Jak správně vybrat koženou kabelku pro manželku

Hledáte koženou kabelku pro manželku, přítelkyni nebo tchýni a nevíte, která je ta správná, která by se jí líbila a opravdu ji potěšila? V tomto článku vám poskytneme pár rad, kterých byste se měli držet, pokud ji chcete obdarovat dárkem, který nebude zbytečně zabírat místo v šatníku, ale stane se jejím oblíbeným doplňkem.

Pojďme pěkně po pořádku
1. Jako první bychom si měli začít všímat, po jakých kabelkách drahá polovička v poslední době pokukuje. Pokud vám ukáže konkrétní typ kabelky, máte o problém méně a svoji pozornost můžete soustředit na to, aby se vám ji podařilo sehnat nebo výběr přizpůsobit její představě.

 2. Jako druhé bychom měli zvážit, zda využije kabelku, která jí vydrží delší časové období a nebude se muset po pár měsících trápit nad zničením některých povrchových částí. V tom případě bychom rozhodně měli sáhnout po kožené kabelce, která vydrží mnohem déle, než kterýkoliv jiný materiál.

 

Kvalitní kožené kabelky Michael kors

 

3. Je zastánkyní značkových kabelek? Pokud ano, určitě dejte přednost koupi značkové kabelky a značce, kterou preferuje. Máte tak jistotu, že kabelka jí padne do oka na první pohled.

         Luxusní kabelky Guess - blog
 

4. Miluje spíše crossbody kabelky, kabelky přes rameno nebo potřebuje kabelku do ruky?

         kožené kabelky crossbody milana blog

5. Důležitá je samozřejmě i velikost. Chybí jí malá, střední nebo velká kabelka. Stěžovala si vám někdy, že nemá určitý typ kabelky, ale ještě si takovou nekoupila? Pokud ano, máte o starost méně a přesně víte, na jakou velikost kabelky se máte soustředit.

 

                    správna velikost kožených kabelek

 

6. Co barva? Ano, nejjednodušší by bylo koupit černou kabelku, která málokdy někoho zklame a je tou nejpoužívanější barvou na kabelkách. Ale co když má černými kabelkami plný šatník a v poslední době se zmínila, že potřebuje i jinou barvu. Nejpoužívanější barvou na kabelkách po černé je modrá, hnědá, červená, šedá, bílá. V tomto bodě bychom určitě měli zvážit, jaká barva převažuje v jejím šatníku a také jaká barva bot. Ženy totiž rády ladí kabelky k botám, i když to již není pravidlem, že by se barva bot měla shodovat s barvou kabelky. Módě se hranice v dnešní době nekladou.

 

 

7. Další věc, kterou bychom určitě měli zvážit je, zda je spíše milovnicí měkkých pytlovitých kabelek (pytel), které se výborně přizpůsobí nošení nebo spíše tvrdých kabelek.

 

              

8. Určitě bychom měli brát v potaz, zda potřebuje do kabelky umístit formát A4. Pokud ano, sáhněte po velkých kabelkách, kde máte uvedeno, že se do nich vejde formát A4.

 

 

Pánové, věříme, že jsme vám tímto příspěvkem pomohli. Pokud byste měli nějaký problém, potíž s výběrem, pište nám na info@emotys.cz a my vám rádi pomůžeme.

 

S úctou EMOTYS.CZ

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality