Jak zvládat podzimní únavu

Krásné slunečné dlouhé dnů se pomalu vytrácejí a nahrazují jejich chladné deštivé rána, kdy začínáme stále více pociťovat nechuť ke stavění. Namísto úsměvu nastupuje nechuť a deprese a vsazení je to poslední, co máme chuť udělat. V tomto blogu vám dáme pár tipů, jak proti podzimní únavě bojovat ještě dříve, než vás stihne navštívit.
 
Zdravé potraviny, které také nakopnou
 
 Banán, vločky, bílý jogurt, sezónní ovoce, různé oříšky. Tyto potraviny jsou skvělou potravinou, která v podzimním jídelníčku určitě nesmí chybět. Nezapomínejte doplňovat jídelníček potravinami a kontrolujte si hlavně své kalorie. Někdy nemusíte pociťovat hlad, ale váš organismus je v deficitu vašich kalorií, což se odrazí hlavně na nechuti, skleslé náladě a nastupující depresi.
 
tipy na dobrú náladu na emotys.cz
 
Žít tady a teď
Žít tady a teď I vy se někdy zamýšlíte na tím, že žijete budoucností a vůbec si neužíváte přítomnost. Jsme denno denně zahlceni negativními informacemi, často Hoax, které negativně ovlivňují naši psychiku a žijeme neustále ve strachu o to co bude, co přijde. Zapomínáme žít přítomností, a žít tady a teď je pro nás nepochopitelné. Zkuste si více vychutnávat přítomnost. Jen tak kráčet po ulici a děkovat za to, že dnes můžete kráčet, že máte nohy, že se chvíli dokážete smát. Děkovat za to, že jste se probudili, že si můžete opláchnout obličej, za vodu, za snídani.  Děkujte za to, že jste, děkujte za všechno a věřte, že se vám určitě zlepší nálada a podzimní deprese vás obejde.
 
 
Začněte od kávy
 Co tak začít ráno skvělou kávou, která vás nakopne. Káva je skvělý životabudič. Obsahuje kofein, který zabraňuje tomu, aby se sloučenina zvaná adenosin vázala na Mogova receptory, které vyvolávají únavu. Kofein zvýšuje naši pozornost a zlepšuje naši náladu. díky kávě náš den začne s lepší náladou, což se odrazí na celém dny.
 
kava a kožená kabelka na emotys.cz
 
Cvičení
Nic není horší pro tělo jako lidská nečinnost. Díky cvičení dokážete předcházet různým nemocem. Cvičení zlepšuje pleť, pomáhá proti křečím, udržuje správnou hmotnost těla. Kromě těchto pozitiv cvičení zlepšuje výkon mozku a dodává pocit štěstí. K cvičení určitě pomohou cviky, kterých je plný internet.
 
Nezapomínejte také na čokoládu
Už jste vyzkoušeli všechno nemožné a stále pociťujete nesmírnou únavu. V tom případě vám doporučujeme sáhnout po čokoládě. Práva nedostatek cukru má za následek únavu. Nezapomínejte také na tyto méně zdravé produkty, které vám určitě zlepší náladu.
čokoláda a kožené kabelkly emotys.cz
 
 
 
Nezapomínejte na pitný režim
Voda. Nezapomínejte na pitný režim. Pokud máte problém s dodržováním pitného režimu, nechutná vám voda, začněte s pitím postupně. Pořiďte si láhev, která má označení díky které přesně uvidíte, kolik jste vypila nebo kolik máte vypít. Někdy stačí málo a dokážete si tím změnit váš život.
 
Co tak zlepšit náladu nakupováním
I vám se stalo, že vás bolela hlava, ale když jste vešli do obchodní centra, najednou jste si přestali všímat bolest, soustředili jste veškerou pozornost na koupi skvělých kouscích do vašeho šatníku a bolest hlavy najednou ustoupila .. Určitě ne jste jediná. Nakupování množství žen zpříjemní chvíle, aspoň na chvíli zapomenou na své problémy. Na eshopu Emotys.cz nabízíme velký výběr kožených kabelek a kožených peněženek. Široký výběr a skvělé ceny vám určitě zlepší náladu. Kromě toho najdete u nás kvalitní italské dámské oblečení značky Rinascimento, Kitana. Firma Rinascimento se více než 60 let soustředí na výrobu kvalitních a nadčasových kousků.
 
 
 
dámské italské obleční na emotys.cz
 
Věřím, že jsem vám tímto blogem zlepšila alespoň trošku náladu.
Váš Emotys.cz
Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality