Jakou kabelku k plesovým šatům?

Jakou kabelku k plesovým šatům?

ČÁST 1


Plesová sezóna je v plném proudu a my ženy dychtivě sháníme na poslední chvíli nějaké doplňky, boty a kabelku. Co je důležité, tak ke plesovým šatům volíme malé a střední kabelky. V žádném případě nechoďte na ples s velkou shopperkou. Ne, opravdu vám tolik těch věcí nebude třeba.

 

V dnešním blogu vám nabídnu výběr kabelek, které na stránce www.emotys.cz máme a hodí se k takové příležitosti jako ples.

 

Plesové šaty.


1. kožená kabelka ANGELINA
Tato kožená kabelka zůstane při vašich šatech určitě nepřehlédnutelná. Je to díky její dokonalému střihu a rukojeti ve tvaru kruhu, kterou buď nesete v rukách, nebo si ji přehodíte přes rameno pomocí zlatého ramínka - řetízky. Zlatá rukojeť a řetízek jí dodává kromě luxusu i elegantnost, která je při této příležitosti nezbytná. Hodí se k černý dlouhým nebo krátkým šatům, k zlatým, červeným ale pěkně umí vyniknout iu bílých přiléhavých šatech. Kromě hnědé je dostupná tato kabelka iv černé barvě.

 

Luxusní kožená hnědá kabelka.

 


2. kožená kabelka JASMINA
V podobném duchu se nese i kožená kabelka Jasmina, která má také rukojeť v podobě zlatého kruhu, která zvýrazňuje elegantnost celé kabelky. Tato kabelka se hodí k plesovým šatům, které jsou na tělo, tedy jsou obtažené. K této kabelce bychom nevolili dlouhé šaty volného střihu, když už přece chceme volnější šaty, tak určitě sáhněte po jejich krátké verzi.

 

Dámská kožená kabelka Jasmina.Dámská kožená kabelka Jasmina se zlatými aplikacemi.


3. kožená kabelka Margitka
Pokud máme na ples připraveny dlouhé šaty volného střihu, tak je tato kabelka pro Vás ideální. Ideálnější je hlavně pro dámy středního věku a umí krásně doplnit i šaty krátkého střihu. Při této kabelce se nebojte, jaké šaty si chcete vzít. Je to takový UNI doplněk, který krásně zvýrazní každý váš plesový outfit. Je to i díky zlaté řetízku, díky které si umíte kabelku přehodit přes rameno. Nebo ho můžete skrýt či odepnout a tak nést svůj luxusní kožený doplněk v ruce. Kožená kabelka Margitka stojí jako prototyp plesových kabelek a každá žena musí takový typ kabelky ve svém šatníku vlastnit.

Modrá listová kožená kabelka s imitací hadí kůže.

 

4. kožená kabelka ROSETA
Kožené kabelky s řetízku jsou velmi oblíbenými doplňky na ples. K takovému doplňku patří i kožená kabelka Roseta, která v sobě nese i jemně třpytky, které zvýrazňují je eleganci a luxus. Tato kabelka není velká a proto nás zbytečně nezatěžuje. Nebojme se být na plese trošku odvážné a zvolme k našim šatům i jinou barvu než černou. Proč bychom nemohli celý outfit oživit jemně růžovou barvou? Zkusme to právě takovým nenápadným doplňkem v podobě kabelky. Kabelka se hodí k volným ale ik obtažené šatům. Z barev vynikne hlavně při bílé a černé, ale nemusíme se ji bát kombinovat ke žluté nebo červené.

Dámská kožená kabelka Roseta na našem eshopu.

 

S dalšími kabelkami pokračujeme příště.
heartVaše Marikaheart

Zdroj obrázků: google.cz + emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality