Jaké kožené kabelky ladit ke krátkým plesovým šatům?

#plesovasezona #ples

 

Plesová sezóna stále pokračuje a možná patříte k typům, pro které je jeden ples málo.

Pokud čtete tento blog, tak patříte i k typům, které preferují na takovou událost krátké šaty.

#kratkesaty

Z průzkumů, které internetové obchody organizují, vyplývá těchto pár důvodů, pro které si dámy volí na společenské události krátké šaty.

Jako hlavní důvod je ten, že se v krátkých šatech cítí více pohodlnější než v dlouhých, protože na plese se hodně tancuje a tak nemusí dávat pozor na to, zda šaty zatrhnou nebo ne. Hlavně pokud jsou s lehkých a splývavých materiálů.

I páni upřednostňují, když mají dámy krátké šaty. Nejen z toho důvodu, že se nemusí bát, že jim na ně budou celý večer stoupat, ale hlavně proto, že tak vyzní postava každé dámy mnohem více než v dlouhých šatech. I to je další důvod, proč dámy volí raději krátké šaty. Chtějí, aby jejich postava vyzněla a ukázali své krásné ženské křivky a hlavně hezké nohy.

Další důvod, proč dámy volí krátké šaty je ten, že jsou cenově výhodnější než dlouhé.

A v neposlední řadě upřednostňují krátké šaty před dlouhými i z toho důvodu, že si klidně mohou po půlnoci přezout boty a nemusí se bát, že jejich šaty budou obtrhané a špinavé.

#duvody

kratke plesove saty

#kozenakabelka #kozenekabelky

bilé plesoví saty

#hezkenohy

 

Vraťme se však k našemu tématu. Jaké kožené kabelky volit ke krátkým šatům? Třeba v tomto případě zdůraznit, že v žádném případě si nebereme na takovou spoločenskou událost velkou kabelku. Ne, ta se prostě k takové události nehodí. Není třeba nosit s sebou tolik věcí, abyste je nevešli do vaší malé případně střední kožené kabelky.

 

1. Metalické odlesky


Nezapomínejte si pořídit koženou kabelku v metalických odstínech.

Při nejlepším jsou to barvy jako zlatá a stříbrná. Právě tyto dva odlesky zajistí, aby každý váš jeden společenský outfit vypadal luxusně. Tyto dvě barvy jsou barvami luxusu a elegance. Snadno se kombinují a vy se tak nemusíte opravdu bát, že něco zkazíte. Investujte to takových barev a uvidíte, že takový klenot v podobě kožené kabelky ve zlaté nebo stříbrné barvě zůstane ve vašich rukou a na vašich bedrech nepřehlédnutelný.

kozena kabelka luciakozena kabelka lucia stribrna emotys

#metalickeodlesky

 

2. Kožené kabelky s řetízkem

Velmi decentně a elegantně působí kožené kabelky, které mají namísto koženého popruhu řetízek. Právě tento jednoduchý prvek ukáže na rameni eleganci, kterou si tato událost vyžaduje. Jedinou nevýhodou může být jen to, že se nedá regulovat. Snadno se však schová do kabelky, když si ji chcete vzít pouze do ruky a nezabere tolik místa jako kožený popruh.

Velmi zajímavě vyzní, pokud si ho ke krátkým šatům dáte crossbody. Vyzkoušejte tento trik, budete za módní hvězdu.

kozena kabelka lucia zlata

#retizek

 

3. Kontrasty


Nezapomínejte ve vašem plesovém outfitu na kontrast.

To znamená, že pokud volíte světlé nebo nějaké jednoduché šaty, tak zvolte ke ním koženou kabelku, která je barevná nebo výrazná.

Naopak, pokud volíte výrazné šaty, tak k nim už výrazná kožená kabelka není nutná. Sáhněte v tomto případě po zemitých barvách kožených kabelek.

Ale pokud se vám už experimentovat nežádá, tak zlatá střední cesta je vždy černá kožená kabelka.

černa kozena kabelka emotys

#kontrasty

 

Milé dámy, pro který důvod upřednostňujete krátké šaty před dlouhými?
Jste milovnicí krátkých šatů?
Máte ve svém šatníku nějakou zlatou nebo stříbrnou koženou kabelku?
Nosíte koženou kabelku s řetízkem i crossbody?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality