Jaké kožené kabelky k plisované sukni.

 

#leto #plisovanasukne

Léto se blíží a vy určitě postupně vytahujete své módní kousky i v podobě sukní. Toto léto pokračuje nadále trend prokládaných a velmi oblíbených sukní, které se nazývají plisované sukně.

#kozenekabelky #kozenakabelka

Já jsem si tuto sukni pořídila loni v dlouhé verzi a letos jsem si ji pořídila v kratší délce. Je to můj oblíbený kousek, který si našel v šatníku oblíbené místo. Pojďme se tedy nahlédnout na to, jaké kožené kabelky k této sukni kombinovat.

 

plisovana sukne

 

1. Malé kožené kabelky

Pokud vlastníte dlouhou plisovanou sukni, tak vám určitě doporučujeme kožené kabelky, které jsou menší. Určitě chcete, aby vaše sukně vynikla a zároveň vynikla i vaše kožená kabelka. Pokud zvolíte koženou kabelku, která je velká, tak to bude působit dost robustně a tak zanikne nejen vaše krásná a moderní sukně, ale s ní i vaše kožená kabelka.

#barvy

Při barvách se řaďte v tomto případě pravidlem méně je někdy více. Je to proto, že samotná sukně je už výrazná a tak nepotřebuje o nic víc výraznou koženou kabelku. Proto pokud máte sukni v růžové barvě, tak klidně sáhněte po zemitých barvách kožené kabelky. Pokud však vaše sukně je spíše světla, tak klidně sáhněte i po výrazné barvě.

mala kozena kabelka emotys

#malakozenakabelka

 

2. Velké kožené kabelky

Velkou koženou kabelku volte k kratším střihem plisované sukni. Důvod je určitě už jasný. V tomto případě vyzní velká kožená kabelka při vaší sukni lépe, protože celkový efekt nebude působit robustně.

#efekt

Také při barvách můžete více experimentovat. Tedy pokud chcete k výraznější sukni zvolit i výraznější barvu, tak klidně ji volte. Nebude to působit žádným laciným dojmem, ale naopak budete za módní znalkyni stylu colorblocking.

velka kozena kabelka emotys

#velkakozenakabelka

 

3. Kožené ledvinky

Samotná plisovaná sukně je velký trend. Tak proč k ní nezvolit i aktuální módní trend, a to koženou ledvinku. Tyto modely jsou stále více a více oblíbené, velmi praktické a ženy je milují.

#oblibenost

A proč také ne. Na každé postavě vypadají dobře, snadno se kombinují a je opravdu jedno, jestli volíte elegantní nebo sportovní outfit. Jinak to není ani při plisované sukni, kde tato ledvinka na pásu bude působit opravdu luxusně.

 

kožená ledvinka emotys

#kozenaledvinka

 

4. Kožené batohy

Kožený batoh a plisovaná sukně. Za nás určitě ano. Proč ne. Čím dál, tak více vás přesvědčujeme, že sukně a batohy jdou spolu. Podobně to platí i při tomto typu sukně. Je to pohodlné, trendy a vy se jistým způsobem můžete opět vrátit do školních dob.

#trendy

Nepůsobí to na vás mládežnicky? Je to pravda. Avšak pokud patříte k dámám, které si oblíbili kožené batohy a plisované sukně, tak určitě touto kombinací nic nezkazíte. Ale nezapomínejte na jedno! K takovému outfitu žádné boty na podpatku elegantního charakteru. Pěkně krásně vytáhněte ze svého šatníku oblíbené a pohodlné tenisky. Klidně i na podrážce.

 

kozene batohy emotys

#kozenebatohy

 

Milé dámy, zamilovali jste si i vy plisovanou sukni?
Jaký typ plisované sukně vlastníte doma?
Která kožená kabelka z naší stránky se hodí podle našeho doporučení nejvíce?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality