Jakou koženou kabelku si zvolit do školy?

#skola

Sice léto je v plném proudu, nám školačkám určitě v hlavě běhají myšlenky na to, že škola se blíží a nemine nás. Také už určitě přemýšlíme nad nějakým tím outfitem, ke kterým patří i kožená kabelka.

V dnešním blogu bych se tedy věnovala tomuto tématu a ozřejmila vám, jaké typy kožených kabelek lze do školy zvolit.

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

1. Velká kožená kabelka

Jedno ze zásad, jaká musí být vaše kožená kabelka do školy je to, aby byla opravdu velká. Musíme do ní umístit i nemožné, protože ve škole potřebujeme v ní nosit kromě knih i velmi mnoho jiných věcí, bez kterých se určitě neobejdeme. Samozřejmost je tedy umístění formátu A4, který je základ při kupování velké kožené kabelky.

#A4

Velká kožená kabelka je často elegantní, která si drží svůj tvar, je v ní hodně prostoru a je rozdělena na více komor. Slečny, které volí elegantní kabelky nosí v podobném duchu i elegantní oblečení. Dávají si záležet, aby je kožená kabelka působila velmi luxusně a nadčasově.

velka kozena kabelka

#velkakozenakabelka

 

2. Praktická kožená kabelka

Velmi důležitý prvek při výběru kožené kabelky je ten, aby byla praktická. To znamená, že studentka si potřebuje v ní udělat pořádek a také si jej udržovat. Kožené kabelky které mají více komor zajišťují, aby si slečny mohli v kabelkách udržovat pořádek. Když je v kožené kabelce jedna komora, tak častokrát se v ní nedá udržet pořádek, ale je tam choas.

#komora

Barvy kožených kabelek pro studentky se častokrát zakládají nejen na detailech, ale i na kontrastech. Právě kontrast je to, co slečny hledají, protože chtějí se ukazovat a být nadčasové.

kožena kabelka emotys

#praktickakozenakabelka

 

3. Kvalitní kožená kabelka

Kvalitní je sama o sobě velká důležitost. Je to proto, že ji nosíme téměř denně a málokdy ji měníme. Proto kromě toho, aby byla neutrálenjších tónů, tak se snažíme o to, aby pasovala téměř ke všemu. Proto často saháme po sportovním type kožené kabelky, který je z měkké a tělu poddajné kůže. Hodí se tak k pohodlným a jednoduchým outfitům a je nejčastěji nošen mladými dívkami ve školním věku.

#sportovni

Aby nebylo na ní vidět ihned známky opotřebení, tak je důležité investovat do je kvality. Nemusí to být drahá a značková kabelka, proto je dobré a zmyslupulné investovat do "italské kožené kabelky", která vypadá nejen dobře, ale je kvalitní a za přiměřenou cenu.

kožená kabelka velka emotys

#kvalitnikozenakabelka

 

4. Stylová kožená kabelka

Jsme mladé slečny, které rády ukazují svůj styl a tak saháme po kabelkách, které ho nesou také. Proto existuje neskutečné množstí kožených kabelek, které jsou osobité pro každou slečnu. Každá si proto potřebuje vybrat koženou kabelku sama a tak najít v ní to, co potřebuje.

#styl

Velmi oblíbené jsou proto i stylové kožené batohy, protože kromě toho, že jsou nejen velmi praktické, nadčasové, ale také se jimi dokáže vyjádřit osobitý styl každé slečny. Dá se v nich také dokonale udržovat pořádek a nezatěžuje naše ruce těžkými knihami. V současné době jsou proto kožené batohy velmi oblíbeným kouskem pro mladé dámy.

kožené batohy emotys

#stylovakozenakabelka

#kozenebatohy

 

Milé slečny, studentky, co je pro vás při výběru kožené kabelky důležité?

Je to, že musí být velká a umístěte do ní i slona?

Nebo potřebujete hlavně mít v ní pořádek?

Je pro vás důležitá kvalita?

Stali jste se milovnicí kožených batohů?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality