Jakou koženou kabelku k overalu?

#overal 

Dnes bych se věnovala módnímu kousku, který je zde již s námi nějaký ten pátek a je velmi specifický. Jde o overal. Tento typ oblečení je specifický hlavně v tom, že ho mohou nosit jen určité typy lidí, respektive postav. Někdo si overal vyzkouší a hned si ho zamiluje, někdo si overal vyzkouší a zhrozí se, že jakou to vlastně postavu má. Někdo si ho pro jistotu ani nevyzkouší.

#postava

 Já patřím k druhé skupině, tedy velmi jsem se zhrozila, když jsem si overal na sebe dala. Velmi se mi tento kousek líbí, ale opravdu jen na druhých.

#moda

Dnes bych Vám představila pár typů kožených kabelek, které se k overalu opravdu hodí.

overal emotysčerný overalruzovy overal

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

1. Kožená ledvinka

Jako první bych určitě zmínila koženou ledvinku, protože si myslím, že tento kousek dodá každému overalu ten správný šmrnc. Můžete ji nosit klidně i crossbody, ale velmi dobře vyzní na pásu. Takto i overal upne na správném místě a zvýrazní vaši postavu. Zkuste i tento trik. Vyzkoušejte si overal přímo s koženou ledvinkou na pásu. Právě toto vám může napomoci k tomu, že bude pasovat overal i v případě, že s tím ne úplně ztotožněna.

kozena ledvinka emotys

#kozenaledvinka

 

2. Kožená kabelka Carina

Pokud toužíte, aby váš outfit s overalem vypadal elegantně, tak sáhněte po kožené kabelka Carina, která dodá každému looku dokonalý a elegatní vzhled. Působí luxusním dojmem, zájem na první pohled a je velmi oblíbená. Můžete ji nosit na rameni nebo v ruce. Při overalu bychom se určitě vyhnuli nošení crossbody. Mohlo by to narušit ten jedinčný vzhled, který právě overal na sobě nese. Při barvě kožené kabelky se řaďte tím, že pokud máte na sobě dost výrazný kousek, tedy vaše velká kožená kabelka by měla být střídmější barvy.

carina emotys

#velkakozenakabelka

 

3. Kožená kabelka Kleopatra

Pokud toužíte vyniknout z davu, tak sáhněte po kožené kabelce Kleopatra. Tato kožená kabelka vám vynikne v rukou a také zvýrazní váš overal, který jste si dnes vybrali. V tomto případě neplatí, že musíte být s barvou a výrazem kabelky střídmější. Je to proto, že vlastníte malou kabelku a tak si můžete dovolit více. Zaměřte se ale na kontrasty. Černý overal a žlutá kožená kabelka Kleopatra. Myslíme si, že v takovém outfitu s vašimi rozpuštěnými vlasy dosáhnete určitě obdiv.

kožená kabelka kleopatra

#malakozenakabelka

 

4. Kožený batoh Gabriela

Chcete volit ke svému overalu kožený batoh, a tak zvýraznit jeho mládežnický výraz, tak určitě můžete. V tomto případě sáhněte ale po tvrdých pevných materiálech kůže. Je to proto, že měkké a poddajné kožené batohy by zbrzdily elegantní a ucelený výraz vašeho overalu. Proto v tomto případě se snažte volit elegantní a luxusní doplňky.

kožený batoh emotys

#kozenybatoh

 

#emotys #emotyscz

Vaša blogerka heartMarikakiss

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality