Jak vyčistit koženou kabelku

Kůže je přírodní materiál, a pokud chceme, aby si zachovala svou kvalitu na několik let, je potřeba o tento materiál řádně pečovat. Každá kožená kabelka vyžaduje péči, kterou když do ní vložíte, určitě přinese ovoce a můžete se tak s pěknou a zachovalou kabelkou pyšnit i několik let a stále bude vypadat jako nová.

 

jak vyčistit kožené kabelky návod

 

Často se setkáváme s otázkami klientek, jak se mají starat o svou koženou kabelku a co pro ni mohou udělat?

 

 

Prvotní ošetření kabelky nastává již před jejím zabalením a odesláním ke konečnému zákazníkovi. Kabelce věnujeme speciální péči a to tak, že ji vždy přetřeme krémem, který jí prodlouží životnost, ošetří a dodá jí pěkný lesk. Následně kabelku zkontrolujeme uvnitř, zda je vše v pořádku. Pokud ano, zabalíme ji do ochranného sáčku, vložíme do krabice a odešleme zákazníkovi. Svým klientkám doporučujeme, aby jednou za čas kabelku přetřely ochrannými krémy na kůži. Nejenže tak kabelce prodlouží životnost, ale následně jí dodají pěkný lesk a vzhled.

 

Možná se nevyhnete:
Škrábancům na kabelce Ano, při používání a hlavně každodenním používání se vám určitě může stát, že se kožená kabelka poškrábe a následně se na jejím povrchu se objeví škrábance. V tom případě doporučujeme použít ochranný krém na kůži, který je mastný a obsahuje vosk. Vosk škrábanec pěkně zacelí a kabelka opět získá svůj šarm.

 Popiskům od pera Možná se vám už stalo, že se na vaší kabelce objevil popisek od pera nebo propisky. Zkoušeli jste to čistit různými prostředky od Jaru po odlakovač a stejně nic nepomohlo. Co určitě doporučujeme, jsou ochranné pěny na kůži, které nanesete na kabelku, necháte chvíli působit a následně jemným hadříkem popisek odstraníte. Další dobrou pomůckou jsou ubrousky Leather Cleaning Wipes, se kterými se vám popisek také podaří odstranit.

 


Páráním nitek z vnější strany. Pokud jste na kabelce zahlédla, že se z její vnější strany začala párat nitka, určitě se nelekejte. Máme na to osvědčený recept. Použijte zapalovač, nitku opalte, čímž se následně nitka zacelí a přestane se párat.

                                                                      

 

 

 

 

Obarvením od vašeho outftitu Možná se vám už někdy stalo, že se vám kabelku podařilo obarvit buď od džín, nebo nějakých jiných kousků outfitu, které jemně pouští barvu. Automaticky jste ji začali čistit Jarem nebo jinými saponáty a zjistili jste, že kabelka ztratila svůj šmrnc a skvrny se nepodařilo odstranit na 100%. Doporučujeme místo saponátů použít speciální ochranné krémy na kůži s voskem, které byly již zmíněny. Ty vám skvrny z kabelky určitě odstraní.

Milé dámy, pokud budete svému kvalitnímu módnímu kousku věnovat dostatečnou pozornost a údržbu, vaše kabelka vám to určitě vrátí svým vzhledem a také dlouhodobou životností.

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality