Jaké šaty na stužkovou slavnost.

Stužková slavnost patří mezi důležitý mezník v životě našich dcer nebo syny. Jde o významnou událost, která jim nepřímo naznačuje jejich přechod do dospělosti, kdy začíná jejich další významné období v jejich životě. V tento den chceme, aby bylo vše dokonalé. Stres hraje velkou roli při samotné přípravě na stužkovou, ať už při výběru slavnostní róby. Při výběru šatů je důležité zvolit hlavně barevnost ak tomu přizpůsobit doplňky- správnou obuv- vhodné kožené boty, pěknou koženou kabelku a líčení. V tomto blogu vám představíme luxusní šaty ideální na stužkovou slavnost, teré si můžete zakoupit i na našem eshopu.
 
Elegantní šaty béžové s květinovým vzorem
 
 
Luxusní šaty ideální na stužkovou slavnost. Béžová barva spolu s květinovým vzorem působí luxusně. Jemný výstřih do V, vázání kolem pasu. Dokážete si vytvořit na zadní straně decentní mašličku. Jsou šité z lehkého materiálu, ale jsou podšité, díky čemuž neprosvítají. Výrobek je označen hologramem, který zaručuje autenticitu výrobku skutečně vyrobeného v Itálii- Made in Italy. Značka Rinascimento je prestižní značka, která působí na trhu více než 50 let. Důraz kladou hlavně na kvalitu a nadčasovost.
 
luxusní šaty na maturitní ples
 
Krátké šaty fialové s dlouhou sukňou- šaty 2v1
 
 
Decentní šaty pro dívky na stužkovou slavnost. Jde o nádherným model od značky Rinascimento. Šaty 2v1 díky dlouhé sukni, kterou si pomocí opasků můžete odepnout a tak získáte z dlouhých šatů krátké šaty. Šaty tedy můžete nosit jako midi šaty nebo jejich obohatíte o dlouhou decentní šaty ideální na stužkovou slavnost. Pomocí regulovatelných ramínek si dokážete přizpůsobit šaty na vaši postavu. Zapínání je na zip.
Výrobek je označen hologramem, který zaručuje autenticitu výrobku skutečně vyrobeného v Itálii- Made in Italy. Značka Rinascimento je prestižní značka, která působí na trhu více než 50 let. Důraz kladou hlavně na kvalitu a nadčasovost.
 
luxusní šaty na maturitní ples
 
Nádherné třpytivé šaty ve zlaté barvě s páskem
 
 
Ideální šaty na zvýraznění luxusu. Příjemná zlatá barva s třpytkami působí prestižní a určitě máte možnost, jak dokážete pomocí nich zvýraznit vaši jedinečnost a krásu. Horní část šatů v oblasti dekoltu je podšitá, díky čemuž šaty neprosvítá. Tenké ramínko v okolí krku se zapínáním na knoflíčky ideálně zvýrazní vaše křivky. V oblasti pásu je jemná regulovatelná gumička. Kombinujte ke kožené kabelce a kvalitním botám a určitě zazáříte.
 
luxusní zlaté šaty na maturitní ples
Nechte si poradit s výběrem šatů a kožených kabelek na Emotys.cz. Jsme tu pro vás :)
 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality