, kde bych vám představila, jaká velikost kabelky je na ples a k vaší plesové róbě vhodná.

Pojďme tedy na to.

#vhodnakabelkakozena

 

1. Velká kožená kabelka
Na velkou koženou kabelku v případě plesové róby zapomeňte.

Ne, ani v tom případě, že potřebujete do ní vložit jen nejnutnější potřeby. Ani v tomto případě velká kožená kabelka neprojde. Nepotřebujete žádné boty, lak na vlasy, kulmu, náhradní bižuterii, celou kosmetickou taštičku... Vezměte si jen to nejnutnější a to bez čeho se v ten večer neobejdete.

 

kožená kabelka metalická emotys

#velkakozenakabelka

 

2. Střední kožená kabelka
Pokud však některé věci prostě musíte mít a opravdu se bez nich neobejdete a do malé kožené kabelky vám nevejdou, tak sáhněte po střední kožené kabelce.

#zbohemvelkekozenekabelce

Proč ne velká kožená kabelka? Je to proto, že vy potřebujete zazářit za pomoci vašich šatů a líčení. Kožená kabelka zde stojí jen jako doplněk. Nezapomínejte na to. Kabelka je ve vašem outfitu jako šperk, na kterém je vidět, že jste ho vybírali precizní a do detailů a nese v sobě pořádnou kvalitu a krásu.

stribrna kožená kabelka sofia emotys

#strednikozenakabelka

 

3. Malá kožená kabelka
Ideální velikost kabelky na ples je malá. Je to proto, že jak jsme již výše zmínili, tak stojí ve vašem outfitu jen jako doplněk.

Můžete do ní umístit nejzákladnější potřeby jako: rtěnku, hygienické potřeby, mobil, pudr, klíče a nějaké malé peníze. Na plesy určitě nepotřebujete brát celou peněženku, ale pouze doklady a pár drobných do tomboly. O ostatní je přece na každém plese postaráno.

Ideální jsou kožené kabelky malé velikosti, které jsou jistým způsobem výrazné, díky nějaké perleti, řetízku, flitry či metalické barvy.

malá kožena kabelka lucia

#malakozenakabelka

 

Milé dámy, volíte i vy na ples malé kožené kabelky?
Patříte k dámám, které toho potřebují více a tak saháte po středních kožených kabelkách na ples?
Jaké barvy malých kožených kabelek upřednostňujete?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality