Jakou kabelku pro mladou slečnu?

#mladeslecny #darek

 

Rady byste někdy obdařili vaši dceru, kamarádku, vnučku nebo milou známou, která patří do skupiny mladých slečen? Občas však nevíte, zda věc, kterou jí chcete koupit je pro ni vhodná?

V dnešním článku vám přinášíme pár tipů, kde vám ukážeme, co byste mohli vaší milé mladé známé darovat bez pocitu, zda volíte nebo nevolíte správně. Koupě vhodného dárku je někdy opravdu velmi složitá situace, proto vám chce pomoci a usnadnit tuto v celkem příjemnou záležitost.

Přinášíme vám pár tipů na koženou kabelku pro mladou slečnu, podle toho co potřebuje a kde ji bude nosit.

 

#partipu #kozenakabelka

 

1. PLES, SVATBA

Pokud mladá dívka potřebuje nějakou koženou kabelku na akci, tedy na příležitost jako je svatba, večírek nebo ples, tak volte a vybírejte pro ni malou koženou kabelku, která disponuje určitě dlouhým ramínkem. Je to proto, že slečny si rady dávají tyto slavnostní kabelky crossbody, tedy odlehčují si ruce od všeliké zátěže.

Pokud jsou to mladé slečny, tak určitě volte svěží a výrazné barvy, které se velmi snadno kombinují. Kromě toho zvýrazní mládí a ženskost každé mladé kočky, která se chce takto ráda ukazovat.

 

malá kožená kabelka

#malakozenakabelka #ples #akce

 

2. KOŽENÝ BATOH

Co je u mladých dívek v současnosti oblíbené, tak to jsou určitě kožené batohy. Je to trend, který je momentálne velmi častý a velmi oblíbený hlavně v této věkové kategorii.

Kožené batohy se rády nosí ke sukni, k teniskám, ke kalhotám, téměř ke všemu. Pokud koupíte mladé slečně kožený batoh, tak si můžete být na 100% jisté, že jste udělali správně. Každá se takovému dárku potěší, každá ho zbožňuje a bude jej nosit.

I v tomto případě bychom sáhli po veselejších a výraznějších barvách, mladé dámy to vědí velmi dobře kombinovat a rady se s těmito barvami hrají.

 

kožený batoh pro mlade holky

#kozenybatoh #100%

 

3. DO ŠKOLY

Téměř všechny mladé slečny navštěvují školu. Střední, vysokou, základní. Tedy pokud jdete kupovat koženou kabelku na tuto potřebu, tak určitě volte velkou koženou kabelku,do ktoré je možné umístit formát A4. Ideální jsou kabelky, které disponují i dlouhým ramínkem, protože mladé dámy málokdy nosí tyto kabelky v rukou, ale naopak nosí ji přes rameno a crossbody přesto, že jde o velkou kabelku.

V tomto případě bychom volili střídmější barvy.

 

velka kozena kabelka

#velkakozenakabelka

 

Můžete si vybrat i tmavší barvy, mladé dámy si umí s touto nudní barvou hravě poradit.

 

hneda velka kožená kabelka

#cernekozenekabelky

 

4. SPORTOVNÍ KABELKA

Často se můžeme setkávat, že slečny touží po sportovních outfitech. Je to proto, že momentálně je cekom IN chodit do posilovny, což mohlo být v minulosti dost velké tabu. Proto pokud volíte koupi kožené kabelky na tuto příležitost a přece chcete obdarovat mladou slečnu koženou kabelkou a ne z látkového materiálu, tak sáhněte po sportovně vypadajícím type kabelky. Disponuje hlavně ramínkem crossbody, má na sobě několik kombinaci materálů kůže a disponuje i nějakými zipy. Je z měkké a tělu přizpůsobivé kůže.

I v tomto případě sáhněte po výraznějších barvách, protože sportovní outfity jsou častokrát tmavší, protože tak lépe zvýrazňují postavu.

 

červena kožena kabelka od Emotys

#sportovnikabelka

 

5. CROSSBODY KABELKA

Pokud máte snahu koupit mladé dámě středně velkou kabelku, tak nezapomínejte na to, že musí mít regulovatelné dlouhé ramínko. Je to proto, že tato věková kategorie oblibě nosit kabelky crossbody, což je momentálně velmi populární a u mladých dívek nejčastěji nošeny.

Při barvách se nemusíte až tak rozhodovat, tyto slečny nosí opravdu všechno.

 

crossbody kožená kabelka Emotys

#crossbodykabelka

 

6. BATOH A KABELKA 2V1

Pokud se však nevíte rozhodnout, zda mladé dámě koupíte batoh nebo koženou kabelku, tak máme pro vás ideální řešení. Je to kožená kabelka a batoh v jednom, to znamená, že podle potřeby si umíte upravit kabelku tak, že bude čistě kabelka, kterou si vezmete do ruky nebo si ji dáte přes rameno. Ale pokud máte momentálně chuť si ji zavěsit na ramena, tak ať se líbí, jednoduše si z ní víte udělat batoh.

Je to velmi praktický a vynikající dárek pro mladé slečny.

 

kožený batoh 2v1

#batohakabelkav1

 

Milé dámy, věříme, že jsme vám při výběru kožené kabelky nebo koženého batohu pomohli.

 

Líbí se vám náš výběr?

Doplnili byste ještě něco, co by mladé slečny měli mít?

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně koženého produktu pro mladou slečnu, neváhejte nás kontaktovat, rady vám pomůžeme.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality