Jak si udržet trend?

#trend

Pokud patříte k dámám, které si potrpí na to, aby dobře vypadaly, tak určitě víte, že v módě třeba držet trend. Není to jen o tom, abychom si zahltily šatník všelijakými nejnovější kousky, které se nosí aktuální sezónu. Samozřejmě, potřebujeme i takové kousky do našeho šastníka.

Je třeba si ale uvědomit, že ne každý kousek, který si do šatníku tuto sezónu koupíte budete nosit delší dobu. Výjimku tvoří samozřejmě i kožená kabelka, která si nese odznak nadčasovosti, to znamená, že ji můžete nosit klidně pár sezón.

#ecofriendly

Je proto potřeba (nejen jak ECO friendly) si zakoupit takové kousky, které jsou nadčasové a můžete je nosit pár sezón.

My si dnes představíme, které barvy byste si měli pořídit do svého šatníku a co z nich vybírat.

V dnešním článku si představíme 3 základní barvy, které musíte mít a v tom dalším článku uveřejníme "živější" barvy, které určitě doporučujeme ve svém šatníku vlastnit, ne jen tuto sezónu. Pojďme tedy na to.

 

1. Černá
Samozřejmě. Je to barva, která je základem, je to barva, kterou vlastní každá dáma.

Avšak nastává otázka: Co si v této barvě pořídit? Určitě bychom vám doporučovali v této barvě sáhnout po kožené kabelce. Je to kousek, který když vytáhnete io dva roky, tak bude stále populární, tak jak to bylo i před pěti lety. Je na ní úžasné to, že vaše kožená kabelka vypadá při každém outfitu dokonale, protože ukazuje svou kvalitu, která je při kožených kabelkách samozřejmost. Je jedno, jestli jste si pořídili malou nebo velkou černou kabelku. Na tom vůbec nezáleží, protože tato věc se týká pouze vašich potřeb. Černá v podobě kožené kabelky je jednoznačně kousek, který si musíte pořídit do vašeho šatníku, pokud toužíte po kousku, který je nejen aktuální tuto sezónu, byl aktuální minulou sezónu, ale bude aktuální i příští sezónu.

 

černá kožená kabelka emotys

#cerna

#kozenakabelka #kozenekabelky

 

2. Hnědá
I hnědá patří ke barvám, které se označují basic a čím více je v šatnících mnoha dam oblíbená a často kombinovaná.

Některé dámy milují výrazné odstíny této hnědé, uplatňování některých jsou v tomto střídmější a postačí jim i světlejší odstín této barvy. Je to proto, protože ne každý se cítíme stejně v určité barvě. Vše záleží i od našeho charakteru a to, jaká jsme povaha.

Pokud však hnědou nemáte, tak určitě si ji pořiďte v podobě podzimního / zimního a jarního kabátu (záměrně píši tři období, protože z vlastní zkušenosti vím, že se jeden kabát dá vynosit během tří ročních období, záleží co si dáte pod kabát). Tento kabát si pořiďte buď UNI nebo podle vaší konfekční velikosti na tělo, tuto je to jen na vás, v čem se cítíte lépe.

Mnohé z nás už tento kabát vlastní, protože byl "must have" už minulou sezónu a já vám zaručuji, že rovněž si ho spokojeně obléknete i příští rok.

 

hnědý kabát

#hneda

#kabat 

 

3. Bílá
Bílá, barva čistoty a jednoduchosti. Barva, kterou můžeme nosit ke všemu. Ale opravdu.

Bílá není druhá černá, bílá je něco osobité, protože ani ta černá nepřistane ke všemu tak jako bílá. Nevěříte, Zkuste něco kombinovat ve vašem šatníku nějaké vaše kousky s bílou a černou. Uvidíte ten rozdíl, když ladíte černou a bílou. Za nás byste si určitě měli pořídit nějakou krásnou a kvalitní košili. Je jedno jestli se vám líbí volán, krajka, límec. Toto je na vás. Košili, halenku v bílé barvy určitě vlastníte. Vyzní stejně krásné při džínách jakož i při elegantním kalhotách.

A co je při ní plus? Pokud si ji vezmete o rok nebo o dva, tak bude stále působit trendy.

 

bíla košile

#bila

#kosile #halenka

 

Milé dámy, nabídli jsme vám tři barvy, které si myslíme, že jsou základními barvami, které by měly ve vašem šatníku být. Zkuste si představit komplet v podobě bílé košile, hnědého kabátu a černé kožené kabelky (s džínami a halenkami)? Krásné, čisté, jednoduché a nadčasové. Za nás velké ANO!

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality