Jakou kabelku k šatům?

#jakoukabelkuksatum

#kozenakabelka

 

Šaty jsou výsadou žen. Zatímco v minulosti tomu tak nebylo, v dnešních časech je to tak. Šaty jsou na ženách krásné, šaty dělají ženu ženou, dokonalou dámou. Je krásně setkávat na ulicích ženy v šatech. Kéž je nosili stále a všechny. Tento trend je tu dlouho, šaty jsou stále akutálne, nikdy nevydou z módy.

Co je na šatech mimořádně super, tak je to, že některé můžete nosit dlouhá léta, aniž jste měli pocit, že jste nemoderní. Já vlastním několik šatů, které mám již přes 10 let a vždy když si je vezmu, cítím se v nich skvěle. Proto se vyplatí do šatů investovat. Je to taková investice, která se vrátí.

 

kožená kabelka od emotys

 

Známe dva typy šatů:
1. na běžné nošení
2. slavnostní

 

O slavnostních šatech jsme si už co to řekli. Dnes bych se ráda věnovala právě šatům na běžné nošení, tedy ty, které můžeme nosit mimo společenských událostí. Chtěla bych vám ukázat, jaké kožené kabelky k ním kombinovat, ukážeme si nějaké módní tipy. Ať se líbí, čtěte dále.

 

1. Květinové vzory

Určitě, pokud čtete náš blog, tak víte, že jsou trendy a letos velmi populární květované a safari vzory. Je to velký hit letošního léta. Nám se tento trend velmi líbí. Květy jsou pěkné a ženy je mají rady, tak proč si je tedy nedat jako potisk na šaty?

Květy velmi pěkně ukážou na letních šatech, hlavně těch vzdušných. Ke květovaným šatům, které jsou delšího a vzdušného stylu si vezměte malou crossbody koženou kabelku, která nese nějakou barvu, která je na daných šatech. Ideální je, pokud barva kožené kabelky bude nést barvu, která je nejméně zastoupena v květinové potisku.

Tak dosáhneme kontrast, který je v módě velmi populární a aktuální.

 

jakou kabelku k satum

#kontrast 

 

Podobně je to i při druhém modelu. Opět jsme volili barvu kožené kabelky, která je v outfitu co nejméně zastoupení. Tehdy dokáže tato kabelka vyznít iv případě, že si vezmete šaty s výrazným květinovým vzorem. Jelikož střih šatů je kratší, tak jsme zvolili i větší koženou kabelku.

Při květinových vzorech se držte klidně pravidla, čím kratší šaty, tím větší kabelka.

Ale nemusí to být vždy tak.

 

kvetinove saty a kozena kabelka

#kvetinovevzory

 

Proto, když si všimnete třetí outfit laděný v květinovém stylu, tak vidíte, že jsme nevolili až tak velkou koženou kabelku. Dříve při tomto vzoru se hrajeme právě s kontrasty a hledáme tak co nejmenší zastoupení barvy, kterou nese dána kožená kabelka. Ale je možné vidět, že taková hra s kontrasty přináší užitek.

Vidíte, že danému outfitu to opravdu sluší a že kožená kabelka tam není nazbyt. Naopak je výrazná tak, jak má být.

 

kvetinove saty emotys

#vyraznebarvy

 

2. Černá klasika

Pokud volíme v našem outfitu klasické černé šaty volného nebo úzkého střihu, tak určitě opět nezapomeňte na kontrasty. Kontrast je při černé barvě velmi důležitý, nemusíme se ho bát, protože víme, že černé sluší všechno. Ne nadarmo se říká, že černá barva je uni barva. Ženy ji nosí velmi rady, už i proto, že pěkně formuje a tvaruje postavu, někdy ubere na váze, což náš ženy vždy těší.

 

K černý šatům tedy volte podobně jako na našich tipech výraznou koženou kabelku. Nebojte se zvolit i takovou růžovou barvu, vidíte, že při outfitu krásně vyzní a nepůsobí jako něco navíc.

Je znát, že kožená kabelka tam svítí jako klenot a žena může být pyšná na to, jakou kabelku k těmto šatům zvolila.

 

kontrast s koženou kabelkoučerne saty a kabelka

#cernesaty

 

3. Nude barva

I když tento outfit je slavnostní, tedy šaty na fotce jsou slavnostní, tak chci vám jen ukázat, že proč je třeba mít ve svém šatníku béžovou nebo nazývanou také "nude" koženou kabelku. Tato barva je úžasná v tom, že funguje podobně jako černá barva na botách a kabelkách. To znamená a určitě i tušíte, že je to barva, která velmi snadno kombinuje.

 

Můžete ji vzít ke jakýmkoli šatům. Je jedno, zda jsou slavnostní nebo na běžné nošení. Já jednu béžovou koženou kabelku, která je na fotke, vlastním a opravdu jsem z ní velmi nadšená. Když se prostě nevím rozhodnout, jakou barvu kabelky si mám dnes vzít a černá mi tam prostě křičí, tak sáhnu po této béžové kožené kabelce. Tak mám jistotu, že bude dokonale pasovat a je jedno jestli volím, bílé, červené nebo černé šaty.

 

Vždy padne ke všemu dokonale.

 

červené slavnostní šaty

#nudekabelka 

 

4. Bílý nádech léta

Pokud patříte mezi dámy, které nosí rady bílé barvy a také šaty, tak vám tleskáme. Ne každá žena je odvážná obléci se do bílé a přitom každé přistane, každá v ní působí luxusně a dokonale. Pokud jedny nebo i samozřejmě více bílých šatů vlastníte, tak k nim nevolte nějakou tmavou koženou kabelku, ale naopak sáhněte po výraznějších barvách. 

 

Pokud si vezmete k bílým šatům koženou kabelku tmavé barvy, tak volíte klasiku, něco všední a nezajímavé.

Pokud si však k bílým šatům vezmete koženou kabelku výrazné barvy, například žluté, tak ukážete, že se o módu zajímáte, respektive její i rozumíte.

 

biele letní saty

#bilesaty

 

5. Kožený batoh

Sice poslední outfit se nenese v duchu šatů, ale chci vám na tomto podobném příkladu ukázat, že k šatům volit možná i kožený batoh. Vidíte, že kožený batoh už není dávno výsadou pouze čistě sportovních věcí. Naopak, můžete ho volit i k šatům a je jedno zda jsou dlouhé nebo krátké. Je důležité ladit barvy, vsadit na kontrasty a hlavně se v daném outfitu cítit pohodlně. 

 

Při koženém batohu si dejte pozor už jen na to, abyste k němu neladili lodičky. To už patří blogerkám.

 

kožený batoh k sukni

#kozenybatoh

 

Milé dámy, zodpovědět si na otázku: "jakou kabelku k šatům" není až tak těžké. Je třeba si uvědomit, že s módou je třeba se hrát a někdy se jí také věnovat. Na internetu najdete mnoho inspirací, dokonce už samotné produkty jsou focené při konkrétních outfitech. To vám usnadňuje jakékoli rozhodnutí, zda daný outfit může nebo nemůže být.

 

Hrajte se s módou, hrajte se s vašimi kousky oblečení.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality